Shenzhen Simeiquan Biotechnology Co., Ltd.

Profesjonalny dostawca hormonu steroidowego z Chin

Obroty
Poprosić o wycenę -
Select Language
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
DomProduktyBoldenone Steroid

Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań Boldenone Cypionate 106505-90-2, aby uzyskać masę

Otrzymałem moje produkty, pakujesz się dyskretnie i perfekcyjnie, to naprawdę mnie zadziwiło .i zamówi od ciebie więcej tak szybko jak to możliwe. Tks!

—— Robet--Australia

Współpracowałem z tobą wiele razy, twoja jakość produktu jest tak wielka, dlatego wciąż kupuję produkty od ciebie. Dziękuję Ci

—— Richard---American

Cześć kolego, twoja najlepsza cena i produkt o wysokiej czystości jest tak konkurencyjny w moim kraju, to pozwoli mi zarobić dużo, moi klienci naprawdę to lubią.

—— Johnson---Canada

Im Online Czat teraz

Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań Boldenone Cypionate 106505-90-2, aby uzyskać masę

Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań Boldenone Cypionate 106505-90-2, aby uzyskać masę supplier Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań Boldenone Cypionate 106505-90-2, aby uzyskać masę supplier Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań Boldenone Cypionate 106505-90-2, aby uzyskać masę supplier Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań Boldenone Cypionate 106505-90-2, aby uzyskać masę supplier

Duży Obraz :  Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań Boldenone Cypionate 106505-90-2, aby uzyskać masę

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia:Chiny (część lądowa
Nazwa handlowa:Haiwen
Orzecznictwo:ISO9001
Numer modelu:106505-90-2

Zapłata:

Minimalne zamówienie:10g
Cena:USD 1/kg
Szczegóły pakowania:worki foliowe, worek 1kg netto / folia, 5 kg / bęben.
Czas dostawy:3 dni robocze
Zasady płatności:T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply:Masy Stock
Szczegółowy opis produktu
CAS: 106505-90-2 standardowe: Standard korporacyjny
Adres e-mail: cathy@haiwenbiotech.com Badania: 99% min.
Słowa kluczowe: Wstrzykiwalne steroidy anaboliczne Cypionian boldenonu WhatsApp: 86-13410121786
Próbki: Dostępne

Strzykawki anaboliczne do iniekcji Cypionian boldenonu 106505-90-2 do uzyskania masy ciała

Szybkie Szczegóły:

Nazwa produktu: Cypionian boldenonu

Inna nazwa: cyklopentanepropionian boldenonu

Numer rejestru CAS: 106505-90-2

Wzór cząsteczkowy: C26H38O3

Masa cząsteczkowa: 398,58

Specyfikacja: 200 mg / ml

Producent: Quanao

Aplikacje:

Cypionian boldenonu wspomaga procesy budowy tkanki ciała i może odwrócić katabolizm. W szczególności jest to pochodna testtosteronu, undecylenianu boldenonu, który Boldenon undecylenian wykazuje silne właściwości anaboliczne i umiarkowanie androgenne. Ten produkt boldenon undecylenate wykazuje wyraźny wpływ na beztłuszczową masę ciała, zwiększony apetyt i poziom energii. Boldenon undecylenate (Equipoise) (Boldenone undeclynate) Dawka = 200 - 600 mg boldenonu undecylenian na tydzień Czas detekcji = do 5 miesięcy Życie aktywne = 15 dni Equipoise to podstawa Kulturystyka i kultura sportowa ze względu na niesamowitą wszechstronność. boldenone undecylenate Equipoise jest tak samo anaboliczny jak testosteron, ale boldenon undecylenian tylko w połowie tak androgenny, a przyrost siły z dwóch związków jest bardzo podobny.

Jest dobrze znany boldenon undecylenian ze względu na jego zdolność do zwiększania siły i unaczynienia bez estrogenowych skutków ubocznych. Sportowcy stosujący Equipoise zgłaszają stopniowe i stałe gromadzenie się wysokiej jakości mięśni. Ze względu na powolne gromadzenie się mięśni zaleca się prowadzenie Equipoise przez co najmniej 12 tygodni. Equipoise doskonale układa się z dowolnym testosteronem lub doustnym sterydem, takim jak Anadrol lub Dianabol, w cyklu łączenia i dobrze układa się z Testosteronem Proprionate i Winstrolem lub Masteronem w cyklu cięcia. Boldenon jest jednym z dobrze znanych boldenonów undecylenate alluded marki weterynaryjnych preparatów iniekcyjnych sterold boldenone undecylenate.Nie jest to szybki budowniczy masy, ale przyczyni się do powolnego, ale trwałego osiągnięcia siły i jakości masy mięśniowej. Najbardziej boldenon undecylenian akcentuje efekty tego leku, które można zobaczyć, gdy jest stosowany w dłuższych cyklach, zwykle undecylenian boldenonu trwający co najmniej 12 tygodni. Więcej widoków Szczegóły Boldenon undecylenian (Equipoise) jest atrybutem testtosteronu, który potwierdza silne działanie anaboliczne i odpowiednio androgenne nieruchomości. Ten produkt wykazuje bezwzględny wpływ na beztłuszczową masę ciała, zwiększony apetyt i poziom energii.

Boldenon undecylenate Boldenon Undecylenate jest liderem w kulturystyce i sporcie dzięki swojej niesamowitej dywersyfikacji. Jest dobrze znany ze swojej zdolności do gromadzenia siły i unaczynienia bez boldenonu undecylenate estrogenowych skutków ubocznych. Sportowcy, którzy go używają, odnoszą się krok po kroku i nieustannie gromadzą wysokiej jakości mięśnie. Ten produkt jest dopuszczony do stosowania przez co najmniej 12 tygodni, ze względu na powolny wzrost mięśni. Najbardziej korzystne właściwości undekylenianu Boldenonu tego leku są bardzo dobrze znane sportowcom, boldenon undecylenian Boldenon Undecylenate jest bardzo popularnym środkiem do wstrzykiwania w ostatnich latach. Jest ceniony przez wielu jako silniejsza, nieco bardziej androgeniczna Deca Durabolin. W rzeczywistości jest tańszy i może zastąpić boldenon undecylenate Deca w większości cykli bez znaczącej zmiany wyniku końcowego. Boldenon undecylenian agreguje się bardzo dobrze z dowolnym testosteronem lub doustnym steroidem, takim jak Anadrol lub Dianabol, w cyklu łączenia i dobrze układa się z testosteronem proprionatem i Winstrolem lub Masteronem w cyklu cięcia. Jest to bardzo regulowany związek. Możesz utworzyć wiele kombinacji leków na podstawie pożądanego wyniku. Więcej szczegółów może chcieć układać w stos z Anadrolem lub testosteronem do wstrzykiwania. Rezultatem powinien być niesamowity wzrost wielkości i siły mięśni, bez takiego samego natężenia efektów ubocznych, jeśli stosuje się sam androgen (w wyższej dawce). Gdy boldenon undecylenate użyje się w cyklu cięcia, twardość i gęstość mięśni może być naprawdę polepszona, gdy łączy się undekylenian boldenonu z niearomatyzowanym steroidem, takim jak octan trenbolonu, halotestin lub winstrol.

Chociaż dla kilku przykładów, nawet niewielka ilość estrogenu związana z tym związkiem jest wystarczająca, aby użyć go tylko w cyklach łączenia. Ten lek jest odpowiedni, a dla KOBIET również jego objawy dywersyfikacji, o których nie wiadomo, kiedy jest przyjmowany w małych dawkach. Dla wsparcia stabilnych poziomów we krwi, Boldenon powinien być wstrzyknięty co najmniej raz undekylenian boldenonu na tydzień. W większości przypadków stosuje się go u mężczyzn w dawce 400-600 mg na tydzień i u kobiet w wieku 50-150 mg na tydzień. Jest to ulubiony weterynaryjny steryd boldenonowy undecylenian wielu sportowców. Jego działanie jest silnie anaboliczne i tylko umiarkowanie androgenne. Sama Equipoise zapewni stały i stały przyrost masy i siły. Jednak najlepsze wyniki osiąga się, gdy Equipoise jest stosowany w połączeniu z innymi sterydami. Equipoise jest ulubionym sterydem weterynaryjnym wielu sportowców. Jego działanie jest silnie anaboliczne i tylko umiarkowanie androgenne. Sama Equipoise zapewni stały i stały przyrost masy i siły.

Jednak najlepsze wyniki osiąga się, gdy Equipoise jest stosowany w połączeniu z innymi sterydami. Na masę, Equipoise układa się wyjątkowo dobrze z Dianabolem, Anadrolem lub testosteronem do wstrzykiwania, jak Testoviron Depot, Boldenone undecylenate, Sustanon lub Testosteron Cypionate. Equipoise jest również wysoce boldenonem undecylenianem skutecznym w przygotowaniu do zawodów, ponieważ bardzo słabo aromatyzuje. Twardość mięśni boldenon undecylenate i gęstość można znacznie poprawić, gdy Equipoise jest połączony z Parabolan, Halotestin lub Winstrol.boldenone undecylenate Średnie dawki Equipoise wynoszą 200-600 mg na tydzień. Zastrzyki są zwykle przyjmowane co drugi dzień. Jeśli wstrzyknięcia o dużej objętości są wykonywane zbyt często w to samo miejsce wstrzyknięcia, może powstać ropień oleju. Ropień olejowy często rozprasza boldenon undecylenate samodzielnie, ale w skrajnych przypadkach lekarz Boldenone Undecylenate będzie musiał spuścić boldenon undecylenate. Dlatego sportowcy powinni zachować ostrożność i obracać miejsca wstrzyknięć.

Przepisy Cooka

Cypionian boldenonu do 25 ml przy 200 mg / ml

5 gramów proszku

16,25 ml oleju sezamowego

1. 25ml BA 5%

3. 75 ml BB 15%

Specyfikacje (coa i hplc):

COA:

Test

Standard analizy

Wyniki

Opis

Biały lub prawie biały krystaliczny proszek

Biały proszek

Temperatura topnienia

93 ~ 104 ℃

94,5 ~ 103,5 ℃

Dokładny obrót

+ 35 ° ~ + 40 °

+38,49

Analiza

≥97%

98,56%

Wniosek

Bądź zgodny ze standardem korporacyjnym

Słowa kluczowe :

Cypionian boldenonu

Zdrowy proszek boldenonowy do ochrony przed starzeniem się

Suplementy kulturystyczne Sterydy

Steroidy anty-estrogenowe

Surowy proszek steroidowy

Anaboliczne hormony steroidowe

Produkty powiązane:

Kulturalny proszek sterydowy / surowy proszek cypionianu boldenonu / zwiększa steryd mięśniowy

 Steroid Boldenone 

Baza Boldenonu

 Nr CAS: 846-48-0 

Boldenon undecylenate (Equipoise)

 Nr CAS: 13103-34-9

Octan boldenonu

 Nr CAS: 2363-59-9 
 Cypionian boldenonu 
 Nr CAS: 106505-90-2 

 

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Lisa

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty

Boldenone Acetate Anabolic Steroid Raws Oil Liquid Bodybuilding Hard Muscle

Steroidy anaboliczne w proszku Boldenone Cypionate Boldenone Steroids USP32 San Francisco

Budowanie mięśni Sterydy Boldenone Trenbolon Enanthate / Tren Enanthate Sterydy iniekcyjne 10161-33-8

Cykl cięcia Steroidy Winstrol Proszek anaboliczny Boldenone Steroid Stanozolol Wzmocnienie mięśni CAS 10418-03-8

Spalanie tłuszczu Boldenone Steroidy Boldenone Undecylenate Equipoise EQ

Zdrowe sterydy Boldenone, wzmacnianie układu odpornościowego / przeciwstarzeniowy Cypionian boldenonu

Zdrowe doustne sterydy Boldenone Podstawa Bolenone Dehydrotestosterone Powder Nr CAS 846-48-0