Shenzhen Simeiquan Biotechnology Co., Ltd.

Profesjonalny dostawca hormonu steroidowego z Chin

Obroty
Poprosić o wycenę -
Select Language
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
DomProduktyHormon steroidonu steroidowego

Anty estrogen Letrozol Spalanie tłuszczu Femara 98% CAS 112809-51-5 W przypadku raka piersi

Otrzymałem moje produkty, pakujesz się dyskretnie i perfekcyjnie, to naprawdę mnie zadziwiło .i zamówi od ciebie więcej tak szybko jak to możliwe. Tks!

—— Robet--Australia

Współpracowałem z tobą wiele razy, twoja jakość produktu jest tak wielka, dlatego wciąż kupuję produkty od ciebie. Dziękuję Ci

—— Richard---American

Cześć kolego, twoja najlepsza cena i produkt o wysokiej czystości jest tak konkurencyjny w moim kraju, to pozwoli mi zarobić dużo, moi klienci naprawdę to lubią.

—— Johnson---Canada

Im Online Czat teraz

Anty estrogen Letrozol Spalanie tłuszczu Femara 98% CAS 112809-51-5 W przypadku raka piersi

Anty estrogen Letrozol Spalanie tłuszczu Femara 98% CAS 112809-51-5 W przypadku raka piersi supplier Anty estrogen Letrozol Spalanie tłuszczu Femara 98% CAS 112809-51-5 W przypadku raka piersi supplier Anty estrogen Letrozol Spalanie tłuszczu Femara 98% CAS 112809-51-5 W przypadku raka piersi supplier Anty estrogen Letrozol Spalanie tłuszczu Femara 98% CAS 112809-51-5 W przypadku raka piersi supplier Anty estrogen Letrozol Spalanie tłuszczu Femara 98% CAS 112809-51-5 W przypadku raka piersi supplier

Duży Obraz :  Anty estrogen Letrozol Spalanie tłuszczu Femara 98% CAS 112809-51-5 W przypadku raka piersi

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia:Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa:smq
Orzecznictwo:GMP,SGS,ISO,KOSHER
Numer modelu:112809-51-5

Zapłata:

Minimalne zamówienie:10 gramów
Cena:Negotiable
Szczegóły pakowania:1kg/worek lub zgodnie z wymaganiami
Czas dostawy:W ciągu 24 godzin od otrzymania płatności
Zasady płatności:MoneyGram, Western Union, T/T
Możliwość Supply:5000kg/miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Czystość: 99% Standard jakości: USP EP
Użycie: silny steryd anaboliczny/androgenny

Anty estrogen Letrozol Spalanie tłuszczu Femara 98% CAS 112809-51-5 W przypadku raka piersi

Femera, potocznie zwana letrozolem, jest lekiem anty-estrogenowym, bardziej trafnie oznaczonym jako inhibitor aromatazy (AI.) Pierwotnie opracowany w walce z rakiem piersi, celem Letro, jak to często określa się, jest zmniejszenie i zahamowanie wzrostu estrogenu jako nadmiaru estrogenu był bezpośrednio związany z rakiem piersi; często lek podaje się pacjentom w ramach ich terapii pooperacyjnej. Nawet tak, jak Letrozol został zaprojektowany jako lek na raka piersi, jak to się często zdarza, znaleziono inne zastosowania, w szczególności w świecie poprawy wydajności i wśród wielu pacjentów z hormonalną terapią zastępczą (HRT). The Letro AI jest tak popularny wśród tak wielu wzmacniaczy wydajności, że może to być najbardziej popularne miejsce, w którym można znaleźć lekarstwa, a dla większości będzie to związane z poprawą wydajności związane z pytaniami i obawami, które mają z pragnieniem spełnienia. Bardzo podobne do AI Exemestane (Aromasin), a jeszcze bardziej, w znacznie większym stopniu Anastrozol (Arimidex) tych trzech powszechnie używanych AI Letrozole jest niewątpliwie i bez wątpienia najbardziej potężnym ze wszystkich.

Szybkie Szczegóły:

Letrozol

Alias: Femara, Letrozole, TROZET

Numer rejestru CAS: 112809-51-5

Czystość: 98%

MF: C17H11N5

MW: 285,3

Charakter: Biały krystaliczny proszek.

Producent: Quanao

Inne leki z tej samej klasy: Anastrozol, Letrozol, Cytrynian Tamoksyfenu, Eksemestan

Zastosowanie: Letrozol jest silnym inhibitorem Aromataz, opracowanym do walki z rakiem piersi. Dla sportowców i kulturystów jest to lek stosowany w walce z estrogennymi efektami ubocznymi sterydów anabolicznych, retencji wody, trądziku i ginekomastii. Podniesie również poziom testosteronu ze względu na obniżony poziom estrogenu w organizmie. Skutki uboczne Letrozolu obejmują obniżoną popęd seksualny, a ciągłe stosowanie może prowadzić do obniżenia funkcji lipidów i upośledzenia odporności.

Opis:

Letrozol nie jest sterydem anabolicznym w jakimkolwiek kształcie lub formie, ale należy do rodziny inhibitorów aromatazy i ze względu na swój charakter podstawowy sposób działania jest właśnie taki; hamowanie aromatazy, ale jak zobaczymy, ma ona cechy drugorzędne. W przeciwieństwie do wielu powszechnie stosowanych selektywnych modulatorów receptora estrogenu (SERM) Letrozol bezpośrednio wpływa na estrogen poprzez blokowanie enzymu aromatazy lub jeszcze lepiej przez blokowanie lub hamowanie procesu aromatazy. Ze swojej natury Letro znacznie zmniejsza ilość estrogenu w organizmie i zabrania estrogenu przed konwersją, jak to często zdarza się w przypadku wielu anabolicznych androgennych sterydów. Wiele sterydów anabolicznych przekształca się w estrogen, to ich natura, a najlepszym przykładem jest potężny anaboliczny androgenowy testosteron. To właśnie konwersja estrogenu może prowadzić do wielu niepożądanych efektów ubocznych, jak wkrótce zobaczymy. Jak potężny jest Letrozol; Cóż, może zredukować całkowitą ilość estrogenu w twoim ciele aż o 98%, ponownie czyniąc z niego najpotężniejszą sztuczną inteligencję wspólnych trzech, tylko lek Cytadren jest silniejszy, ale niekoniecznie bardziej korzystny.

Ze swej natury Ai niosą ze sobą także inne właściwości, ponieważ aktywnie zwiększają naturalną produkcję testosteronu poprzez stymulowanie zarówno hormonu luteinizującego (LH), jak i hormonu folikulotropowego (FSH), ale to właśnie LH niesie ze sobą ciężar korzyści. Nie, nie zwiększy to produkcji testosteronu do poziomu, który można zwiększyć poprzez wstrzykiwanie, ale istnieją korzyści dla stymulacji naturalnej produkcji przez Letro i stwierdzimy, że są one bardziej korzystne pod względem zarówno odzyskiwania, jak i terapii zastępczej HTZ lub testosteronu (TRT) proces.

Zalety Letrozolu:

Letrozol niesie ze sobą wiele korzyści, które mogą pomóc osobie w HTZ, TRT, planie post-cyklu terapii (PCT), jak również w samym procesie samego cyklu w imię zapobiegania skutkom ubocznym. Co więcej, Letro przynosi kolejną korzyść związaną z uwarunkowaniami fizycznymi, co może być i jest bardzo ważne dla wielu kulturystów podczas ich przygotowania do zawodów.

W przypadku pacjenta z HRT lub TRT, jeśli zostanie przepisany lek Letrozole, najprawdopodobniej będzie to spowodowane tym, że cierpi na niski poziom testosteronu. Niski poziom testosteronu może wpływać na osobnika na wiele negatywnych sposobów, takich jak zwiększenie tkanki tłuszczowej, utrata masy mięśniowej i siły, utrata libido i funkcji seksualnych, depresja, brak energii i wiele innych problemów. Ponieważ Letrozol aktywnie stymuluje produkcję testosteronu, lek ten jest czasami stosowany do tego celu, ale częściej niż nie, a jednocześnie zwiększa produkcję, ponieważ człowiek, który naprawdę cierpi na niski poziom testosteronu, nie wystarczy i należy zastosować egzogenny testosteron w innej postaci. .

Kiedy patrzymy na proces PCT, jest on podobny do osoby, która uzupełnia leczenie letrozolem w HTZ; celem PCT jest stymulowanie naturalnej produkcji testosteronu. Kiedy uzupełniamy anaboliczne androgenne sterydy, nasza naturalna produkcja zostaje stłumiona; całkowity czas trwania cyklu, zastosowane związki i całkowita dawka wpłyną na to w pewnym stopniu, niektóre sterydy stłumią więcej niż inne, ale supresja będzie istnieć niezależnie od pewnego poziomu. Z tego powodu można uzupełnić Letro podczas jego PCT, aby stymulować uwalnianie LH, tym samym rozpoczynając ponownie produkcję naturalnego testosteronu; jednak nie jest to praktyka, którą szczególnie lubimy i nie bez powodu. Głównym celem planu PCT jest stymulacja naturalnej produkcji testosteronu, ale nie jest to jedyny cel; ogólnym celem jest przywrócenie ciała do normy, co jest trudne w przypadku Letro. Letrozol znacznie redukuje estrogen w organizmie i chociaż jest to hormon, który może powodować niepożądane działania niepożądane u użytkowników sterydów anabolicznych, jest również hormonem, którego potrzebujemy do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie możemy "normalizować" kiedy nasz estrogen jest tak łatwo tłumiony iz tego powodu zawsze będziemy preferować SERM dla potrzeb PCT w stosunku do jakiejkolwiek sztucznej inteligencji, w tym Letrozolu.

Bez wątpienia pierwszorzędna korzystna rola letrozolu polega na samym cyklu sterydów anabolicznych. Przypomnijmy sobie z góry, że wiele sterydów anabolicznych przekształca się w estrogeny i właśnie dzięki tej konwersji powstaje w organizmie estrogen w postaci kilku popularnych i znanych efektów ubocznych sterydów anabolicznych. Konwersja estrogenu jest spowodowana przez enzym aromatazy lub proces aromatazy, a gdy to nastąpi takie efekty uboczne, jak ginekomastia (powiększenie piersi u mężczyzn), nadmierne zatrzymywanie wody lub wzdęcia, mogą pojawić się problemy z wysokim ciśnieniem krwi i cholesterolem. Uzupełniając Letro podczas cyklu, możemy zapobiec tym problemom lub przynajmniej w znacznym stopniu pomóc w tym procesie; poziom cholesterolu i ciśnienie krwi będą również w dużym stopniu zależne od ogólnego stylu życia. Jednakże, o ile osobnik nie jest bardzo wrażliwy na Ginekomastię, jeśli uzupełnia on Letrozolem, prawdopodobieństwo wystąpienia Gyno, jak powszechnie wiadomo, jest bardzo, bardzo małe. Co więcej, to samo można powiedzieć o zatrzymywaniu wody; jeśli dana osoba jest rozdęta i wodnista w cyklu i używa Letrozola, on po prostu je za dużo, a nagromadzenie estrogenu nie jest problemem. Aby dać ci wyobrażenie o tym, jak potężny jest Letro jako lek zapobiegający efektom ubocznym, jeśli dana osoba uzupełnia się sterydami anabolicznymi i Gynekomastia zaczyna się nasilać, jeśli dana osoba zacznie uzupełniać letrozolem, gdy pojawią się objawy, w większości przypadków zaostrzenie się zostanie odwrócone i nie będzie istniało Gyno. Nie, to nie pomoże ultra-wrażliwym, ale większość to zrobi. Bardzo niewiele leków może pochwalić się takim roszczeniem; podczas gdy wiele suplementów z Nolvadexem, bardzo dobry SERM dla zapobiegania Gyno, jeśli objawy pokażą cały Nolvadex na świecie, nie pomogą.

Następna i ostatnia prawdziwa korzyść jest bezpośrednio związana z wyglądem ciała, a dla większości obejmuje to świat kulturystyki konkurencyjnej. Ponieważ Letrozol aktywnie redukuje całkowity poziom estrogenu w ciele, wielu kulturystów uzupełni dietę letro podczas diety przygotowującej do zawodów, a im mniej estrogenu, tym twardsza będzie budowa ciała; zakładając, że jesteś chudy. Większość kulturystów, którzy stosują się do tej metody, będzie zazwyczaj podawać stałą dawkę co drugi dzień przez kilka tygodni przed występem iw wielu przypadkach zwiększać ją do codziennych ostatnich 7-14 dni w celu uzyskania tego efektu. Bez wątpienia przygotowanie do zawodów z Letrozolem znacznie pomoże w zapewnieniu twardszej i bardziej suchej sylwetki; dwa ważne elementy wielu w kulturystyce konkurencyjnej.

Letrozole Cycles & Doses:

Zalecamy Letrozol przede wszystkim jako środek zapobiegający efektowi ubocznemu w cyklu, a większość z nich osiągnie dawkę 0,5-1 mg co drugi dzień, aby była idealna, a ogólnie wszystkie letrozole, które muszą wykonać. Jeśli jesteś bardzo wrażliwy na efekty uboczne lub przygotowujesz się do konkursu kulturystycznego, 1 mg każdego dnia może znajdować się w Twojej przyszłości, ale nie jest to zalecane przez dłuższy czas; najbardziej konkurencyjne kulturystki będą jednak przyjmować takie dawkowanie z zadowoleniem przez około 10 dni przed zawodami.

Dla osoby, która ma nawrót Ginekomastii, w celu zwalczania tego problemu, jak omówiono Letro może być w stanie odwrócić objawy, jeśli zostanie złapany odpowiednio wcześnie. W takim przypadku może być uzasadnione dawkowanie 2,5 mg na dobę przez około 2-3 tygodnie; jednak po ustąpieniu objawów należy zmniejszyć dawkę standardową o 1 mg na dobę, aby utrzymać prawidłową czynność. Ważne jest, aby pamiętać, że jeśli weźmiesz dużą dawkę letrozolu w celu zwalczania wczesnej ginekomastii i nie ustąpi ona objawów po kilku tygodniach, jesteś albo bardzo wrażliwy na Gyno, albo problem zbyt długo się utrzymuje. Jeśli tak jest, nie można wiele zrobić, ponieważ Gyno nie odejdzie sam. Dla tej osoby obawiamy się, że jego jedyną nadzieją będzie chirurgiczne usunięcie ginekomastii.

Dane techniczne:

Testy

Dane techniczne

Wyniki

Wygląd

Biały lub prawie biały krystaliczny proszek

Biały
Krystaliczny proszek

Rozpuszczalność

Rozpuszczalny w chloroformie;
Rozpuszczalny w etanolu po podgrzaniu

Odpowiadać

Identyfikacja

(1) Maksymalna absorpcja przy długości fali 240 nm
Minimalna absorpcja przy długości fali 215 nm

Odpowiadać
Odpowiadać

(2) Widmo w podczerwieni powinno być zgodne z dominującym szczytem kontrastu

Zgodnie z dominującym szczytem kontrastu

Temperatury topnienia

182 ℃ -184 ℃

182 ℃

Substancje pokrewne

≤0,5%

0,3%

Pojedyncze zanieczyszczenie

≤ 0,3%

0,2%

Strata przy suszeniu

≤1,0%

0,8%

[Oznaczenie] C17H11N5
(Bezwodna)

≥ 98,0%

99,2%

Wniosek

Dostosowuje specyfikacje standardu Enterprise.

Przewaga konkurencyjna:


Specjalizujemy się w proszkach steroidowych i mamy profesjonalne firmy logistyczne do zorganizowania wysyłki. Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, bezpieczna wysyłka i przemyślana obsługa posprzedażna zyskują zaufanie i pochwałę klientów na całym świecie. Aby spełnić wszelkie wymagania związane z hormonem steroidowym, prosimy o kontakt.

Produkty powiązane:

Antyestrogen

Letrozole Femara 112809-51-5

Cytrynian tamoksyfenu Novadex 54965-24-1

Cytrynian Clomifene Serophene 50-41-9

Anastrozol Arimidex 120511-73-1

Exemestane Aromasin 107868-30-4

Wzmocnienie płci

Tadalafil (Cialis) 171596-29-5

Sildenafil (Viagra) 139755-83-2

Wardenafil (Levitra) 224785-91-5

Dapoxetine (Priligy) 119356-77-3email: Abel@ycgmp.com
skype: li.wucheng
WhatsApp: 18102838259
Telefon: 8618102838259

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Lisa

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty

Kulturystyka Testosteron Steroidowy hormon w proszku Testosteron Cypionate Wstrzykiwalny olej

Testosteron Steroid Hormon Sustanon 250 Testosteron Enanthate Steroid White Crystalline Powder

Prop Prop test Testosteron Hormon steroidowy 98% Testosteron Prop Surowiec Testoviron Powders CAS nr 57-85-2

CAS 5721-91-5 Testosteron Steroid Hormone Testosteron Decanoate Injection

CAS NO 1045-69-8 Testosteron Steroid Hormone Powder Test Acetate Injectable Liquid

Testosteron Acetate Testosteron Steroid Hormone Biała krystaliczna czystość 99%

Męski przyrost mięśni Surowy testosteron Hormon steroidowy Octan testosteronu Proszek biały Naturalne sterydy doustne