Shenzhen Simeiquan Biotechnology Co., Ltd.

Profesjonalny dostawca hormonu steroidowego z Chin

Obroty
Poprosić o wycenę -
Select Language
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
DomProduktyHormon steroidonu steroidowego

99% doustnie Nolvadex Anti Estrogen Tamoksyfen Citrate CAS 54965-24-1

Otrzymałem moje produkty, pakujesz się dyskretnie i perfekcyjnie, to naprawdę mnie zadziwiło .i zamówi od ciebie więcej tak szybko jak to możliwe. Tks!

—— Robet--Australia

Współpracowałem z tobą wiele razy, twoja jakość produktu jest tak wielka, dlatego wciąż kupuję produkty od ciebie. Dziękuję Ci

—— Richard---American

Cześć kolego, twoja najlepsza cena i produkt o wysokiej czystości jest tak konkurencyjny w moim kraju, to pozwoli mi zarobić dużo, moi klienci naprawdę to lubią.

—— Johnson---Canada

Im Online Czat teraz

99% doustnie Nolvadex Anti Estrogen Tamoksyfen Citrate CAS 54965-24-1

99% doustnie Nolvadex Anti Estrogen Tamoksyfen Citrate CAS 54965-24-1 supplier 99% doustnie Nolvadex Anti Estrogen Tamoksyfen Citrate CAS 54965-24-1 supplier 99% doustnie Nolvadex Anti Estrogen Tamoksyfen Citrate CAS 54965-24-1 supplier 99% doustnie Nolvadex Anti Estrogen Tamoksyfen Citrate CAS 54965-24-1 supplier 99% doustnie Nolvadex Anti Estrogen Tamoksyfen Citrate CAS 54965-24-1 supplier

Duży Obraz :  99% doustnie Nolvadex Anti Estrogen Tamoksyfen Citrate CAS 54965-24-1

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia:Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa:smq
Orzecznictwo:GMP,SGS,ISO,KOSHER
Numer modelu:54965-24-1

Zapłata:

Minimalne zamówienie:10 gramów
Cena:Negotiable
Szczegóły pakowania:1kg/worek lub zgodnie z wymaganiami
Czas dostawy:W ciągu 24 godzin od otrzymania płatności
Zasady płatności:MoneyGram, Western Union, T/T
Możliwość Supply:5000kg/miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Czystość: 99% Standard jakości: USP EP
Użycie: silny steryd anaboliczny/androgenny

99% doustnie Nolvadex Anti Estrogen Tamoksyfen Citrate CAS 54965-24-1

Być może najbardziej znany w świecie wzmacniającym wydajność, a nie sterydem, Nolvadex został pierwotnie opracowany z myślą o ulepszeniu wydajności. Cytrynian tamoksyfenu został pierwotnie wprowadzony na rynek przez Imperial Chemical Industries (ICI) i wprowadzony do świata jako odpowiednia pigułka Morning After, ale ostatecznie okazało się to dalekie od jego pozytywnego celu. Krótko po jego powstaniu odkryto, że Nolvadex zapewnia potężnego przeciwnika przeciwko rakowi piersi, ale jak to często się zdarza, wkrótce znaleziono także cele wydajnościowe. To nie jest rzadkie zjawisko, a nie długie ujęcie; Wiele leków zwiększających wydajność zaczyna się od leków zwiększających wydajność, ale tak wiele osób uważa, że ​​jest to ich główny cel. Jednakże, w przeciwieństwie do wielu sterydów anabolicznych, które zostały uznane za pasujące do tego samego rachunku, Nolvadex nie poprawia w znacznym stopniu wydajności, ale raczej pozwala jednostce na dokładniejszą poprawę, jak się przekonamy; w rzeczywistości Nolvadex okazał się jednym z najbardziej niezastąpionych elementów w arsenale większości wzmacniaczy wydajności.

Szybkie Szczegóły:

Cytrynian tamoksyfenu

Alias: Tamoxifen, Nolvadex, STERANABOL; TURINABOL, kessar; noltam; tamofen

Numer rejestru CAS: 54965-24-1

EINECS: 259-415-2

Test: 99%

Wzór cząsteczkowy: C26H29NO.C6H8O7

Masa cząsteczkowa: 563,64

MP: 140-144 ºC

Wygląd: biały krystaliczny proszek

Przechowywanie: Cieniowanie, ograniczone przechowywanie

Drug Class: anaboliczne androgenne steroidy

Inne leki z tej samej klasy: Anastrozol, Letrozol, Cytrynian Tamoksyfenu, Eksemestan

Producent: Quanao

Użycie: produkt do induktora płodności anty-estrogenów, przedmioty w dysfunkcjonalnym krwawieniu z macicy, jajnik policystyczny, zaburzenia miesiączkowania i wywołany lekiem brak miesiączki i inne choroby ginekologiczne, stosowany jako pierwsza linia obrony przed rakiem piersi.

Opis:

Składa się z czynnego związku Tamoksyfen Cytrynian, ale bardziej znany z jego najpopularniejszej nazwy handlowej Nolvadex i często określany po prostu jako Nolva Nolvadex należy do klasy leków znanych jako selektywne modulatory receptora estrogenu (SERM). Pod wieloma względami ten związek jest bardzo podobny do innego słynnego cytrynianu Clomiphene SERM (Clomid), a Nolva ma większą moc w miligramach w przeliczeniu na miligram. Nolvadex istnieje jako antagonista receptorów estrogenowych, zapobiegając w ten sposób wiązaniu i wiązaniu estrogenu. Z tego powodu wiele osób często odnosi się do tego SERM jako antyestrogen, ale jest to trochę poza bazą. Nolvadex nie ma zdolności do redukowania estrogenu w organizmie, ani nie ma zdolności zapobiegania jego formowaniu się i budowaniu; aby taki wpływ mógł wystąpić, potrzebowałbym inhibitora Aromatazy (AI.) AI aktywnie redukują estrogen w ciele, najczęściej Arimidex i Letrozol przychodzą na myśl, ale także pomagają w zapobieganiu powstawaniu estrogenu w pierwszej kolejności, a to jest i może być bardzo użyteczny dla większości użytkowników sterydów anabolicznych. Nolvadex nie ma przy sobie tego rodzaju; ogranicza jedynie działanie estrogenu do pewnego stopnia; nie popełnij błędu, choć nie tak potężny jak sztuczna inteligencja, ta cecha może być bardzo użyteczna i nie jest to jedyna cecha. Kolejną rzeczą, którą należy rozważyć, jest sam hormon estrogenowy, hormon, z którym się wiąże; czasami redukowanie estrogenu lub ograniczanie jego egzystencji naprawdę nie jest dobrą rzeczą; potrzebujemy estrogenu w naszym systemie, aby być właściwie funkcjonującymi istotami ludzkimi. Mimo to, gdy poziom estrogenów wzrasta, może to stanowić problem i właśnie wtedy często musi nastąpić lekarstwo.

Ponieważ wiązanie estrogenu jest ważną cechą, którą posiada ten SERM, nie jest najważniejsze, ponieważ udowodniono, że Nolva ma silny pozytywny wpływ na naturalną produkcję testosteronu. Gdy obecny w organizmie Nolvadex aktywnie stymuluje uwalnianie hormonów luteinizujących (LH) bardzo ważnym hormonem, ponieważ jego uwalnianie stymuluje naturalną produkcję testosteronu. Bez LH (między innymi) nie ma produkcji testosteronu w organizmie i jako sterydy anaboliczne znacznie tłumią naszą naturalną produkcję testosteronu, ponownie, w tym miejscu Nolvadex może okazać się bardzo przydatny; tak naprawdę to właśnie w tym przypadku może się okazać, że jest najbardziej użyteczna ze wszystkich.

Korzyści z Nolvadex:

Ponieważ Nolvadex z natury wykonuje dwa bardzo specyficzne działania, będzie miał dwa bardzo specyficzne zastosowania dla sterydów anabolicznych, a każdy przychodzi w innym czasie i służy swojemu wyjątkowemu celowi. Nie, hormon nie zmienia się, gdy używamy go w jednym celu, a nie w innym, niezależnie od zastosowania, jego natura pozostaje niezmieniona, ale jest to cel zastosowania, który może się różnić, a my znajdziemy cel użycia podczas cyklu lub w trakcie planu terapii post cyklu (PCT).

Dla większości użytkowników sterydów anabolicznych Nolvadex będzie częścią planu uzupełniającego PCT i właśnie tutaj SERM będzie spełniać swój największy cel; tak dobrze możemy trafnie nazwać Nolvadex jako najważniejszy lek PCT wszechczasów. Jak się przedtem uporali, anaboliczne androgenne sterydy powstrzymują naturalną produkcję testosteronu; niezależnie od zastosowanych sterydów będzie to miało miejsce. To prawda; niektóre sterydy będą tłumić więcej niż inne i podczas gdy dawkowanie i czas trwania będą odgrywać dużą rolę, do pewnego stopnia będzie istnieć tłumienie. Po zakończeniu cyklu sterydów anabolicznych, pierwszym celem jest zapewnienie, że naturalna produkcja testosteronu rozpocznie się ponownie i tak szybko, jak to możliwe; nawet jeśli twój cykl obejmował egzogenny testosteron (który bardzo polecamy) twoje naturalne poziomy będą nadal tłumione i dalekie od optymalnych. Ponowne rozpoczęcie produkcji jest ważne głównie z dwóch powodów; najbardziej oczywistym jest normalizowanie powrotu ciała do jego naturalnych funkcji w celu utrzymania właściwego zdrowia. Ponadto, im szybciej możemy wznowić naturalną produkcję; zapewniając w ten sposób odpowiedni poziom testosteronu w naszym ciele, tym więcej korzyści uzyskamy od tego, co zarobiliśmy przez cały cykl. Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że terapia Nolvadex jest bardzo przydatna do tego celu, a prosty plan PCT, który obejmuje SERM, sam w sobie nie przywróci naturalnego poziomu do normy. Tak, znacznie przyspieszy to proces, ale standardowy plan tygodniowy na PCT nie będzie miał miejsca, w którym byłeś przed rozpoczęciem cyklu.

Ponieważ cele PCT są prawdopodobnie jego największą cechą, jest to kolejny cel, który po raz pierwszy sprawił, że SERM stał się dość popularny wśród wzmacniaczy wydajności i był to element zapobiegający efektom ubocznym cyklu, a przede wszystkim jako agent walki ginekomastii. Nie wszystkie posiadają tę cechę, ale wiele sterydów anabolicznych przekształca się w estrogen poprzez proces aromatazy, a wraz ze wzrostem poziomu estrogenu jego negatywne skutki; jest naprawdę cienka linia, jeśli chodzi o całkowitą ilość estrogenu, który chcesz i możesz tolerować. Wraz ze wzrostem poziomu estrogenu ginekomastia może stać się bardzo problematyczna, ale jeśli estrogeny nie będą w stanie wiązać się z receptorami, jak zapobiegnie Nolvadex, prawdopodobieństwo wystąpienia Gyno, jak powszechnie wiadomo, znacznie spada. Podczas gdy bardzo skuteczny środek zapobiegający glikozie, dla niektórych Nolva nie będzie wystarczający i wielu uzna, że ​​muszą aktywnie redukować estrogen i hamować jego powstawanie w pierwszej kolejności; dla tej osoby tylko AI zrobi.

Nolvadex Cycles & Doses:

W zależności od okresu użytkowania określi, w jaki sposób będziemy cyklicznie i dawkować nasz Nolvadex w bardzo dużym stopniu. W celu zwiększenia wydajności podczas cyklu w ogóle 10 mg dziennie, cały czas jest dobrze przystosowany do zapobiegania Ginekomastii, ale niektóre mogą wymagać trochę więcej. Jednakże, jeśli potrzebujesz więcej niż 10 mg dziennie, istnieje duża szansa, że ​​będziesz potrzebować czegoś mocniejszego niż Nolva na początku, aw tym przypadku sztuczna inteligencja będzie w twojej przyszłości. Podczas gdy całkowite wykorzystanie cyklu może brzmieć w odniesieniu do niektórych przypomnieć z naszej dyskusji efektów ubocznych; działania niepożądane nie stanowią tu dużego problemu, a ich przedłużone stosowanie jest bardzo dobrze tolerowane.

W przypadku stosowania PCT, bezwzględnie najlepszego okresu stosowania Nolvas, całkowite dawkowanie będzie znacznie większe niż w przypadku używania cyklu, a czas jego użytkowania jest raczej krótki. W większości przypadków dawkowanie rozpoczyna się od dawki 40 mg na dobę u prawie każdego osobnika, niezależnie od zakresu jego cyklu iw większości przypadków zaleca się dwa całkowite tygodnie tego dawkowania. Po pierwszych dwóch tygodniach dobre dobre dwa tygodnie w dawce 20 mg na dobę będą ogólnie uzasadnione i dla wielu będzie to koniec ich PCT. Dla wielu będzie to cała terapia, której potrzebują i jeśli czujesz, że potrzebujesz trochę więcej czasu, kolejny tydzień lub dwie z niską dawką Nolvy może nie być aż takim pomysłem; jest to jedna z tych rzeczy, które możesz potrzebować w trakcie kilku cykli, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie. Ponadto, aby uzyskać ostateczną pomoc PCT, Nolvadex działa bardzo dobrze z hCG; w rzeczywistości, w prawie każdym planie PCT wysoce zalecamy hCG z użyciem Nolva, rozpoczęciem i zakończeniem stosowania hCG tuż przed rozpoczęciem terapii Nolvadex. Nie wszystkie cykle będą wymagały takiego PCT; łagodne cykle i cykle dla początkujących mogą być w porządku bez tego, ale nawet w łagodnym cyklu takie środki ostrożności nie zaszkodzą i będą bardzo pomocne w końcu.

Dane techniczne:

coa

Testuj przedmioty

Specyfikacja

Wyniki testów

Opis

Biały krystaliczny proszek

Biały krystaliczny proszek

Identyfikacja

Zgodność z IR, UV

Odpowiadać

Strata przy suszeniu

≤ 0,5 ml

0,21 ml

Pozostałość po rozpaleniu

Nie więcej niż 0,2%

0,06 ml

Żelazo

Nie więcej niż 0,005%

0,0018%

Metale ciężkie

Nie więcej niż 0,001%

0,0006%

Substancje pokrewne

Razem: nie więcej niż 1,0%

Osoba: nie więcej niż 0,5%

0,32%

0,14%

E-izomer

Nie więcej niż 0,3%

0,19%

Organiczne zanieczyszczenia lotne

Zgodne

Zgodne

Analiza

99,0 ~ 101,0%

99,51%

Wniosek

Zgodny z USP30

Przewaga konkurencyjna:


Specjalizujemy się w proszkach steroidowych i mamy profesjonalne firmy logistyczne do zorganizowania wysyłki. Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, bezpieczna wysyłka i przemyślana obsługa posprzedażna zyskują zaufanie i pochwałę klientów na całym świecie. Aby spełnić wszelkie wymagania związane z hormonem steroidowym, prosimy o kontakt.

Słowa kluczowe :


Tamoksyfen Cytrynian Steroidy w proszku 99%
Sterydy budujące mięśnie
Kulturystyka Suplementy Sterydy
Steroidy antyestrogenowe
Surowy proszek steroidowy
Hormony steroidowe anaboliczne

Produkty powiązane:

Antyestrogen

Letrozole Femara 112809-51-5

Cytrynian tamoksyfenu Novadex 54965-24-1

Cytrynian Clomifene Serophene 50-41-9

Anastrozol Arimidex 120511-73-1

Exemestane Aromasin 107868-30-4

Wzmocnienie płci

Tadalafil (Cialis) 171596-29-5

Sildenafil (Viagra) 139755-83-2

Wardenafil (Levitra) 224785-91-5

Dapoxetine (Priligy) 119356-77-3email: Abel@ycgmp.com
skype: li.wucheng
WhatsApp: 18102838259
Telefon: 8618102838259

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Lisa

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty

Kulturystyka Testosteron Steroidowy hormon w proszku Testosteron Cypionate Wstrzykiwalny olej

Testosteron Steroid Hormon Sustanon 250 Testosteron Enanthate Steroid White Crystalline Powder

Prop Prop test Testosteron Hormon steroidowy 98% Testosteron Prop Surowiec Testoviron Powders CAS nr 57-85-2

CAS 5721-91-5 Testosteron Steroid Hormone Testosteron Decanoate Injection

CAS NO 1045-69-8 Testosteron Steroid Hormone Powder Test Acetate Injectable Liquid

Testosteron Acetate Testosteron Steroid Hormone Biała krystaliczna czystość 99%

Męski przyrost mięśni Surowy testosteron Hormon steroidowy Octan testosteronu Proszek biały Naturalne sterydy doustne