Shenzhen Simeiquan Biotechnology Co., Ltd.

Profesjonalny dostawca hormonu steroidowego z Chin

Obroty
Poprosić o wycenę -
Select Language
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
DomProduktyProszek trenbolonowy

Safe Pharmaceutical Anabolic Trenbolone Steroidy w proszku Tren Methasterone CAS 3381-88-2

Otrzymałem moje produkty, pakujesz się dyskretnie i perfekcyjnie, to naprawdę mnie zadziwiło .i zamówi od ciebie więcej tak szybko jak to możliwe. Tks!

—— Robet--Australia

Współpracowałem z tobą wiele razy, twoja jakość produktu jest tak wielka, dlatego wciąż kupuję produkty od ciebie. Dziękuję Ci

—— Richard---American

Cześć kolego, twoja najlepsza cena i produkt o wysokiej czystości jest tak konkurencyjny w moim kraju, to pozwoli mi zarobić dużo, moi klienci naprawdę to lubią.

—— Johnson---Canada

Im Online Czat teraz

Safe Pharmaceutical Anabolic Trenbolone Steroidy w proszku Tren Methasterone CAS 3381-88-2

Safe Pharmaceutical Anabolic Trenbolone Steroidy w proszku Tren Methasterone CAS 3381-88-2 supplier Safe Pharmaceutical Anabolic Trenbolone Steroidy w proszku Tren Methasterone CAS 3381-88-2 supplier Safe Pharmaceutical Anabolic Trenbolone Steroidy w proszku Tren Methasterone CAS 3381-88-2 supplier Safe Pharmaceutical Anabolic Trenbolone Steroidy w proszku Tren Methasterone CAS 3381-88-2 supplier

Duży Obraz :  Safe Pharmaceutical Anabolic Trenbolone Steroidy w proszku Tren Methasterone CAS 3381-88-2

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia:Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa:Haiwen
Orzecznictwo:GMP,SGS,ISO,KOSHER
Numer modelu:3381-88-2

Zapłata:

Minimalne zamówienie:10 gramów
Cena:Negotiable
Szczegóły pakowania:1kg/worek lub zgodnie z wymaganiami
Czas dostawy:W ciągu 24 godzin od otrzymania płatności
Zasady płatności:MoneyGram, Western Union, T/T
Możliwość Supply:5000kg/miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Czystość: 99% Standard jakości: USP EP
Użycie: silny steryd anaboliczny/androgenny Słowa kluczowe:: Anaboliczne Trenbolon Steroidy w proszku Tren Methasterone
Funkcja:: Anaboliczne Trenbolon Steroidy w proszku Tren Methasterone

Safe Pharmaceutical Anaboliczne trenbolonowe sterydy Methasterone CAS 3381-88-2

Szybkie Szczegóły:

Metasteron

Alias: 2,17-dimetylodihydrotestosteron, 17-hydroksy-2,17-dimetylookrostan-3-on, Methasteron, Superdrol, 17a-metylo-Drostanolon

Czystość: 97% min

Numer rejestru CAS: 3381-88-2

MF: C21H34O2
MW: 318,4935

Anaboliczne hormony steroidowe Methasterone CAS 3381-88-2 do kulturystyki

Ocena: klasa farmaceutyczna

Przechowywanie: Cieniowanie, ograniczone przechowywanie

Producent: Quanao

Zastosowanie: jego właściwości hamujące rozwój nowotworu i jest określane jako "silny środek anaboliczny aktywny po podaniu doustnym, wykazujący jedynie słabą aktywność androgenną

 

Aplikacje:

Superdrol to potężny anaboliczny designerski steryd, który został wprowadzony na rynek przez Designer Supplements w 2005 roku, jednak z powodu "gorąca" obracającego mieszankę przez FDA pierwotny "Superdrol" został wycofany z rynku, jednak jak wiele innych związków, został ponownie udostępniony dzięki uprzejmości klonów superdrol. Poniżej znajduje się krótka lista dwóch wysokiej jakości klonów superdrolowych.

Konkurencyjne Edge Labs - M-Drol
iForce Nutrition - Methadrol
PHM SuperMass
Dynamics Formula - M-Stane


Oba klony będą punktem wyjścia dla naszego artykułu, ponieważ oba są prawdopodobnie najbardziej popularnymi i popularnymi klonami superdrolowymi, między tymi dwoma nie ma żadnych znanych różnic, ponieważ oba są tymi samymi aktywnymi związkami (2a, 17a Dimethyl Etiocholan 3-One 17b-Ol). Są one również konkurencyjne cenowo, zawierają 10 mg substancji aktywnej na pigułkę i zawierają odpowiednio 90 tabletek, a ponieważ oryginalny Superdrol nie jest dostępny, wyjście z klonem jest jedyną opcją, jednak klony jakościowe dadzą identyczne wyniki do oryginalnego supergolu.

Superdrol jest prawdopodobnie najpotężniejszym związkiem dostępnym na legalnym rynku, jest również jednym z najbardziej toksycznych, dlatego też Superdrol jest przeznaczony tylko dla zaawansowanych użytkowników, którzy wykonali kilka (3+) steroidowych lub prohormonalnych cykli w W przeszłości użytkownicy powinni mieć również kilkuletnie doświadczenie w zakresie prawidłowego podnoszenia i odchudzania, a najlepiej mieć masę początkową co najmniej 200 funtów. Istnieje również pewna progresja, która powinna być przestrzegana, skakanie do Superdrol zbyt wcześnie da większości użytkowników niewiele przyszłych opcji, ponieważ jest to istotnie na szczycie projektowanego łańcucha sterydów.

UWAGA: Istnieje kilka produktów, które są również oparte na związku Supderdrol, ale mają niewielkie zmiany, które mogą skutkować lepszymi / mniejszymi zyskami i / lub zmniejszone / zwiększone ryzyko działań niepożądanych, oto kilka przykładów tych produktów: iForce Dymethazine, Anabolic Innowacje Cynostane i IDS Mass Tabs.

Utrzymanie zdrowia

Superdrol jest doustnym steroidem, który jest przetwarzany przez wątrobę, Superdrol jest także związkiem metylowanym, co dodatkowo obciąża nasz organizm wątrobą. Zostało dobrze udokumentowane, że superdrol jest jednym z najostrzejszych związków dostępnych na rynku, będzie miał negatywny wpływ na ciśnienie krwi, wartości lipidów, poziom cholesterolu i będzie obciążał układ hormonalny ciał, pojawią się także dodatkowe efekty uboczne (omówione wkrótce), które mogą również przedstawiają się, jednak w większości przypadków są one zwykle niewielkie i niewielkie niedogodności.

Jednak dzięki odpowiedniemu planowaniu i suplementacji zapobiegawczej możemy pomagać naszym ciałom w ochronie naszej wątroby, wartości lipidów, poziomu cholesterolu i pomagać w kontrolowaniu niepożądanych efektów ciśnienia krwi, może to wydawać się trudnym zadaniem w znalezieniu suplementów w celu rozwiązania wszystkich tych problemów, jednak na szczęście kilka suplementów Firmy wytwarzają produkty chroniące przed cyklem "wszystko w jednym", które rozwiązują wiele z tych potencjalnych skutków ubocznych, a następnie produkt "wszystko w jednym" będzie podstawą naszego wsparcia w cyklu. Dlatego KAŻDY z systemem Superdrol jest zobowiązany do uzupełnienia jednego z następujących produktów przez cały czas trwania cyklu.

Anaboliczne innowacje - wsparcie cyklu (proszek)

Anaboliczne innowacje - Life Support (Capsules)

Competitive Edge Labs - Cycle Assist (Capsules)

Każda z tych trzech opcji to odpowiedni wybór, decydującym czynnikiem powinna być cena, czy też preferujesz kapsułki lub proszek. Ogólną zasadą jest wstępne załadowanie któregokolwiek z produktów na dwa tygodnie przed rozpoczęciem cyklu i używanie go przez cały cykl od początku do końca, kupuj odpowiednio, aby mieć wystarczająco dużo na ręce. Produkty te pomagają organizmowi w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi, zdrowia gruczołu krokowego, funkcji wątroby i profilu lipidowego poprzez wykorzystanie popularnych ziół, takich jak jagoda głogu (BP), NAC (wątroba), Ostropest plamisty (wątroba), Saw Palmetto (prostata) między innymi . Należy postępować zgodnie z zalecaną przez producenta dawką (w przeliczeniu na butelkę), ponieważ znana jest najlepsza dawka.

Podobnie jak w przypadku wielu cykli, jeden z powyższych produktów byłby wystarczającym zabezpieczeniem dla cyklu, jednak w przypadku Superdrol zaleca się, aby wybrać trasę "lepiej bezpieczniej niż przepraszać" i zapewnić naszemu organizmowi dodatkową ochronę, uzupełniając następujące elementy.

Himalaya LiverCare (Liv.52) - Zapewni silną ochronę wątroby w połączeniu z produktem "all-in-one", bardzo przystępnym cenowo w cenie 20 USD za butelkę. W przypadku cykli Superdrol zaleca się 3 kapsułki dziennie, przez cały okres "włączenia", można go również stosować w PCT.
TERAZ Nasionko przeciwutleniaczy - Nasiona winogron wykazały w wielu badaniach, że zapewniają korzyści w odniesieniu do ciśnienia krwi, poziomu cholesterolu i wartości lipidowych poprzez ograniczenie utleniania lipidów. W przypadku cyklu Superdrol zaleca się 3 kapsułki dziennie, przez cały okres "włączenia", można go również stosować w PCT. Poniżej 10 USD.


(Opcjonalnie) Universal Animal Flex lub NOW Joint Support - Superdrol jest związkiem niearomatycznym, dlatego niski poziom estrogenu może wywoływać dolegliwości stawowe, również ze względu na możliwy szybki wzrost siły na suprololu, który zaleca się uzupełniać przez cały cykl za pomocą wspólnego produktu wspomagającego.
Zalecamy również posiadanie Tauryny na ręce z Superdrolem do sterowania pompami zwrotnymi, więcej informacji na temat zwalczania innych stron znajdziesz w artykułach poświęconych cyklowi walki.

Przykładowy cykl

To przykładowy cykl od początku do końca, aby dać wyobrażenie, jak powinien wyglądać, zakładając, że używasz Nolvadex. Od początku do końca nasz właściwie zaprojektowany cykl potrwa łącznie około 10 tygodni.

Tydzień 1-2: Wstępne ładowanie wsparcia cyklu, wspomaganie cyklu lub wspomaganie życia @ Butelka Zalecane dawki.
Tydzień 2: Cycle / Life Support | Superdrol 10mg
Tydzień 3-6: Cycle / Life Support | Superdrol 20 mg
Tydzień 7: Cycle / Life Support | Nolvadex 30mg | PCT Assist (6 Caps).
Tydzień 8-9: Cycle / Life Support | Nolvadex 20 mg | PCT Assist (6 Caps).
Tydzień 10: Cycle / Life Support | Nolvadex 10 mg | PCT Assist (6 Caps).

Typowe skutki uboczne

Częstotliwość występowania efektów ubocznych podczas używania Superdrolu będzie od umiarkowanego do powszechnego, jednak będą one całkowicie unikalne dla użytkowników, niektórzy użytkownicy mogą nie odczuwać żadnych skutków ubocznych, podczas gdy inni użytkownicy doświadczają kombinacji boków. Należy zauważyć, że większość z tych skutków ubocznych jest po prostu niewygodna bardziej niż ewentualny problem zdrowotny, a większość można rozwiązać poprzez prostą suplementację, poświęcić czas na przeczytanie naszego artykułu na temat zwalczania skutków ubocznych.

Zmniejszona funkcja libido / seksualna
Letarg / zmęczenie
Zwiększony wzrost włosów / Zwiększone wypadanie włosów
Puffy / Sensitive Sutki
Wspólny dyskomfort
Powrót pompy (nudne bóle pleców po / podczas treningu)
Może również wystąpić zwiększona agresja, bóle głowy, uderzenia gorąca i różne inne strony.

Dane techniczne:

coa

Test

Standard analizy

Wyniki

Opis

Biały lub prawie biały krystaliczny proszek

Biały krystaliczny proszek

Temperatura topnienia

223-225 ℃

223-224 ℃

Strata przy suszeniu

≤0,5%

0,24%

Pozostałość przy zapłonie

≤0,1%

0,06%

Analiza

≥98%

98,46%

Wniosek

Bądź zgodny ze standardem Enterprise

Produkty powiązane:

Bodybuilding Steroid Powder / Raw Hormone Powder / wzmacnia mięśnie Steroid w proszku:

Drostanolone Propionate (Masteron p)

CAS: 521-12-0

Drostanolone Enanthate (Masteron)

 CAS: 3381-88-2 

Superdrol Powder (methyl-drostanolone) Methasterone

CAS: 3381-88-2

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Lisa

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty

Żółty półprodukt wtrysku Trenbolon Enanthate for Mucle Growth

CAS NO 10161-34-9 Crystalline Bodybuilding Trenbolone Powder w kolorze żółtym

Iniekcyjna baza trombolonu w proszku 17-beta-Trenbolon z wysokim testem CAS 10161-33-8

Oil Liquid Injection Trenbolon Powder Enanthate Anaboliczne sterydy Źródło TREN E 200 mg / ml

99% Trenbolonowe sterydy Parabolan Powder z detektorem IR Nr CAS 23454-33-3

Aromatyzacja Primotolonu Depot Primobolan Enanthate Oil Injectable Steroid

Trenbolon octan steroidy proszek tren proszek Trenbolon w proszku Hormon Leki Środki anaboliczne