Shenzhen Simeiquan Biotechnology Co., Ltd.

Profesjonalny dostawca hormonu steroidowego z Chin

Obroty
Poprosić o wycenę -
Select Language
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
DomProduktyZnieczulenie miejscowe leki

Chlorowodorek tetrakainy Farmaceutyczne półprodukty do znieczulenia rdzeniowego

Otrzymałem moje produkty, pakujesz się dyskretnie i perfekcyjnie, to naprawdę mnie zadziwiło .i zamówi od ciebie więcej tak szybko jak to możliwe. Tks!

—— Robet--Australia

Współpracowałem z tobą wiele razy, twoja jakość produktu jest tak wielka, dlatego wciąż kupuję produkty od ciebie. Dziękuję Ci

—— Richard---American

Cześć kolego, twoja najlepsza cena i produkt o wysokiej czystości jest tak konkurencyjny w moim kraju, to pozwoli mi zarobić dużo, moi klienci naprawdę to lubią.

—— Johnson---Canada

Im Online Czat teraz

Chlorowodorek tetrakainy Farmaceutyczne półprodukty do znieczulenia rdzeniowego

Chlorowodorek tetrakainy Farmaceutyczne półprodukty do znieczulenia rdzeniowego supplier Chlorowodorek tetrakainy Farmaceutyczne półprodukty do znieczulenia rdzeniowego supplier Chlorowodorek tetrakainy Farmaceutyczne półprodukty do znieczulenia rdzeniowego supplier Chlorowodorek tetrakainy Farmaceutyczne półprodukty do znieczulenia rdzeniowego supplier

Duży Obraz :  Chlorowodorek tetrakainy Farmaceutyczne półprodukty do znieczulenia rdzeniowego

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia:CHINY
Nazwa handlowa:Simeiquan
Orzecznictwo:ISO 9001
Numer modelu:CAS: 50-41-9

Zapłata:

Minimalne zamówienie:10 kg
Cena:USD 1-10 / kg
Szczegóły pakowania:Zgodnie z wymaganiami klienta dotyczącymi pakowania
Czas dostawy:w ciągu 3 dni roboczych
Zasady płatności:Western Union, MoneyGram, T/T
Możliwość Supply:6000 kg / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
CAS: 50-41-9 EINECS: 200-035-3
MF: C32h36clno8 MW: 300,82
Temperatura topnienia: 149 ° C Wygląd: Biały krystaliczny proszek
Adres e-mail: roy@yccreate.com

Chlorowodorek tetrakainy Miejscowe leki anestezjologiczne Farmaceutyczne Związki pośrednie do znieczulenia podpajęczynówkowego

Alias:

Chlorowodorek tetrakainy

Test (według HPLC):

99

NR CAS:

50-41-9

Czystość:

99%

Nazwa produktu:

Anty-painingAnesthetic Anodyne

Podanie:

Mężczyźni

Szybki szczegół:

1. CAS: 50-41-9
2. EINECS: 200-035-3
3. Oznaczenie: więcej niż 98%.
4. MF: C32H36ClNO8

CAS 94-09-7 Americano Anesthetic Anodyne Benzocaine / 4-Aminobenzoate etylu


5. Charakter: swobodnie rozpuszczalny w wodzie, rozpuszczalny w alkoholu i praktycznie nierozpuszczalny w eterze.

6. Zastosowanie: Chlorowodorek tetrakainy (CAS NO. 136-47-0) stosuje się do znieczulenia podpajęczynówkowego.

Opis:

Chlorowodorek tetrakainy jest inhibitorem białkowym kanału wapniowego i blokuje wrażliwe na napięcie uwalnianie Ca2 + z retikulum sarkoplazmatycznego.

Opis produktu:

Chlorowodorek tetrakainy (TCH) jest jednym z silnie działających środków znieczulających. Kinetyczne badanie utleniania chlorowodorku tetrakainy przez N-chlorobenzenosulfonamid sodowy (chloraminę-B lub CAB) przeprowadzono na pożywce HClO4 w temperaturze 303 K. Szybkość pokazuje zależność pierwszego rzędu od, pokazuje zależność od rzędu ułamkowego i jest samo-zależna. regulujące stężenie kwasu. Zmniejszenie stałej dielektrycznej ośrodka, poprzez dodanie metanolu, zwiększyło szybkość. Zmiana siły jonowej i dodanie benzenosulfonoamidu lub NaCl nie mają znaczącego wpływu na szybkość. Reakcję badano w różnych temperaturach i oceniano parametry aktywacji. Stechiometrię reakcji stwierdzono na poziomie 1: 5, a produkty utleniania identyfikowano za pomocą analizy spektralnej. Koniugat wolny kwas C6H5SO2NHCl z CAB jest postulowany jako reaktywne utlenianie. Obserwowane wyniki zostały wyjaśnione za pomocą prawdopodobnego mechanizmu i wydedukowano powiązane prawo dotyczące szybkości.

Aplikacje:

Miejscowe środki znieczulające to leki, które powodują odwracalną blokadę przewodzenia impulsów nerwowych. Działają one bezpośrednio na określone receptory na kanałach sodowych hamujących napływ jonów sodu. Miejscowe środki znieczulające są cenione za zdolność uniknięcia depolaryzacji błony. Chlorowodorek tetrakainy [2-dimetyloaminoetylo-4-n-butyloaminobenzoesan, TCH], ester kwasu p-aminobenzoesowego, jest szeroko stosowany jako miejscowy środek znieczulający i jest długo stojącym środkiem do znieczulenia podpajęczynówkowego. W badaniach biomedycznych TCH stosuje się do modyfikacji funkcji kanałów uwalniania wapnia (receptorów ryanodinowych), które kontrolują uwalnianie wapnia z magazynów wewnątrzkomórkowych. TCH jest allosterycznym blokerem funkcji kanałowej. Przy niskich stężeniach TCH powoduje początkowe zahamowanie spontanicznego uwalniania wapnia, podczas gdy w wysokich stężeniach bloki TCH są uwalniane całkowicie. Stąd chlorowodorek tetrakainy stanowi jeden z ważnych leków w przemyśle farmaceutycznym. Po zapoznaniu się z literaturą stwierdziliśmy, że nie ma dostępnych informacji na temat kinetyki utleniania TCH z jakimkolwiek utleniaczem. Dlatego też podjęto śledztwo w sprawie tytułu.

Różnorodna natura chemii N-fluorowcoamin jest znacząca z ich zdolności do działania jako źródła gatunków, takich jak kationy halonowe, hypohality i aniony N, które działają jako zasady, nukleofile i nutrenoidy. Zachowują się one jak łagodne utleniacze i są odpowiednie do częściowego utleniania kilku grup. W wyniku tego reagenty te reagują z wybranymi grupami funkcyjnymi, które zakłócają szereg transformacji molekularnych. Ogólnie, monohaloaminy podlegają dwóm zmianom elektronowym, podczas gdy dihalogenoaminy są utleniaczami cztero-elektronowymi. Produkty redukcji to odpowiedni sulfonamid i NaCl lub HCl. Wyróżniającym się członkiem tej klasy związków jest chloramina-T (CAT), a drugim członkiem jest chloramina-B (N-chlorobenzenosulfonamid sodu lub CAB). Wiązanie N-Cl w CAT i CAB jest wysoce polarne, a zatem te dwa związki są dość silnymi elektrofilami, ponieważ chlor opuszcza jako Cl + w tych reakcjach. CAT został użyty do utleniania różnych organicznych i nieorganicznych substratów, a mechanizmy utleniania zostały dobrze zbadane kinetycznie. Ale w literaturze dostępne są skąpe informacje na temat korzystania z CAB. CAB jest stabilnym związkiem o nieco wyższej zawartości aktywnego chloru niż jego analogowy CAT. CAB zyskuje na znaczeniu jako łagodny utleniacz, a zatem istnieje znaczne pole do rozszerzenia pracy z CAB, aby uzyskać lepszy wgląd w specjację modeli reakcji CAB i przemyśleć chemię redoks w roztworze.

W świetle dostępnych informacji i kontynuacji prac nad badaniami nad utlenianiem organicznymi chloraminami, a zwłaszcza związkami medycznymi, przeprowadzono obecne badania. Głównym celem niniejszego badania jest (i) wyjaśnienie prawdopodobnych mechanizmów, (ii) wyprowadzenie odpowiednich praw szybkości i (iii) określenie różnych gatunków reaktywnych.

Przewaga konkurencyjna:


Specjalizujemy się w proszkach steroidowych i mamy profesjonalne firmy logistyczne do zorganizowania wysyłki. Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, bezpieczna wysyłka i przemyślana obsługa posprzedażna zyskują zaufanie i pochwałę klientów na całym świecie. Aby spełnić wszelkie wymagania związane z hormonem steroidowym, prosimy o kontakt.

Produkty powiązane:

Leki na odchudzanie

Lorcaserin

CAS: 616202-92-7

Chlorowodorek Lorcaserin

CAS: 846589-98-8

Zopiklon

CAS: 43200-80-2

Bromowodorek dekstrometorfanu

CAS: 125-69-9

L-Trijodotyronina

CAS: 55-06-1

Lewotyroksyna sodu

CAS: 25416-65-3

γ-butyrolakton

CAS: 96-48-0

2,4-dinitrofenol

CAS: 51-28-5

Chlorowodorek tetrakainy Substancje farmaceutyczne Półprodukty do znieczulenia podpajęczynówkowegoChlorowodorek tetrakainy Substancje farmaceutyczne Półprodukty do znieczulenia podpajęczynówkowego

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Lisa

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty

Bezpieczeństwo Lidocaine Base Lokalne leki znieczulające Dla API przeciwbólowego 137-58-6

99% chlorowodorek ropiwakainy na miejscowe leki przeciwalergiczne 132112-35-7

Chlorowodorek tetrakainy Farmaceutyczne półprodukty do znieczulenia rdzeniowego

Pharmaceutical Intermediates Procaine Hydrochloride Powder 51-05-8

CAS 73-78-9 Lidokaina HCl i Lidokaina Hydrochloride Bulking Cycle Cycle Steroid

Phenacetin Pharmaceutical Intermediates Miejscowe leki znieczulające Przeciwzapachowe środki przeciwbólowe klasy BP

Antiemetic 69-09-0 Miejscowy lek znieczulający Chlorpromazyna Chlorowodorek