Shenzhen Simeiquan Biotechnology Co., Ltd.

Profesjonalny dostawca hormonu steroidowego z Chin

Obroty
Poprosić o wycenę -
Select Language
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
DomProduktyMale Enhancement Powders

Priligy / Dapoxetine Oral Male Enhancement Powders 129938-20-1

Otrzymałem moje produkty, pakujesz się dyskretnie i perfekcyjnie, to naprawdę mnie zadziwiło .i zamówi od ciebie więcej tak szybko jak to możliwe. Tks!

—— Robet--Australia

Współpracowałem z tobą wiele razy, twoja jakość produktu jest tak wielka, dlatego wciąż kupuję produkty od ciebie. Dziękuję Ci

—— Richard---American

Cześć kolego, twoja najlepsza cena i produkt o wysokiej czystości jest tak konkurencyjny w moim kraju, to pozwoli mi zarobić dużo, moi klienci naprawdę to lubią.

—— Johnson---Canada

Im Online Czat teraz

Priligy / Dapoxetine Oral Male Enhancement Powders 129938-20-1

Priligy / Dapoxetine Oral Male Enhancement Powders 129938-20-1 supplier Priligy / Dapoxetine Oral Male Enhancement Powders 129938-20-1 supplier

Duży Obraz :  Priligy / Dapoxetine Oral Male Enhancement Powders 129938-20-1

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia:CHINY
Nazwa handlowa:SMQ
Orzecznictwo:USP,SGS
Numer modelu:129938-20-1

Zapłata:

Minimalne zamówienie:10g
Szczegóły pakowania:zgodnie z wymaganiami
Czas dostawy:3 dni
Zasady płatności:T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply:1000 kg / tydzień
Szczegółowy opis produktu
CAS: 129938-20-1 materiał: Biały proszek
Inne nazwy: Priligy / Dapoxetine Skype: nicole0918
Adres e-mail: 2355935183@ycphar.com MOQ: 10g

Priligy / Dapoxetine Oral Male Enhancement Powders 129938-20-1

Szybki szczegół:

Nazwa produktu

Chlorowodorek dapoksetyny

Inna nazwa

DAPOXETINE HCL

Numer rejestru CAS

129938-20-1

Formuła molekularna

C21H24ClNO

Waga molekularna

341,8744

Wygląd

Biały lub prawie biały krystaliczny proszek

Struktura molekularna

Analiza

98%

Funkcjonować

Selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI)

Opis :

Chlorowodorek dapoksetyny to lek stosowany w leczeniu przedwczesnego wytrysku u mężczyzn. Jest dostępny na receptę i jest przyjmowany doustnie przed rozpoczęciem stosunku płciowego. Lek należy do klasy zwanej inhibitorami wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI), które są głównie stosowane w leczeniu depresji.

Zaburzenia seksualne, w tym przedwczesny wytrysk, to niezwykle powszechny stan na całym świecie. Przyczyna przedwczesnego wytrysku nie została w pełni wyjaśniona, ale może obejmować zarówno czynniki psychologiczne, jak i fizjologiczne. Przedwczesny wytrysk odnosi się do krótkiego czasu wytrysku, który może mieć wpływ na zadowolenie obu partnerów podczas stosunku płciowego.

W leczeniu przedwczesnego wytrysku należy zarządzać czynnikami psychologicznymi i fizjologicznymi. Z farmakologicznego punktu widzenia, w leczeniu fizjologicznego aspektu przedwczesnego wytrysku, chlorowodorek dapoksetyny jest jednym z pierwszych dostępnych leków doustnych. Leczenie psychologiczne można prowadzić jednocześnie, ponieważ stan jest wieloczynnikowy.

Jednym z możliwych działań niepożądanych zgłaszanych podczas stosowania SSRIs w leczeniu depresji jest opóźniony wytrysk. Ten zgłoszony szkodliwy wpływ doprowadził do badań chlorowodorku dapoksetyny, stosując efekt terapeutycznie. Uważa się, że serotonina może brać udział w hamowaniu ejakulacji. Poprzez blokowanie wychwytu zwrotnego serotoniny u mężczyzn cierpiących na przedwczesny wytrysk, czas do wytrysku może być przedłużony.

Aplikacja i użycie:

Chlorowodorek dapoksetyny jest doustnym lekiem stosowanym w leczeniu zaburzeń erekcji, stosowanych w leczeniu zaburzeń erekcji i przedwczesnego wytrysku, upośledzenia funkcji erekcji i przedwczesnego wytrysku. Istnieje ponad 1500 dokumentów, które mają udowodnić, że przyczyną różnych przyczyn jest przedwczesny wytrysk, wiadomo, że odsetek powodzeń przekracza 80%, a jego wiarygodny efekt leczniczy, dzięki wykorzystaniu ponad 20 milionów osób na całym świecie, potwierdził jego długoterminową stabilność, bezpieczeństwo od 25 do 60 minut pracy pokrywa się z czasem potrzebnym na grę wstępną, znało dostosowanie czasu w najwyższym stężeniu leku, pomagało zarówno mężowi, jak i żonie w satysfakcjonującym życiu seksualnym.

Początkowo chlorowodorek dapoksetyny podaje się w postaci tabletki 30 mg na jedną do trzech godzin przed stosunkiem płciowym. Lekarz przepisujący dawkę może zwiększyć dawkę do 60 mg, w zależności od odpowiedzi i tolerancji. Tabletkę należy przyjmować z wodą i można ją przyjmować z posiłkiem lub bez jedzenia, ponieważ pokarm nie wpływa na wchłanianie.

Zwróć uwagę na efekty uboczne:

Podobnie jak wszystkie leki przeciwdepresyjne, chlorowodorek dapoksetyny ma działania niepożądane, które wpływają na mężczyzn w różnym stopniu. Najczęstsze problemy związane z lekiem to nudności, bóle głowy, zawroty głowy i biegunka. Badania wykazały, że niewiele ponad 20 procent mężczyzn stosujących 60- lub 100-miligramowe dawki chlorowodorku dapoksetyny doświadczało nudności.

Ogólnie rzecz biorąc, seksualne działania niepożądane, które towarzyszyły lekom przeciwdepresyjnym opartym na inhibitorach serotoninowych, czasami pojawiają się przy stosowaniu chlorowodorku dapoksetyny. Istotnie, opóźniony wytrysk był jednym z efektów ubocznych leków przeciwdepresyjnych ogólnie, które zwróciły uwagę badaczy zajmujących się przedwczesnym wytryskiem. Jednakże stosowanie chlorowodorku dapoksetyny może towarzyszyć kilku skutkom ubocznym powodowanym przez wiele leków przeciwdepresyjnych, w różnym stopniu, takich jak zaburzenia erekcji i utrata libido.

Szybki

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Lisa

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty

Zaburzenia dysfunkcji erekcji Dutasteride dla męskiej poprawy 164656-23-9

Biały proszek Bremelanotide Acetate PT-141 Male Enhancement Powders Erectile Dysfunction Treatment

Polipeptydowy HGH Steroidowy hormon antymonu octanowego dla zewnątrzkomórkowej macierzy Liomyoma

Proszki do polepszenia samców wysokiej czystości Argressin Acetate 113-79-1

Pentadecapeptide Bpc 157 Male Enhancement Proszki Bęben peptydowy hgh176-191

Melanotan - 2 proszki wzmacniające męskość Liofilizowany MT-2 CAS 121062-08-6

Skórki naprawcze Ludzki hormon wzrostu Hormon Mt-2 Melanotan II zapobiega Tann