Shenzhen Simeiquan Biotechnology Co., Ltd.

Profesjonalny dostawca hormonu steroidowego z Chin

Obroty
Poprosić o wycenę -
Select Language
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
DomProduktySteroidy glukokortykoidowe

Efektywne sterydy glukokortykoidowe 17-octan octanu deksametamonu 1177-87-3

Otrzymałem moje produkty, pakujesz się dyskretnie i perfekcyjnie, to naprawdę mnie zadziwiło .i zamówi od ciebie więcej tak szybko jak to możliwe. Tks!

—— Robet--Australia

Współpracowałem z tobą wiele razy, twoja jakość produktu jest tak wielka, dlatego wciąż kupuję produkty od ciebie. Dziękuję Ci

—— Richard---American

Cześć kolego, twoja najlepsza cena i produkt o wysokiej czystości jest tak konkurencyjny w moim kraju, to pozwoli mi zarobić dużo, moi klienci naprawdę to lubią.

—— Johnson---Canada

Im Online Czat teraz

Efektywne sterydy glukokortykoidowe 17-octan octanu deksametamonu 1177-87-3

Duży Obraz :  Efektywne sterydy glukokortykoidowe 17-octan octanu deksametamonu 1177-87-3

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia:CHINY
Nazwa handlowa:SMQ
Orzecznictwo:ISO9001, ISO14000
Numer modelu:1177-87-3

Zapłata:

Minimalne zamówienie:1kg
Cena:Negotiable
Szczegóły pakowania:1KG / puszka
Czas dostawy:W ciągu 24 godzin
Zasady płatności:T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply:100 ~ 200kg na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: 17-octan deksametazonu Alias: Deksametazonoctan
CAS nie.: 1177-87-3 Czystość: 99%
Wygląd: Biały krystaliczny proszek Wzór cząsteczkowy: C24H31FO6
Masa cząsteczkowa: 434,4977

Efektywne sterydy glukokortykoidowe 17-octan octanu deksametamonu 1177-87-3

Szybki szczegół:

Nazwa produktu

17-octan deksametazonu

Alias

Deksametazonoctan

Nr CAS

1177-87-3

EINECS

214-646-8

Formuła molekularna

C24H31FO6

Waga molekularna

434,4977

Wygląd

Biały krystaliczny proszek

Uszczelka

1KG / torba foliowa

Analiza

99%

Stosowanie

Działa przeciwzapalnie


Opis:

Deksametazon jest rodzajem leku steroidowego. Ma działanie przeciwzapalne i immunosupresyjne. Jest 25 razy silniejszy niż kortyzol w swoim działaniu glukokortykoidowym, przy minimalnym działaniu mineralokortykoidów.
Deksametazon stosuje się w leczeniu wielu chorób, w tym: problemów reumatologicznych, wielu chorób skóry, takich jak rumień wielopostaciowy, ciężkie alergie, astma, przewlekła obturacyjna choroba płuc, zad i obrzęk mózgu, oprócz innych leków przeciw gruźlicy i wielu innych chorób zakaźnych.
Jest to ciąża kategorii C w Stanach Zjednoczonych i klasa A w Australii, co oznacza, że ​​była często stosowana w czasie ciąży i nie stwierdzono, że powoduje problemy dla dziecka.
Znajduje się na liście najważniejszych leków Światowej Organizacji Zdrowia, najważniejszych leków potrzebnych w podstawowym systemie opieki zdrowotnej.

Aplikacje:

Deksametazon stosuje się w leczeniu wielu stanów zapalnych i autoimmunologicznych, takich jak reumatoidalne zapalenie stawów i skurcz oskrzeli. Igiopatia plamica małopłytkowa, zmniejszenie liczby płytek krwi z powodu problemu immunologicznego, odpowiada 40 mg na dobę przez cztery dni; może być podawany w 14-dniowych cyklach. Nie jest jasne, czy deksametazon w tym stanie jest znacznie lepszy od innych glikokortykosteroidów.
Jest również podawany w małych ilościach przed i / lub po niektórych formach chirurgii stomatologicznej, takich jak ekstrakcja zębów mądrości, operacja, która często pozostawia pacjenta z opuchniętymi, opuchniętymi policzkami.
Jest wstrzykiwany do pięty podczas leczenia zapalenia powięzi podeszwy, czasami w połączeniu z acetonidem triamcynolonu.
Przydatne jest przeciwdziałanie alergicznemu wstrząsowi anafilaktycznemu, jeśli podaje się go w dużych dawkach.
Jest obecny w niektórych kroplach do oczu - szczególnie po operacjach oczu - oraz w aerozolu do nosa (nazwa handlowa Dexacort) i niektórych kroplach do uszu (Sofradex, w połączeniu z antybiotykiem i lekami przeciwgrzybiczymi).
Deksametazon jest stosowany w przeszczepianej przezskórnej stymulacji serca, aby zminimalizować odpowiedź zapalną mięśnia sercowego. Steryd jest uwalniany do mięśnia sercowego, gdy tylko ślimak się wydłuży i może odgrywać znaczącą rolę w minimalizowaniu progu ostrej stymulacji z powodu zmniejszenia odpowiedzi zapalnej. Typowa ilość obecna na czubie ołowiu jest mniejsza niż 1,0 mg.
Deksametazon jest często podawany przed antybiotykami w przypadkach bakteryjnego zapalenia opon mózgowych. Następnie działa w celu zmniejszenia odpowiedzi zapalnej organizmu na bakterie zabite przez antybiotyki (śmierć bakteryjna uwalnia mediatory prozapalne, które mogą powodować reakcję, która jest szkodliwa dla pacjenta), poprawiając w ten sposób rokowanie i wyniki.

Nasze atuty

1. Zapewnienie jakości

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, zaawansowanej technologii i ciągłym badaniom, naszą jakością jest pełne zaspokojenie potrzeb rynku, aby sprostać wymaganiom klientów, wielu klientów korzysta z naszych produktów, uważamy, że produkt jest bardzo dobry. Niezależnie od tego, czy jest to proszek, czy płyn, tak, wszyscy wiemy, że nasz płyn jest lepszy.

2. Bezpieczny transport

Nasz sposób transportu jest podejmowany zgodnie z sytuacją w każdym kraju, jest inny transport, podczas gdy nasze opakowania, zgodnie z najnowszą sytuacją celną, stale aktualizowane, ulepszone nasze opakowanie, gwarantujemy, że otrzymasz go w ciągu 3-5 do swojego produktu.

3. Różnorodność produktów

Nasze produkty to proszki i płyny, tak, bracia, efekt cieczy jest bardzo dobry, ale wiele osób nie używa płynów, więc masz szczęście, kupujesz nasz proszek, możemy powiedzieć Ci, jak zrobić płyn kupujesz płyn, powiemy ci, jak filtrować. Absolutnie gwarantujemy, że możesz bardzo bezpiecznie korzystać z naszych produktów

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Lisa

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty

Whatsapp + 86-18038176818 Wysoka czystość białego proszku Epinephrine Glucocorticoid Steroids

CAS 56-95-1 Steroidy glukokortykoidowe Octan chlorhksydyny Antybiotyki

Acarbose Glucocorticoid Biały proszek Dexamethasone Acetate CAS 56180-94-0

Wysoka czystość Przeciwzapalne sterydy Flurogestone Acetate CAS 2529-45-5

Surowe glukokortykoidowe steroidy Beta-dipropionian betametazonu 5593-20-4

99% fosforan sodu octanu deksametazonu CAS 2392-39-4

99% stearynian glukokortykoidów propionianu klobetazolu Surowy CAS 25122-46-7