Shenzhen Simeiquan Biotechnology Co., Ltd.

Profesjonalny dostawca hormonu steroidowego z Chin

Obroty
Poprosić o wycenę -
Select Language
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
DomProduktyAnaboliczne steroidy androgenne

Healthy Oxandrin Anabolic Steroid Powder, 53-39-4 Cutting Cycle Anavar / Oxandrolone Powder

Otrzymałem moje produkty, pakujesz się dyskretnie i perfekcyjnie, to naprawdę mnie zadziwiło .i zamówi od ciebie więcej tak szybko jak to możliwe. Tks!

—— Robet--Australia

Współpracowałem z tobą wiele razy, twoja jakość produktu jest tak wielka, dlatego wciąż kupuję produkty od ciebie. Dziękuję Ci

—— Richard---American

Cześć kolego, twoja najlepsza cena i produkt o wysokiej czystości jest tak konkurencyjny w moim kraju, to pozwoli mi zarobić dużo, moi klienci naprawdę to lubią.

—— Johnson---Canada

Im Online Czat teraz

Healthy Oxandrin Anabolic Steroid Powder, 53-39-4 Cutting Cycle Anavar / Oxandrolone Powder

Healthy Oxandrin Anabolic Steroid Powder, 53-39-4 Cutting Cycle Anavar / Oxandrolone Powder supplier Healthy Oxandrin Anabolic Steroid Powder, 53-39-4 Cutting Cycle Anavar / Oxandrolone Powder supplier

Duży Obraz :  Healthy Oxandrin Anabolic Steroid Powder, 53-39-4 Cutting Cycle Anavar / Oxandrolone Powder

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia:CHINY
Nazwa handlowa:SMQ
Orzecznictwo:ISO9001
Numer modelu:53-39-4

Zapłata:

Minimalne zamówienie:10g
Cena:Negotiable
Szczegóły pakowania:1 kg / worek foliowy, 25 kg / bęben lub jako wymaganie
Czas dostawy:w ciągu 2 dni po otrzymaniu płatności
Zasady płatności:Western Union, MoneyGram, T/T
Możliwość Supply:500kg/miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Dostarczanie fabryk Oxandrolone (Anavar) Inne nazwy: Oxandrin; Anavar
Numer rejestru CAS: 53-39-4 EINECS: 200-172-9

Healthy Oxandrin Anabolic Steroid Powder, 53-39-4 Cutting Cycle Anavar / Oxandrolone Powder

1. Szybki szczegół:

Nazwa produktu

Dostarczanie fabryk Oxandrolone (Anavar)

Inna nazwa

Oxandrin; Anavar

Numer rejestru CAS

53-39-4

EINECS

200-172-9

Formuła molekularna

C19H30O3

Waga molekularna

306,44

Struktura molekularna

Healthy Oxandrin 53-39-4 Cykle sterylizujące Anavar / Oxandrolone Powder

Temperatura topnienia

235-238 ° C

Analiza

98%

2. Opis produktu:

Chociaż Anavar nie zapewnia użytkownikom olbrzymich przyrostów masy mięśniowej, jest idealnym sterydem do spalania tłuszczu i nadaje ciału lepszy wygląd. Ponadto masa mięśniowa uzyskana i spalone tłuszczem są bardziej trwałe niż w przypadku steroidów związanych z dużymi przyrostami masy mięśniowej. Anavar powoduje również łagodniejsze skutki uboczne ograniczony wpływ na wątrobę i stosunkowo ograniczony wpływ na naturalne hormony płciowe ciał. Anavar jest łatwo dostępny w innych krajach i na czarnym rynku, chociaż jest dość drogi.

Anavar była starą amerykańską marką doustnego oxandrolonu steroidowego, wyprodukowanego po raz pierwszy w 1964 roku przez producenta leku Searle. Został zaprojektowany jako wyjątkowo łagodny anabolik, który można nawet bezpiecznie stosować jako stymulant wzrostu u dzieci. Jeden od razu myśli o standardowym zmartwieniu, "steroidy będą hamować wzrost". Ale to właśnie nadmiar estrogenu wytwarzanego przez większość sterydów jest sprawcą, tak jak to jest powodem, dla którego kobiety przestają rosnąć wcześniej i mają krótszą średnią pozycję niż mężczyźni. Oxandrolone nie aromatyzuje, a zatem działanie anaboliczne związku może w rzeczywistości sprzyjać liniowemu wzrostowi. Kobiety zwykle dobrze tolerują ten lek w małych dawkach, a raz przepisano go w leczeniu osteoporozy. Ponieważ opinie o steroidach zaczęły się zmieniać w latach 80., zaczęły spadać recepty na oxandrolon. Opóźniona sprzedaż prawdopodobnie doprowadziła Searle do zaprzestania produkcji w 1989 roku i do niedawna zniknęła z amerykańskich aptek. Tabletki Oxandrolone są ponownie dostępne w USA przez BTG, noszące nową markę Oxandrin. BTG zakupiło prawa do leku od Searle i jest teraz produkowane w nowym celu leczenia zespołu wyniszczenia związanego z HIV / AIDS.

Anavar to łagodny anabolik o niskiej aktywności androgenicznej. Jego zmniejszona aktywność androgeniczna wynika z faktu, że jest pochodną dihydrotestosteronu (DHT). Chociaż można by pomyśleć, że to uczyniłoby go bardziej androgennym sterydem, w rzeczywistości tworzy on steryd, który jest mniej androgeniczny, ponieważ jest już "zredukowany o 5 alfa". Innymi słowy, nie ma on zdolności oddziaływania z enzymem reduktazy 5-alfa i przekształcenia go w silniejszą formę "dihydro". Jest to prosta kwestia, w której steryd może być wzmacniany w organizmie, a przy oxandrolonie nie mamy takiego samego potencjału jak testosteron, który jest kilkakrotnie bardziej aktywny w tkankach reagujących na androgeny w porównaniu z tkanką mięśniową z powodu jego konwersji do DHT. Esencja oxandrolonu ma zrównoważony poziom siły działania zarówno w docelowych tkankach mięśniowych, jak i androgennych, takich jak skóra głowy, skóra i prostata. Jest to podobna sytuacja, jak w przypadku Primobolan i Winstrol, które pochodzą również z dihydrotestosteronu, ale jeszcze nie są znane z bardzo androgennych substancji.

Ten steryd dobrze działa na rzecz wzmocnienia siły i dualizmu przyrostów masy mięśniowej, chociaż jego łagodny charakter sprawia, że ​​nie jest on idealny do celów łączenia. Wśród kulturystów jest on najczęściej używany podczas faz cięcia treningów, gdy problemem jest retencja wody. Standardowa dawka dla mężczyzn mieści się w zakresie 20-50 mg dziennie, co powinno dawać zauważalne wyniki. Można go dodatkowo połączyć z anabolikami, takimi jak Primobolan i Winstrol, aby uzyskać twardszy, bardziej zdefiniowany wygląd bez dodatku wody. Takie kombinacje są bardzo popularne i mogą znacznie poprawić wygląd ciała. Można również dodać silne niearomatyzujące androgeny, takie jak Halotestin, Proviron lub trenbolon. W tym przypadku androgen naprawdę pomaga wzmocnić mięśnie, a jednocześnie czyni warunki bardziej korzystne dla redukcji tkanki tłuszczowej. Niektórzy sportowcy decydują się na włączenie oxandrolone do dużych stosów, ale zwykle za pomocą standardowych leków, takich jak testosteron lub Dianabol. Zwykłym celem w tym przypadku jest dodatkowy przyrost siły, a także lepsza jakość masy androgenowej. Kobiety, które obawiają się maskulinizujących skutków wielu sterydów, mogą swobodnie używać tego leku, ponieważ jest to bardzo rzadko spotykane przy niskich dawkach. W tym przypadku dzienna dawka 5 mg powinna powodować wzrost znaczny bez widocznych androgennych skutków ubocznych innych leków. Chętne samice mogą chcieć dodać łagodne anaboliki, takie jak Winstrol, Primobolan lub Durabolin. W połączeniu z takimi anabolikami użytkownik powinien zauważyć szybsze, bardziej wyraźne efekty budujące mięśnie, ale może również zwiększyć prawdopodobieństwo androgenicznego gromadzenia się.

Badania z zastosowaniem niskich dawek tego związku wskazują na minimalne zakłócenia w naturalnej produkcji testosteronu. Podobnie, gdy jest stosowany sam w małych ilościach, zwykle nie ma potrzeby stosowania pomocniczych leków, takich jak Clomid / Nolvadex lub HCG. Ma to wiele wspólnego z faktem, że nie przekształca się w estrogen, który, jak wiemy, ma niezwykle głęboki wpływ na endogenną produkcję hormonów. Bez estrogenu, który wywołuje negatywne sprzężenie zwrotne, zauważamy wyższy próg przed zauważeniem zahamowania. Ale oczywiście przy wyższych dawkach suplementacja naturalnymi poziomami testosteronu będzie nadal występować w przypadku tego leku, podobnie jak w przypadku jakiegokolwiek sterydu anabolicznego / androgennego, a zatem wymaga leczenia po cyklu w celu przywrócenia HPTA.

Anavar jest również doustnym sterydem w postaci alfa 17alfa, niosącym zmiany, które będą obciążały wątrobę. Ważne jest jednak, aby podkreślić, że w wyniku tej zmiany oxandrolon jest ogólnie bardzo dobrze tolerowany. Podczas gdy testy enzymów wątrobowych czasami wykazują podwyższone wartości, rzeczywiste uszkodzenia spowodowane tym steroidem zwykle nie stanowią problemu. Bio-Technology General stwierdza, że ​​oxandrolon nie jest tak intensywnie metabolizowany przez wątrobę, jak inne oraliny L7aa; o czym świadczy fakt, że prawie jedna trzecia związku pozostaje nienaruszona po wydaleniu z moczem. Może to mieć związek z rozumianą łagodniejszą naturą tego czynnika (w porównaniu z innymi oralami l7aa) pod względem hepatotoksyczności. Jedno badanie porównujące wpływ oxandrolonu z innymi środkami, takimi jak metylotestosteron, norethandrolon, fluoxymesteron i methAndriol wyraźnie potwierdza to. Wykazano tu, że oxandrolon powoduje zachowanie najmniejszej sulfobromoftaleiny (BSP, marker stresu wątrobowego) wśród wszystkich badanych badanych alkanów. 20 mg oxandrolonu faktycznie wyprodukowało 72% mniej retencji BSP niż równomierna dawka fluoxyrnesteronu, co jest znaczną różnicą, że mają tę samą toksyczną wątrobę zmianę. Przy takich odkryciach, w połączeniu z faktem, że zawodnicy rzadko zgłaszają problemy z tym lekiem, większość z nich czuje się bezpiecznie, uważając, że jest bezpieczniej używać podczas dłuższych cykli niż większość innych orali z tym rozróżnieniem. Chociaż może to być prawdą, nadal nie można wykluczyć szansy na uszkodzenie wątroby, szczególnie w przypadku większych dawek.

3. COA i HPLC:

COA:

Nazwa produktu

Oxandrolone (Anavar)

Wygląd

Biały krystaliczny proszek

Identyfikacja

Pozytywny

Pozytywny

Analiza

97,0 ~ 100,5%

98,5%

Dokładny obrót

-18 ° ~ -24 °

-22,8 °

Strata przy suszeniu

1,0% maks

0,2%

Organiczne lotne zanieczyszczenia

spełnia wymagania

Zgodne

Zwykłe zanieczyszczenia

2,0% maks

1,5%

Pozostałe rozpuszczalniki

spełnia wymagania

Zgodne

Pozostałość przy zapłonie

0,2% maks

0,03%

HPLC:

Healthy Oxandrin 53-39-4 Cykle sterylizujące Anavar / Oxandrolone Powder

4. Pakowanie i dostawa:

Posiadamy profesjonalny zespół do pakowania i wysyłki. Specjalny sposób wysyłania jednorazowo od 100 do 100 kg proszku do twojego kraju. Szybka i dyskretna przesyłka może być zorganizowana w celu przejścia przez kontrolę celną.

5. Więcej informacji:


1) Kontakty z pytaniami


Email: maisie (at) ycphar (dot) com
Chiński: Miss Wu + 86-18038176801
Angielski: Mercya + 86-18038176801
Skype: mercya.wu

2) Czas reakcji na zapytanie

W ciągu 48 godzin

3) Umowa

Umowa zostanie zawarta między kupującym a sprzedającym (Shenzhen Simeiquan Biotechnology

Com., Ltd), można go wypełnić e-mailem, jest on ważny.

4) Warunki płatności

Ostateczne warunki płatności zostaną uzgodnione i określone w umowie. Płatność może być dokonana

przez, T / T, Western Union i Money Gram.

5) Dostawa

Po otrzymaniu i potwierdzeniu zapłaty, wyślemy produkt przez DHL, TNT, FEDEX,

HKEMS, UPS itp.

6) Seriale klientów

Nasze centrum serwisowe skontaktuje się z Tobą w sprawie statusu produktu i zamówienia

obsłużyć którekolwiek z twoich zapytań. Nasza firma ma politykę zwrotów i wymiany, w celu uzyskania szczegółów,

skontaktuj się z nami wysyłając e-mail na adres maisie (at) ycphar (dot) com.

7) Polityka poufności i polityka prywatności

Nasza firma ściśle zachowa poufność informacji o klientach i zamówieniach. Jeśli to jest

konieczne, zostanie zawarta umowa o poufności.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Lisa

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty

Biały krystaliczny proszek Sterydy anaboliczne androgenne Testosteron propionian do kulturystyki

Epiandrosteronu Anaboliczne steroidy androgenne Hormon EPI CAS 481-29-8

DHEA Health Pharmaceuticals Dehydroepiandrosterone Raw Anaboliczny Androgenny Steroidowy Proszek Nandrolonowy Decanoate

Czystość 98,5% Furazabol / Miotolon Anaboliczne steroidy androgenne Proszek dla mężczyzny Kulturystyka

Olej Oxymetholone Anaboliczne steroidy androgenne Anadrol / Anapolon Biały surowy proszek

Methyltestosterone Powder Anaboliczne steroidy androgenne w proszku do poprawy płci człowieka

Zdrowy 1-dehydrotestosteron Anaboliczne steroidy androgenne CAS 846-48-0 Analiza 98.0%