Shenzhen Simeiquan Biotechnology Co., Ltd.

Profesjonalny dostawca hormonu steroidowego z Chin

Obroty
Poprosić o wycenę -
Select Language
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
DomProduktyAnaboliczne steroidy androgenne

Anabolic Oral Androl Bulking Cycle Steroids, Oxymetholone Bodybuilding Building Powder

Otrzymałem moje produkty, pakujesz się dyskretnie i perfekcyjnie, to naprawdę mnie zadziwiło .i zamówi od ciebie więcej tak szybko jak to możliwe. Tks!

—— Robet--Australia

Współpracowałem z tobą wiele razy, twoja jakość produktu jest tak wielka, dlatego wciąż kupuję produkty od ciebie. Dziękuję Ci

—— Richard---American

Cześć kolego, twoja najlepsza cena i produkt o wysokiej czystości jest tak konkurencyjny w moim kraju, to pozwoli mi zarobić dużo, moi klienci naprawdę to lubią.

—— Johnson---Canada

Im Online Czat teraz

Anabolic Oral Androl Bulking Cycle Steroids, Oxymetholone Bodybuilding Building Powder

Anabolic Oral Androl Bulking Cycle Steroids, Oxymetholone Bodybuilding Building Powder supplier Anabolic Oral Androl Bulking Cycle Steroids, Oxymetholone Bodybuilding Building Powder supplier

Duży Obraz :  Anabolic Oral Androl Bulking Cycle Steroids, Oxymetholone Bodybuilding Building Powder

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia:CHINY
Nazwa handlowa:SMQ
Orzecznictwo:ISO9001
Numer modelu:434-07-1

Zapłata:

Minimalne zamówienie:10g
Cena:Negotiable
Szczegóły pakowania:1 kg / worek foliowy, 25 kg / bęben lub jako wymaganie
Czas dostawy:w ciągu 2 dni po otrzymaniu płatności
Zasady płatności:Western Union, MoneyGram, T/T
Możliwość Supply:500kg/miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Dostarczanie Factory Oxymetholone Inne nazwy: Androl
Numer rejestru CAS: 434-07-1 EINECS: 207-098-6

Anabolic Oral Androl Bulking Cycle Steroids, Oxymetholone Bodybuilding Building Powder

1. Szybki szczegół:

Nazwa produktu

Dostarczanie Factory Oxymetholone

Inna nazwa

Androl

Numer rejestru CAS

434-07-1

EINECS

207-098-6

Formuła molekularna

C21H32O3

Waga molekularna

332,48

Struktura molekularna

Oral Androl Bulking Cycle Steroids Oxymetholone Bodybuilding Building Powder

Temperatura topnienia

172-180 ° C

Specyficzna rotacja optyczna

+ 36,3 °

Analiza

99%

2. Opis produktu:

Anadrol 50, określany również jako A50, jest silnym steroidem, który wytwarza bardzo zauważalne przyrosty masy w bardzo krótkim czasie. Niestety, jest również bardzo toksyczny w wątrobie i wywołuje bardzo niekorzystne skutki uboczne, takie jak bóle głowy i wzdęcia.

Zyski z zażywania Anadrol 50 są bardzo dramatyczne, ale mają tendencję do szybkiego zmniejszania się, dlatego często są ułożone na początku cyklu jako kick-start do szybkich zysków.

Anadrol 50 to amerykańska marka oksymetholonu, bardzo silnego doustnego androgenu. Ten związek został po raz pierwszy udostępniony w 1960 roku przez międzynarodową firmę farmaceutyczną Syntex. Ponieważ oxymetholon jest dość niezawodny w swojej zdolności do zwiększania wytwarzania czerwonych krwinek (i efektu charakterystycznego dla większości sterydów anabolicznych / androgennych), to okazał się bardzo obiecujący w leczeniu przypadków ciężkiej niedokrwistości. Okazało się, że dobrze nadaje się do tego celu i było popularne od dłuższego czasu. Ale ostatnie lata przyniosły czwartą liczbę nowych terapii, w szczególności niesteroidowy hormon Epogen (erytropoetyna). Wykazano, że lek ten ma znacznie bardziej bezpośredni wpływ na liczbę krwinek czerwonych, bez skutków ubocznych silnego androgenu. Syntex zatrzymał się w Stanach Zjednoczonych w 1993 r., A mniej więcej w tym samym czasie zdecydowali się ten przedmiot wycofać również w wielu innych krajach. Pochłonięto plenastril ze Szwajcarii i Austrii; wkrótce pojawił się Oxitosona z Hiszpanii. Wielu sportowców obawiało się, że Anadrol 50 może wyjść na dobre. Ale nowe badania na temat HIV / AIDS wykazały nowe światło na oxymetholone. Badania te odkrywają (zaskakujące) wyjątkowe właściwości przeciwzmarszczeniowe dla związku i uważają, że można go bezpiecznie stosować w wielu takich przypadkach. Zainteresowanie było największe, a od 1998 r. Anadrol 50 znów jest sprzedawany w Stanach Zjednoczonych. Tym razem widzimy tę samą markę Anadrol 50, ale producentem jest firma farmaceutyczna Unimed. Syntex kontynuuje sprzedaż i licencjonowanie tego leku w wielu krajach (pod kilkoma różnymi markami).

Anadrol 50 jest uważany przez wielu za najsilniejszy dostępny steryd, a wyniki tego związku są niezwykle dramatyczne. Początkujący sterydy eksperymentujący z oksymetholonem prawdopodobnie uzyskają od 20 do 30 funtów masywnej masy, i często może to być osiągnięte w czasie krótszym niż 6 tygodni, przy zaledwie 50-100 mg na dzień. Ten steryd powoduje wiele problemów z zatrzymywaniem wody, więc nie ma wątpliwości, że duża część tego wzmocnienia jest po prostu rozdęta. Ale dla użytkownika często jest to mało znaczące, czując się silniejszym i silniejszym na Anadrolu 50 niż jakikolwiek steryd, który prawdopodobnie przejdą. Chociaż gładki wygląd, który wynika z zatrzymywania wody, często nie jest atrakcyjny, może być pomocny w stosunku do wielkości i siły. Mięsień jest pełniejszy, lepiej się kurczy i zapewnia poziom ochrony w postaci "smarowania" stawów, ponieważ część tej dodatkowej wody jest zatrzymywana w tkankach łącznych i wokół nich. Pozwoli to na większą elastyczność i, miejmy nadzieję, zmniejszy ryzyko obrażeń podczas podnoszenia ciężkiego. Należy jednak zauważyć, że z drugiej strony bardzo szybki przyrost masy może spowodować zbyt duże obciążenie twoich tkanek łącznych, aby to zrekompensować. Rozdzieranie tkanki piersiowej i bicepsa jest zwykle związane z ciężkim liftingiem podczas masowania ciężkich androgenów. Jest coś takiego, jak zyskiwać zbyt szybko. Wyraźny problem z estrogenami naraża również na ryzyko rozwoju ginekomastii. Osoby wrażliwe na działanie estrogenu lub chcące zachować wygląd lepszej jakości, często dodają Nolvadex do każdego cyklu.

Należy jednak zauważyć, że lek ten nie przekształca się bezpośrednio w estrogen w organizmie. Oxymetholone jest pochodną dihydrotestosteronu, który nadaje mu strukturę, która nie może być aromatyzowana. Jako takie, wielu spekulowało, co sprawia, że ​​ten hormon jest tak kłopotliwy pod względem estrogennych efektów ubocznych. Niektórzy sugerują, że ma aktywność progestageniczną, podobną do nandrolonu, i wcale nie jest estrogenna. Ponieważ oczywiste skutki uboczne zarówno estrogenów, jak i progestyn są bardzo podobne, wyjaśnienie to może być wiarygodne. Jednak medycynę szukamy, patrząc na tę możliwość. Jeden z nich testował progestacyjną aktywność różnych steroidów, w tym nandrolonu, norethandrolonu, metandrostenolonu, testosteronu i oksymetholonu. Podano brak istotnego działania progestagennego związanego z oksymetholonem lub metandrostenolonem, niewielką aktywność z testosteronem i silny efekt progestagenny związany z nandrolonem i norethandrolonem. Przy takich odkryciach wydaje się znacznie bardziej prawdopodobne, że oksymetholon może samoistnie aktywować sam receptor estrogenu, podobny do, ale głębiej niż estrogenowy androgenid.

W takim przypadku możemy zwalczyć jedynie estrogenne skutki uboczne oxymetholonu z antagonistami receptora estrogenowego, takimi jak Nolvadex lub Clomid, a nie z inhibitorem aromatazy. Silne związki anty aromatyzowane, takie jak Arimidex, Femara lub Aromasin, okazałyby się całkowicie bezużyteczne w przypadku tego steroidu, ponieważ aromatazy nie biorą udziału.

Anadrol 50 jest również bardzo silnym androgenem. Ten czynnik ma tendencję do wywoływania wielu wyraźnych, niechcianych androgennych efektów ubocznych. Tłuszczu skóry, trądzik i wzrost włosów ciała i twarzy można bardzo szybko zobaczyć z tym lekiem. Wiele osób reaguje na ciężki trądzik, często wymagając leczenia, aby utrzymać go pod kontrolą. Niektóre z tych osób stwierdzają, że Accutaine działa dobrze, co jest silnym lekiem na receptę, który działa na gruczoły łojowe w celu zmniejszenia uwalniania olejków. Osoby z predyspozycją do łysienia typu męskiego mogą chcieć całkowicie trzymać się z dala od Anadrol 50, ponieważ jest to z pewnością możliwy efekt uboczny podczas terapii. Podczas gdy niektóre bardzo ryzykowne lekkoatletki eksperymentują z tym związkiem, jest zbyt androgenne, by polecać. Nieodwracalne objawy wirylizacji mogą być wynikiem i mogą pojawić się bardzo szybko, prawdopodobnie zanim będzie można podjąć działanie.

Warto zauważyć, że Anadrol 50 wykazuje pewną tendencję do przekształcania się w dihydrotestosteron, chociaż nie dzieje się to za pośrednictwem enzymu reduktazy 5-alfa (odpowiedzialnego za zmianę testosteronu w celu utworzenia DHT), ponieważ jest już sterydem opartym na dihydrotestosteronie. Oprócz dodanego alkilowania alfa c-17, oksymetholon różni się od DHT tylko dodatkiem grupy 2-hydroksymetylenowej. Tę grupę można jednak usunąć metabolicznie, redukując oksymetholon do silnego androgenowo-dihydrotestosteronu androgenowego (mesterolonu, metylo-dihydrotestosteronu). Nie ma wątpliwości, że ta biotransformacja wnosi co najmniej w pewnym stopniu do androgenicznej natury tego steroidu, szczególnie gdy zauważymy, że w swoim początkowym stanie Anadrol 50 ma znacząco niskie powinowactwo wiązania z receptorem androgenowym. Więc chociaż mamy możliwość zastosowania finasterydu reduktazy (Proscar) w celu zmniejszenia androgenicznej natury testosteronu, nie byłoby to korzystne dla Anadrolu 50, ponieważ ten enzym nie jest zaangażowany.

Główną wadą Anadrolu 50 jest to, że jest to związek alkilowany 17alfa. Chociaż ten projekt nadaje mu odporność na podawanie doustne, może być bardzo stresujący dla wątroby. Anadrol 50 jest szczególnie wątpliwy, ponieważ wymagamy tak dużej ilości miligrama na dawkę. Różnica jest wielka, gdy porównuje się ją z innymi doustnymi sterydami, takimi jak Dianabol lub Winstrol, które mają takie same chemiczne zmiany. Ponieważ mają one nieco wyższe powinowactwo do receptora androgenowego, są skuteczne w znacznie mniejszych dawkach. Anadrol 50 ma niższe powinowactwo, co może być spowodowane tym, że mamy dawkę 50 mg tabletki. Biorąc pod uwagę wymagania medyczne, zalecana dawka dla wszystkich grup wiekowych wynosi 1 - 5 mg / kg masy ciała. Dałoby to osobie ważącej 220 funtów dawkę tak wysoką jak 10 tabletek Anadrol 50 (500 mg) dziennie. Nie należy się zastanawiać, dlaczego, gdy rak wątroby jest związany ze stosowaniem sterydów, Anadrol 50 jest ogólnie winowajcą. Sportowcy w rzeczywistości nigdy nie potrzebują tak wysokiej dawki i przyjmą tylko 1-3 tabletki dziennie. Wielu szczęśliwie odkrywa, że ​​jedna tabletka jest wszystkim, czego potrzebują do wyjątkowych rezultatów, i unikać większych ilości. Ostrożni użytkownicy będą również ograniczać przyjmowanie tego związku nie dłużej niż 4-6 tygodni i regularnie kontrolować ich aktywność enzymatyczną w wątrobie u lekarza. Podczas długotrwałego stosowania należy również zwrócić uwagę na funkcje nerek, ponieważ zatrzymanie wody / wysokie ciśnienie krwi może mieć wpływ na organizm. Przed rozpoczęciem cyklu należy wiedzieć, aby dać Anadrolowi 50 szacunek, jaki mu się należy. To bardzo silny narkotyk, ale nie zawsze przyjazny.

Po przerwaniu Anadrol 50, awaria może być równie potężna. Po pierwsze, poziom retencji wody szybko maleje, dramatycznie zmniejszając masę ciała użytkownika. Należy się tego spodziewać i nie ma to dużego znaczenia. Ogromną obawą jest przywrócenie endogennej produkcji testosteronu. Anadrol 50 szybko i skutecznie obniży naturalne poziomy podczas cyklu, więc HCG i Clomid / Nolvadex są koniecznością przy przerwaniu cyklu.

Stara praktyka stopniowego zmniejszania dawki jest całkowicie nieskuteczna w podniesieniu poziomu testosteronu. Bez pomocniczych narkotyków, poziomy kortyzolu będą prawdopodobnie usuwać wiele mięśni, które zostały uzyskane podczas cyklu. Jeśli HCG i Clomid / Nolvadex są stosowane właściwie, osoba powinna być w stanie utrzymać znaczną ilość nowej masy mięśniowej. Przed wyjazdem niektórzy na przemian decydują się na przejście na łagodniejsze wstrzykiwanie, takie jak Deca-Durabolin. To stara się wzmocnić nową masę i może okazać się skuteczną praktyką. Chociaż spadek wagi spowodowany utratą wody jest prawdopodobny przy przełączaniu, efektem końcowym powinno być zachowanie większej (jakości) masy mięśniowej przy mniej wyraźnym zderzeniu. Pamiętaj jednak o dodatkowych składnikach, ponieważ produkcja testosteronu nie będzie się odbijała podczas terapii Deca.

3. COA i HPLC:

COA:

Nazwa produktu

Oxymetholone

Analiza

97,0 ~ 103,0%

99,31%

Temperatura topnienia

172 ~ 178 ° C

172,0-176,0 ° C

Dokładny obrót

+ 34 ~ + 38 ° (C = 2, w dioksanie)

+ 36,3 °

Strata przy suszeniu

1,0% maks. W próżni ponad P2O5 przez 4h

0,26%

Pozostałe rozpuszczalniki

spełnia wymagania.

Zgodne

Organiczne lotne zanieczyszczenia

spełnia wymagania.

Zgodne

4. Pakowanie i dostawa:

Posiadamy profesjonalny zespół do pakowania i wysyłki. Specjalny sposób wysyłania jednorazowo od 100 do 100 kg proszku do twojego kraju. Szybka i dyskretna przesyłka może być zorganizowana w celu przejścia przez kontrolę celną.

5. Więcej informacji:


1) Kontakty z pytaniami


Email: maisie (at) ycphar (dot) com
Chiński: Miss Wu + 86-18038176801
Angielski: Mercya + 86-18038176801
Skype: mercya.wu

2) Czas reakcji na zapytanie

W ciągu 48 godzin

3) Umowa

Umowa zostanie zawarta między kupującym a sprzedającym (Shenzhen Simeiquan Biotechnology

Com., Ltd), można go wypełnić e-mailem, jest on ważny.

4) Warunki płatności

Ostateczne warunki płatności zostaną uzgodnione i określone w umowie. Płatność może być dokonana

przez, T / T, Western Union i Money Gram.

5) Dostawa

Po otrzymaniu i potwierdzeniu zapłaty, wyślemy produkt przez DHL, TNT, FEDEX,

HKEMS, UPS itp.

6) Seriale klientów

Nasze centrum serwisowe skontaktuje się z Tobą w sprawie statusu produktu i zamówienia

obsłużyć którekolwiek z twoich zapytań. Nasza firma ma politykę zwrotów i wymiany, w celu uzyskania szczegółów,

skontaktuj się z nami wysyłając e-mail na adres maisie (at) ycphar (dot) com.

7) Polityka poufności i polityka prywatności

Nasza firma ściśle zachowa poufność informacji o klientach i zamówieniach. Jeśli to jest

konieczne, zostanie zawarta umowa o poufności.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Lisa

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty

Biały krystaliczny proszek Sterydy anaboliczne androgenne Testosteron propionian do kulturystyki

Epiandrosteronu Anaboliczne steroidy androgenne Hormon EPI CAS 481-29-8

DHEA Health Pharmaceuticals Dehydroepiandrosterone Raw Anaboliczny Androgenny Steroidowy Proszek Nandrolonowy Decanoate

Czystość 98,5% Furazabol / Miotolon Anaboliczne steroidy androgenne Proszek dla mężczyzny Kulturystyka

Olej Oxymetholone Anaboliczne steroidy androgenne Anadrol / Anapolon Biały surowy proszek

Methyltestosterone Powder Anaboliczne steroidy androgenne w proszku do poprawy płci człowieka

Zdrowy 1-dehydrotestosteron Anaboliczne steroidy androgenne CAS 846-48-0 Analiza 98.0%