Shenzhen Simeiquan Biotechnology Co., Ltd.

Profesjonalny dostawca hormonu steroidowego z Chin

Obroty
Poprosić o wycenę -
Select Language
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
DomProduktyAnaboliczne steroidy androgenne

Zdrowy anaboliczny proszek steroidowy CAS 10418-03-8 Winstrol Stanozolol dla wzrostu ciała

Otrzymałem moje produkty, pakujesz się dyskretnie i perfekcyjnie, to naprawdę mnie zadziwiło .i zamówi od ciebie więcej tak szybko jak to możliwe. Tks!

—— Robet--Australia

Współpracowałem z tobą wiele razy, twoja jakość produktu jest tak wielka, dlatego wciąż kupuję produkty od ciebie. Dziękuję Ci

—— Richard---American

Cześć kolego, twoja najlepsza cena i produkt o wysokiej czystości jest tak konkurencyjny w moim kraju, to pozwoli mi zarobić dużo, moi klienci naprawdę to lubią.

—— Johnson---Canada

Im Online Czat teraz

Zdrowy anaboliczny proszek steroidowy CAS 10418-03-8 Winstrol Stanozolol dla wzrostu ciała

Zdrowy anaboliczny proszek steroidowy CAS 10418-03-8 Winstrol Stanozolol dla wzrostu ciała supplier Zdrowy anaboliczny proszek steroidowy CAS 10418-03-8 Winstrol Stanozolol dla wzrostu ciała supplier

Duży Obraz :  Zdrowy anaboliczny proszek steroidowy CAS 10418-03-8 Winstrol Stanozolol dla wzrostu ciała

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia:CHINY
Nazwa handlowa:SMQ
Orzecznictwo:ISO9001
Numer modelu:10418-03-8

Zapłata:

Minimalne zamówienie:10g
Cena:Negotiable
Szczegóły pakowania:1 kg / worek foliowy, 25 kg / bęben lub jako wymaganie
Czas dostawy:w ciągu 2 dni po otrzymaniu płatności
Zasady płatności:Western Union, MoneyGram, T/T
Możliwość Supply:500kg/miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Dostawa fabryk Stanozolol Inne nazwy: Winstrol
Numer rejestru CAS: 10418-03-8 EINECS: 233-894-8

Zdrowy anaboliczny proszek steroidowy CAS 10418-03-8 Winstrol Stanozolol dla wzrostu ciała

1. Szybki szczegół

Nazwa produktu

Dostawa fabryk Stanozolol

Inna nazwa

Winstrol

Numer rejestru CAS

10418-03-8

EINECS

233-894-8

Formuła molekularna

C21H32N2O

Waga molekularna

328,49

Struktura molekularna

Zdrowe CAS 10418-03-8 Sterydy objętościowe Winstrol Stanozolol dla wzrostu ciała

Temperatura topnienia

242 ° C

Specyficzna rotacja optyczna

36,2 °

Analiza

99%

2. Opis produktu

Winstrol jest związkiem steroidowym, który jest dostępny zarówno w postaci doustnej, jak i wstrzykiwanej. Jest najczęściej stosowany jako środek do cięcia, ponieważ nie przynosi dużych przyrostów masy ciała, a także odwraca część nadętego wyglądu testosteronu i zastępuje go suchym wyglądem.

Efekty uboczne tego leku obejmują toksyczność wątroby, zwiększony cholesterol, przerost serca (powiększenie serca), a niektórzy użytkownicy zgłaszali nawet problemy ze stawami. Ponadto forma do wstrzykiwania jest dość niewygodna i może powodować ból w miejscu wstrzyknięcia.

Winstrol® to popularna nazwa marki sterydów anabolicznych. Ten związek jest pochodną dihydrotestosteronu, chociaż jego aktywność jest znacznie łagodniejsza niż ten androgenowy charakter. Jest technicznie klasyfikowany jako steryd anaboliczny, wykazujący nieznacznie większą tendencję do wzrostu mięśni niż aktywność androgenna we wczesnych badaniach. Podczas gdy dihydrotestosteron rzeczywiście zapewnia tylko androgenne efekty uboczne przy podawaniu, stanozolol zamiast zapewnia wysokiej jakości wzrost mięśni. Właściwości anaboliczne tej substancji są nadal łagodne w porównaniu do wielu silniejszych związków, ale wciąż jest to ggod, niezawodny budowniczy mięśni. Jego właściwości anaboliczne mogą nawet być porównywalne do Dianabolu, ale Winstrol nie ma takiej samej tendencji do retencji wody. Stanazolol zawiera również tę samą metylację c17, którą widzimy z Dianabolem, zmianę stosowaną w taki sposób, że możliwe jest podawanie doustne. Na przekór tego projektu, istnieje wiele wstrzykiwanych wersji tego produkowanego sterydu.

Ponieważ stanozolol nie jest zdolny do przekształcenia się w estrogen, anty-estrogen nie jest konieczny podczas stosowania tego steroidu, ginekomastia nie jest problemem nawet wśród najbardziej wrażliwych osób. Ponieważ estrogen jest również przyczyną zatrzymywania wody, zamiast masowego wyglądu, Winstrol wytwarza chudy, jakościowy wygląd bez obawy o nadmierne zatrzymywanie podskórnej cieczy. To czyni go doskonałym sterydem do stosowania podczas cykli cięcia, gdy zatrzymywanie wody i tłuszczu jest poważnym problemem. Jest również bardzo popularny wśród sportowców w kombinowanych sportach siłowych / prędkościowych, takich jak Track and Field.

Zazwyczaj stosowana dawka u mężczyzn wynosi 35-75 mg na dobę dla tabletek i 25-50 mg na dobę w wersji do wstrzykiwania. Jest często łączony z innymi sterydami w zależności od pożądanego rezultatu. Do celów łączenia zwykle dodaje się silniejszy androgenny testosteron, Dianabol lub Anadrol. Winstrol wyrówna nieco ten cykl, dając nam dobry efekt anaboliczny z niższą ogólną aktywnością estrogenową niż przy przyjmowaniu takich samych sterydów. Rezultatem powinien być znaczny przyrost nowej masy mięśniowej, z bardziej komfortowym poziomem zatrzymywania wody i tłuszczu. Do cięcia faz Winstrol można łączyć z niearomatyzującym androgenem, takim jak Trenbolon lub Halotestin. Takie kombinacje powinny pomóc w uzyskaniu silnie zdefiniowanego, twardego umięśnienia tak pożądanego wśród kulturystów. Starsze, bardziej wrażliwe osoby mogą dodawać takie związki, jak Primobolan, Deca-Durabolin lub Equipoise, gdy chcą ułożyć ten steryd. W tym przypadku powinny one osiągnąć dobre wyniki i mniej skutków ubocznych niż w przypadku standardowych terapii androgenowych.

Kobiety zwykle pobierają około 5-10 mg dziennie. Chociaż sportowcy zazwyczaj uważają, że stanozolol jest bardzo znośny, wersja do wstrzykiwania jest zwykle niedostępna.

Ze zmianą strukturalną (c17-AA), tabletki będą również powodować wyższy poziom stresu w wątrobie niż wstrzyknięcie (co pozwala uniknąć "pierwszego przejścia"). Podczas dłuższych lub wyższych cykli dawkowania, wartości wątroby powinny być uważnie obserwowane poprzez regularną pracę krwi. Chociaż rzadziej występuje, wciąż istnieje możliwość wystąpienia uszkodzenia wątroby w postaci do wstrzykiwania. Chociaż nie dostaje się do organizmu przez wątrobę, nadal jest przez nią rozkładana, zapewniając niższy (ale bardziej ciągły) poziom stresu. Stres taki byłby oczywiście zwiększony przez dodanie innych związków doustnych c17-AA do cyklu Winstrolu. Stosując takie kombinacje, ostrożni użytkownicy dołożą wszelkich starań, aby ograniczyć długość cyklu (najlepiej od 6 do 8 tygodni) i przyjąć jakąś formę środków chroniących wątrobę. Należy również zauważyć, że obie wersje Winstrolu zostały powiązane z silnymi niekorzystnymi zmianami w poziomie cholesterolu HDL / LDL. Ten efekt uboczny jest powszechny w przypadku sterydów anabolicznych i oczywiście może stanowić zagrożenie dla zdrowia, ponieważ dawka / czas trwania zwiększają się powyżej normy. Wersja doustna powinna mieć większy wpływ na wartości cholesterolu niż wstrzykiwany ze względu na sposób podawania, a zatem może być gorszym wyborem z dwóch dla zainteresowanych i tym skutkiem ubocznym.

Doustne stosowanie stanozololu może również mieć głęboki wpływ na poziomy SHBG (globuliny wiążącej hormony płciowe). Jest to cecha charakterystyczna wszystkich sterydów anaboliczno / androgennych, jednak jej siła działania i forma podawania sprawiają, że Winstrol jest szczególnie godny uwagi pod tym względem. Ponieważ białka wiążące osocze, takie jak SHBG, działają tymczasowo na hamowanie aktywności hormonów steroidowych, efekt ten zapewnia większy procent wolnego (niezwiązanego) hormonu steroidowego w organizmie. Może to oznaczać skuteczny mechanizm, w którym stanozolol może zwiększać siłę działania równocześnie stosowanego steroidu. Aby osiągnąć ten cel, można również dodać Proviron, który ma niezwykle wysokie powinowactwo do SHBG. To powinowactwo może spowodować, że Proviron zastąpi inne słabsze substraty dla SHBG (takie jak testosteron), inny mechanizm, w którym poziom wolnego hormonu może zostać zwiększony. Dodanie Winstrolu i Proviron do następnego cyklu testosteronu może więc okazać się bardzo przydatne, znacznie zwiększając wolny stan tego silnego androgenów budujących mięśnie.

3. COA i HPLC

COA

Nazwa produktu

Stanozolol (Winstrol)

Wygląd

Biały krystaliczny proszek

Identyfikacja

IR:

Przechodzić

UR:

Dokładny obrót

+ 34 ~ + 40 °

+ 36,2 °

Strata przy suszeniu

≤1%

0,6%

Inne steroidy

≤2% (TLC)

Przechodzić

Organiczne Impulsywność Lotna

≤2500PPM

1000PPM

Analiza

98,0 ~ 100,5%

99,0%

4. Pakowanie i dostawa

Posiadamy profesjonalny zespół do pakowania i wysyłki. Specjalny sposób wysyłania jednorazowo od 100 do 100 kg proszku do twojego kraju. Szybka i dyskretna przesyłka może być zorganizowana w celu przejścia przez kontrolę celną.

5. Więcej informacji:


1) Kontakty z pytaniami


Email: maisie (at) ycphar (dot) com
Chiński: Miss Wu + 86-18038176801
Angielski: Mercya + 86-18038176801
Skype: mercya.wu

2) Czas reakcji na zapytanie

W ciągu 48 godzin

3) Umowa

Umowa zostanie zawarta między kupującym a sprzedającym (Shenzhen Simeiquan Biotechnology

Com., Ltd), można go wypełnić e-mailem, jest on ważny.

4) Warunki płatności

Ostateczne warunki płatności zostaną uzgodnione i określone w umowie. Płatność może być dokonana

przez, T / T, Western Union i Money Gram.

5) Dostawa

Po otrzymaniu i potwierdzeniu zapłaty, wyślemy produkt przez DHL, TNT, FEDEX,

HKEMS, UPS itp.

6) Seriale klientów

Nasze centrum serwisowe skontaktuje się z Tobą w sprawie statusu produktu i zamówienia

obsłużyć którekolwiek z twoich zapytań. Nasza firma ma politykę zwrotów i wymiany, w celu uzyskania szczegółów,

skontaktuj się z nami wysyłając e-mail na adres maisie (at) ycphar (dot) com.

7) Polityka poufności i polityka prywatności

Nasza firma ściśle zachowa poufność informacji o klientach i zamówieniach. Jeśli to jest

konieczne, zostanie zawarta umowa o poufności.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Lisa

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty

Biały krystaliczny proszek Sterydy anaboliczne androgenne Testosteron propionian do kulturystyki

Epiandrosteronu Anaboliczne steroidy androgenne Hormon EPI CAS 481-29-8

DHEA Health Pharmaceuticals Dehydroepiandrosterone Raw Anaboliczny Androgenny Steroidowy Proszek Nandrolonowy Decanoate

Czystość 98,5% Furazabol / Miotolon Anaboliczne steroidy androgenne Proszek dla mężczyzny Kulturystyka

Olej Oxymetholone Anaboliczne steroidy androgenne Anadrol / Anapolon Biały surowy proszek

Methyltestosterone Powder Anaboliczne steroidy androgenne w proszku do poprawy płci człowieka

Zdrowy 1-dehydrotestosteron Anaboliczne steroidy androgenne CAS 846-48-0 Analiza 98.0%