Shenzhen Simeiquan Biotechnology Co., Ltd.

Profesjonalny dostawca hormonu steroidowego z Chin

Obroty
Poprosić o wycenę -
Select Language
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
DomProduktyDoustne steroidy anaboliczne

Metandiñnowe hormonalne doustne steroidy anaboliczne dla wzmocnienia mięśni

Otrzymałem moje produkty, pakujesz się dyskretnie i perfekcyjnie, to naprawdę mnie zadziwiło .i zamówi od ciebie więcej tak szybko jak to możliwe. Tks!

—— Robet--Australia

Współpracowałem z tobą wiele razy, twoja jakość produktu jest tak wielka, dlatego wciąż kupuję produkty od ciebie. Dziękuję Ci

—— Richard---American

Cześć kolego, twoja najlepsza cena i produkt o wysokiej czystości jest tak konkurencyjny w moim kraju, to pozwoli mi zarobić dużo, moi klienci naprawdę to lubią.

—— Johnson---Canada

Im Online Czat teraz

Metandiñnowe hormonalne doustne steroidy anaboliczne dla wzmocnienia mięśni

Metandiñnowe hormonalne doustne steroidy anaboliczne dla wzmocnienia mięśni supplier Metandiñnowe hormonalne doustne steroidy anaboliczne dla wzmocnienia mięśni supplier Metandiñnowe hormonalne doustne steroidy anaboliczne dla wzmocnienia mięśni supplier Metandiñnowe hormonalne doustne steroidy anaboliczne dla wzmocnienia mięśni supplier

Duży Obraz :  Metandiñnowe hormonalne doustne steroidy anaboliczne dla wzmocnienia mięśni

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia:CHINY
Nazwa handlowa:HAIWEN
Orzecznictwo:ISO9001
Numer modelu:72-63-9

Zapłata:

Minimalne zamówienie:10g
Szczegóły pakowania:dyskretne i bezpieczne pakiety
Czas dostawy:4-7 dni roboczych
Zasady płatności:T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply:50 kg / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Dostawy fabryczne Metandienone CAS: 72-63-9
Badania: 98% EINECS: 200-787-2
Masa cząsteczkowa: 300,43512 Słowa kluczowe:: Methandienone Raw Hormone Oral Anabolic Steroids

Doustne sterydy anaboliczne 72-63-9 Doustne Dianabol 72-63-9 D-bol Doustne leki na seks Methandienone Surowe hormony steroidowe

1. Szybki podgląd:

Nazwa produktu

Dostawy fabryczne Metandienone

Inna nazwa

Dianabol

Numer rejestru CAS

72-63-9

EINECS

200-787-2

Formuła molekularna

C20H28O2

Waga molekularna

300,43512

Struktura molekularna

72-63-9 D-bol Trenbolon Powder Dianabol, Raw Hormone Methandrostenolone Doustne Sterydy

Temperatura topnienia

165-166 ° C

Specyficzna rotacja optyczna

+ 9,3 °

Analiza

98%

2. Opis produktu:

Dianabol, lub D-bol, jest silnym związkiem steroidowym zdolnym do wytwarzania dużych przyrostów masy mięśniowej. Jest to również jeden z najstarszych związków steroidowych, które powstały i pomimo lat doskonalenia technologii sterydów, D-bol jest nadal powszechnie stosowany. Skutki uboczne stosowania D-bol są umiarkowane, chociaż są toksyczne dla wątroby i nie zaleca się stosowania dużych dawek. Dianabol jest często wykorzystywany przez kulturystów i sportowców do pobudzania wzrostu mięśni lub jako pomost między cyklami innych leków w celu utrzymania zysków.

Dianabol to stara marka Ciba dla doustnego sterydowego metandrostenolonu. Jest pochodną testosteronu, wykazującą silne właściwości anaboliczne i umiarkowane androgenne. Związek ten został po raz pierwszy udostępniony w 1960 roku i szybko stał się najbardziej popularnym i powszechnie stosowanym sterydem anabolicznym we wszystkich formach lekkoatletyki. Jest to prawdopodobnie spowodowane faktem, że jest zarówno łatwy w użyciu, jak i niezwykle skuteczny. W USA produkcja Dianabol miała niesamowitą historię, eksplodowała przez jakiś czas, a następnie szybko zniknęła z pola widzenia. Wielu zdenerwowało się w późnych latach 80-tych, kiedy ostatni z generyków amerykańskich został usunięty z półek aptecznych, a społeczność medyczna nie znalazła już legalnego zastosowania tego leku. Ale fakt, że Dianabol jest na rynku amerykańskim od ponad 10 lat, nie zmniejszył jego popularności. Pozostaje on najczęściej używanym sterydem doustnym na czarnym rynku w Stanach Zjednoczonych. Dopóki istnieją kraje produkujące ten steryd, prawdopodobnie tak pozostanie.

Podobnie jak testosteron i Anadrol 50, Dianabol jest silnym sterydem, ale także takim, który wywołuje zauważalne skutki uboczne. Na początek methandrostenolone jest dość estrogenny. Ginekomastia jest często problemem podczas leczenia i może pojawić się dość wcześnie w cyklu (szczególnie, gdy stosowane są wyższe dawki). Jednocześnie zatrzymanie wody może stać się poważnym problemem, powodującym znaczną utratę definicji mięśni, zarówno podskórnej, jak i tłuszczowej. Osoby wrażliwe mogą zatem chcieć utrzymać estrogen pod kontrolą, dodając antyestrogen, taki jak Nolvadex i / lub Proviron. Lepsze leki Arimidex, Femara lub Aromasin (antiaromatase) byłyby lepszym wyborem, gdyby były dostępne.

Ponadto androgenne skutki uboczne są wspólne z tą substancją i mogą obejmować napady tłustej skóry, trądzik i wzrost włosów na ciele / twarzy. Agresja może być również zwiększona dzięki silnemu sterydowi, takiemu jak ten, dlatego mądrze byłoby nie pozwolić, aby twoje usposobienie zmieniło się na gorsze podczas cyklu. Z Dianabolem istnieje również możliwość pogorszenia stanu łysienia typu męskiego. Osoby wrażliwe mogą zatem chcieć unikać tego leku i wybrać łagodniejszy środek anaboliczny, taki jak Deca-Durabolin. Podczas gdy Dianabol przekształca się w silniejszy steryd poprzez interakcję z anzymem 5-alfa-reduktazy (tym samym enzymem odpowiedzialnym za przekształcanie testosteronu w dihydrotestosteron), ma bardzo małe powinowactwo do tego w ludzkim organizmie. Androgenny metabolit 5alfa dihydromethandrostenolon jest zatem wytwarzany tylko w śladowych ilościach. Dlatego korzystanie z Proscar / Propecia nie miałoby sensu.

Jako umiarkowanie androgenny, Dianabol jest naprawdę popularnym sterydem u mężczyzn. W przypadku stosowania przez kobiety, silne objawy wirylizacji są oczywiście możliwym wynikiem. Niektórzy jednak eksperymentują z nim i odkrywają, że niskie dawki (5 mg) tego steroidu są niezwykle skuteczne dla nowego wzrostu mięśni. Gdy tylko zostanie podjęta, Dianabol przyniesie wyjątkowe przyrosty masy i siły. Jego skuteczność jest często porównywana do innych silnych sterydów, takich jak testosteron i Anadrol 50, a także jest popularnym wyborem dla celów łączenia. Dawka dzienna 20-40 mg wystarcza, aby dać niemal każdemu dramatyczne rezultaty. Niektóre z nich podejmują znacznie większe dawki, ale ta praktyka zwykle prowadzi do głębszego występowania skutków ubocznych. Dodatkowo dobrze łączy się z wieloma innymi sterydami. Szczególnie dobrze komponuje się z łagodną anaboliczną Deca-Durabolinem. Razem można spodziewać się wyjątkowych przyrostów mięśni i siły, przy czym efekty uboczne nie są o wiele gorsze niż można by oczekiwać po samym Dianabolu. Dla całej masy można użyć długo działającego estru testosteronu, takiego jak enanthate. Przy podobnie wysokich właściwościach estrogenowo-androgennych tego androgenu, efekty uboczne mogą być ekstremalne przy takiej kombinacji. Zyski byłyby również świetne, co zazwyczaj sprawia, że ​​takie przedsięwzięcie jest wartościowe dla użytkownika. Jak omówiono wcześniej, można dodać leki pomocnicze w celu zmniejszenia skutków ubocznych związanych z tego rodzaju cyklem.

W celu wytrzymania podawania doustnego związek ten jest alkilowany c17 alfa. Wiemy, że ta zmiana chroni lek przed dezaktywacją przez wątrobę (umożliwiając niemal całkowite wejście leku do krwiobiegu), jednak może być również toksyczna dla tego narządu. Długotrwałe narażenie na substancje alkilowane c17 alfa może spowodować rzeczywiste szkody, a nawet rozwój niektórych rodzajów raka. Aby być bezpiecznym, można chcieć odwiedzić lekarza kilka razy podczas każdego cyklu, aby mieć oko na wartości enzymów wątrobowych. Cykle powinny być również krótkie, zwykle krótsze niż 8 tygodni, aby uniknąć zauważalnych uszkodzeń. Żółtaczka (niedrożność dróg żółciowych) jest zwykle pierwszym widocznym objawem problemów z wątrobą i należy się nią zająć. Ten stan powoduje niezwykłe zażółcenie skóry, ponieważ organizm ma problemy z przetwarzaniem bilirubiny. Oprócz skóry białe oczy mogą również być żółte, co jest wyraźnym wskaźnikiem kłopotów. W takim przypadku należy natychmiast odstawić lek i odwiedzić lekarza. Zazwyczaj jest to punkt, w którym można uniknąć trwałych uszkodzeń.

Warto również zauważyć, że metandrostenolon jest strukturalnie identyczny z boldenonem (EQ), z tym wyjątkiem, że zawiera dodaną grupę c17 alfa alkilową omówioną powyżej. Fakt ten wyjaśnia wpływ zmiany steroidu w taki sposób, ponieważ te dwa związki wydają się działać w ciele zupełnie inaczej. Główna odmienność zdaje się tkwić w tendencji do estrogenowych efektów ubocznych, które wydają się być znacznie wyraźniejsze w przypadku Dianabolu. Wiadomo, że Equipoise jest dość łagodny, dlatego użytkownicy zwykle przyjmują ten lek bez potrzeby stosowania antyestrogenów. Dianabol jest znacznie bardziej estrogenny nie dlatego, że jest łatwiej aromatyzowany, ponieważ w rzeczywistości zarówno grupa 17-alfa-metylowa, jak i podwójne wiązanie c1-2 spowalniają proces aromatyzacji. Problem polega na tym, że metandrostenolon przekształca się w 17-alfa metyloestradiol, bardziej biologicznie aktywną formę estrogenu niż zwykły estradiol. Wydaje się jednak, że Dianabol jest znacznie silniejszy pod względem masy mięśniowej w porównaniu z boldenonem, co potwierdza pogląd, że estrogen odgrywa ważną rolę w anabolizmie. W rzeczywistości boldenon i methandrostenolon różnią się tak bardzo w swoich mocach anabolicznych, że rzadko są tak pokrewne. W rezultacie korzystanie z Dianabol jest zazwyczaj ograniczone do faz łączenia treningów, podczas gdy Equipoise jest uważany za doskonały steryd do cięcia lub budowy chudej masy.

Okres półtrwania Dianabolu wynosi tylko około 3 do 4 godzin, stosunkowo krótki czas. Oznacza to, że pojedynczy dzienny schemat dawkowania będzie dawał zmienny poziom we krwi, z wzlotami i upadkami w ciągu dnia. Użytkownik ma również wybór: albo podzielić tabletki w ciągu dnia, albo zabrać je wszystkie naraz. Zwykle zalecano ich podział i próbowano regulować stężenie we krwi. To jednak spowoduje niższy szczytowy poziom krwi, niż gdyby tabletki były pobierane naraz, więc ta opcja może być kompromisowa. Badacz sterydów Bill Roberts wskazuje również, że schemat dawkowania pojedynczego epizodu powinien mieć mniej dramatyczny wpływ na oś podwzgórze-przysadka-jądro, ponieważ każdego dnia jest wystarczający okres, w którym poziomy hormonów steroidowych nie są zbyt przesadzone. Mam jednak wątpliwości, czy stabilność hormonalna może być utrzymana podczas takiego cyklu, ale zauważ, że anegdotyczne dowody często nadal potwierdzają pojedyncze dawki dzienne, aby były lepsze dla ogólnych wyników. Być może jest to lepsza opcja. Ponieważ wiemy, że stężenie we krwi osiągnie maksimum około 1,5 do 3 godzin po podaniu, możemy zastanawiać się, kiedy najlepiej przyjmować nasze tabletki. Wydaje się logiczne, że przyjmowanie tabletek wcześniej w ciągu dnia, najlepiej na jakiś czas przed treningiem, byłoby optymalne. Pozwoliłoby to znacznej liczbie godzin dziennych na metabolizm bogaty w androgeny, aby zwiększyć pobieranie składników odżywczych, zwłaszcza krytycznych godzin po treningu.

3. COA i HPLC:

COA:

Nazwa produktu

Metandienone (Dianabol)

Wygląd

Biały krystaliczny proszek

Identyfikacja

IR, UV

Pozytywny

Rozpuszczalność

Praktycznie nierozpuszczalny w wodzie, rozpuszczalny w

Zgodny

96% etanol, w chloroformie i lodowatym kwasie octowym, słabo rozpuszczalny w eterze.

Test (na sucho)

97,0 ~ 103,0%

98,30%

Strata przy suszeniu

0,5% maks

0,22%

Pozostałość przy zapłonie

0,2% max

0,03%

Dokładny obrót

+ 7 ° ± + 11 ° (1% wag./obj. Roztwór w 96% roztworze etanolu)

+ 9,3 °

Temperatura topnienia

163 ~ 167 ° C

164,5 ~ 165,5 ° C

Substancje pokrewne

Metylotestosteron: maks. 0,5%

<0,5%

Wszelkie inne nieokreślone: ​​0,5% maks

<0,5%

Pozostałości rozpuszczalników

Octan etylu: maks. 5000PPm

210PPm

Metale ciężkie

≤20PPM

Odpowiadać

HPLC:

Wstrzykiwalny / doustny Metandienone / Dianabol / Methandrostenolone 72-63-9

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Lisa

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty

Oxandrolone / Anavar Positive Bodybuilding surowe proszki Anabolic CAS 53-39-4 99%

CAS 129954-34-3 Selank o wysokiej czystości do przeciwlękowych doustnych steroidów anabolicznych, łagodzi depresję

Sterydy wzrostowe ISO 9001 Dsip doustne steroidy anaboliczne CAS 62568-57-4

99% 10mg / Vialne doustne steroidy anaboliczne Peptydowy proszek hormonalny Gonadorelin

Minoxidil Surowe Proszki Anaboliczne Doustne Sterydy Anaboliczne Działanie Przeciwnadciśnieniowe CAS 38304-91-5

72-63-9 Doustne steroidy anaboliczne Methandienone / Dianabol dla wzrostu mięśni

Budowanie mięśni Prawne sterydy anaboliczne Nandrolon Fenylopropionian CAS 62-90-8