Shenzhen Simeiquan Biotechnology Co., Ltd.

Profesjonalny dostawca hormonu steroidowego z Chin

Obroty
Poprosić o wycenę -
Select Language
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
DomProduktyDoustne steroidy anaboliczne

10418-03-8 Cykl masujący Doustne steroidy anaboliczne Winstrol Stanozolol dla wzrostu ciała

Otrzymałem moje produkty, pakujesz się dyskretnie i perfekcyjnie, to naprawdę mnie zadziwiło .i zamówi od ciebie więcej tak szybko jak to możliwe. Tks!

—— Robet--Australia

Współpracowałem z tobą wiele razy, twoja jakość produktu jest tak wielka, dlatego wciąż kupuję produkty od ciebie. Dziękuję Ci

—— Richard---American

Cześć kolego, twoja najlepsza cena i produkt o wysokiej czystości jest tak konkurencyjny w moim kraju, to pozwoli mi zarobić dużo, moi klienci naprawdę to lubią.

—— Johnson---Canada

Im Online Czat teraz

10418-03-8 Cykl masujący Doustne steroidy anaboliczne Winstrol Stanozolol dla wzrostu ciała

10418-03-8 Cykl masujący Doustne steroidy anaboliczne Winstrol Stanozolol dla wzrostu ciała supplier 10418-03-8 Cykl masujący Doustne steroidy anaboliczne Winstrol Stanozolol dla wzrostu ciała supplier 10418-03-8 Cykl masujący Doustne steroidy anaboliczne Winstrol Stanozolol dla wzrostu ciała supplier 10418-03-8 Cykl masujący Doustne steroidy anaboliczne Winstrol Stanozolol dla wzrostu ciała supplier 10418-03-8 Cykl masujący Doustne steroidy anaboliczne Winstrol Stanozolol dla wzrostu ciała supplier

Duży Obraz :  10418-03-8 Cykl masujący Doustne steroidy anaboliczne Winstrol Stanozolol dla wzrostu ciała

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia:CHINY
Nazwa handlowa:HAIWEN
Orzecznictwo:ISO9001
Numer modelu:10418-03-8

Zapłata:

Minimalne zamówienie:10g
Szczegóły pakowania:dyskretne i bezpieczne pakiety
Czas dostawy:4-7 dni roboczych
Zasady płatności:T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply:50 kg / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Dostarczanie fabryki Stanozololu CAS: 10418-03-8
Badania: 99% EINECS: 233-894-8
Masa cząsteczkowa: 328.49 Słowa kluczowe:: Doustne steroidy anaboliczne Winstrol Stanozolol

Doustne steroidy anaboliczne 10418-03-8 Cykl sterydów wypełniających Winstrol Stanozolol do wzrostu organizmu

1. Szybki podgląd

Nazwa produktu

Dostarczanie fabryki Stanozololu

Inna nazwa

Winstrol

Numer rejestru CAS

10418-03-8

EINECS

233-894-8

Formuła molekularna

C21H32N2O

Waga molekularna

328,49

Struktura molekularna

Zdrowe CAS 10418-03-8 Cykl Steroidy Bulkingowe Winstrol Stanozolol Do Wzrostu Ciała

Temperatura topnienia

242 ° C

Specyficzna rotacja optyczna

36,2 °

Analiza

99%



2. Opis produktu

Winstrol jest związkiem steroidowym dostępnym zarówno w postaci doustnej, jak i do wstrzykiwania. Jest on najczęściej używany jako środek tnący, ponieważ nie wytwarza dużych przyrostów masy, a także odwraca nieco nadęty wygląd testosteronu i zastępuje go suchym wyglądem.
Skutki uboczne tego leku obejmują toksyczność dla wątroby, zwiększony poziom cholesterolu, przerost mięśnia sercowego (powiększone serce), a niektórzy użytkownicy zgłaszali nawet problemy ze stawami. Również forma do wstrzykiwania jest dość niewygodna i może powodować ból w miejscu wstrzyknięcia.
Winstrol® to popularna marka sterydu anabolicznego, stanozololu. Związek ten jest pochodną dihydrotestosteronu, chociaż jego aktywność jest znacznie łagodniejsza niż w naturze androgenu. Jest technicznie klasyfikowany jako steryd anaboliczny, wykazujący nieco większą tendencję do wzrostu mięśni niż aktywność androgenna we wczesnych badaniach. Podczas gdy dihydrotestosteron naprawdę zapewnia tylko androgenne skutki uboczne po podaniu, stanozolol zapewnia natomiast wzrost mięśni. Właściwości anaboliczne tej substancji są nadal łagodne w porównaniu z wieloma silniejszymi związkami, ale nadal jest to ggod, niezawodny budowniczy mięśni. Jego właściwości anaboliczne mogą być nawet porównywalne z Dianabolem, ale Winstrol nie ma takiej samej tendencji do zatrzymywania wody. Stanozolol zawiera również tę samą metylację c17, którą widzimy w przypadku Dianabolu, zmiany stosowanej w celu umożliwienia podawania doustnego. Jednak pomimo tego projektu istnieje wiele wersji tego sterydu, które można wstrzykiwać.
Ponieważ stanozolol nie jest zdolny do przemiany w estrogen, antyestrogen nie jest konieczny przy stosowaniu tego steroidu, ginekomastia nie jest problemem nawet wśród najbardziej wrażliwych osób. Ponieważ estrogen jest również przyczyną zatrzymywania wody, zamiast wyglądu luzem, Winstrol wytwarza chudy, jakościowy wygląd bez obawy o nadmiar podskórnej retencji płynu. To sprawia, że ​​jest świetnym sterydem do stosowania podczas cykli cięcia, kiedy zatrzymywanie wody i tłuszczu jest głównym problemem. Jest również bardzo popularny wśród sportowców w kombinacjach sportów siłowych / szybkościowych, takich jak lekkoatletyka.
Zwykła dawka dla mężczyzn wynosi 35-75 mg dziennie dla tabletek i 25-50 mg dziennie dla wersji do wstrzykiwań. Często jest łączony z innymi sterydami w zależności od pożądanego rezultatu. Do celów łączenia zazwyczaj dodaje się silniejszy androgen, taki jak testosteron, Dianabol lub Anadrol. Tutaj Winstrol nieco zrównoważy cykl, dając nam dobry efekt anaboliczny z niższą ogólną aktywnością estrogenową niż w przypadku przyjmowania takich sterydów w monoterapii. Rezultatem powinno być znaczne zwiększenie nowej masy mięśniowej, z bardziej komfortowym poziomem zatrzymywania wody i tłuszczu. Do faz cięcia Winstrol można łączyć z niearomatycznym androgenem, takim jak trenbolon lub Halotestin. Takie kombinacje powinny pomóc w uzyskaniu silnie zdefiniowanego, twardego wyglądu mięśni, tak poszukiwanego wśród kulturystów. Starsze, bardziej wrażliwe osoby mogą dodawać związki takie jak Primobolan, Deca-Durabolin lub Equipoise, gdy chcą układać ten steryd. Tutaj powinni zobaczyć dobre wyniki i mniej skutków ubocznych niż przy standardowych terapiach androgenowych.
Kobiety zwykle przyjmują około 5-10 mg dziennie. Chociaż kobiety-sportowcy zazwyczaj uważają stanozolol za bardzo tolerowany, wersja do wstrzykiwania jest zazwyczaj ograniczona.
Wraz ze zmianą strukturalną (c17-AA), tabletki będą również wywierały wyższy poziom stresu na wątrobę niż wstrzykiwany (co pozwala uniknąć „pierwszego przejścia”). Podczas dłuższych lub wyższych cykli dawkowania, wartości wątroby powinny być uważnie obserwowane przez regularną pracę krwi. Chociaż rzadziej, nadal istnieje możliwość uszkodzenia wątroby w postaci do wstrzykiwania. Chociaż nie przenika do ciała przez wątrobę, nadal jest przez nią rozkładany, zapewniając niższy (ale bardziej ciągły) poziom stresu. Taki stres byłby oczywiście zwiększony przez dodanie innych doustnych związków c17-AA do cyklu Winstrolu. Używając takich kombinacji, ostrożni użytkownicy dołożyli wszelkich starań, aby ograniczyć długość cyklu (najlepiej 6 do 8 tygodni) i przyjąć jakąś formę środków ochrony wątroby. Należy również zauważyć, że obie wersje Winstrolu zostały powiązane z silnymi niekorzystnymi zmianami poziomu cholesterolu HDL / LDL. Ten efekt uboczny jest powszechny w terapii sterydami anabolicznymi i oczywiście może stać się problemem zdrowotnym, ponieważ dawka / czas trwania spożycia wzrasta powyżej normy. Wersja doustna powinna mieć większy wpływ na wartości cholesterolu niż wstrzykiwany ze względu na sposób podawania, a zatem może być gorszym wyborem dla tych dwóch osób, których to dotyczy, i tego skutku ubocznego.
Doustne stosowanie stanozololu może mieć również głęboki wpływ na poziom SHBG (globuliny wiążącej hormony płciowe). Jest to cecha wszystkich sterydów anabolicznych / androgennych, jednak jego moc i forma podawania sprawiają, że Winstrol jest szczególnie godny uwagi w tym względzie. Ponieważ białka wiążące osocze, takie jak SHBG, działają tymczasowo, ograniczając aktywność hormonów steroidowych, efekt ten zapewnia większy procent wolnego (niezwiązanego) hormonu steroidowego w organizmie. Może to stanowić skuteczny mechanizm, w którym stanozolol może zwiększać siłę stosowanego jednocześnie sterydu. W tym celu można również dodać Proviron, który ma niezwykle wysokie powinowactwo do SHBG. To powinowactwo może spowodować, że Proviron wyprze inne słabsze substraty dla SHBG (takie jak testosteron), kolejny mechanizm, w którym poziom wolnego hormonu może zostać zwiększony. Dodanie Winstrolu i Provironu do następnego cyklu testosteronowego może zatem okazać się bardzo przydatne, znacznie zwiększając wolny stan tego potężnego androgenu budującego mięśnie.

3. COA i HPLC:

Nazwa produktu

Stanozolol (Winstrol)

Wygląd

Biały krystaliczny proszek

Identyfikacja

IR:

Przechodzić

UR:

Dokładny obrót

+ 34 ~ + 40 °

+ 36,2 °

Strata przy suszeniu

≤ 1%

0,6%

Inne steroidy

≤2% (TLC)

Przechodzić

Organic Volatile Impuritie

≤2500PPM

1000PM

Analiza

98,0 ~ 100,5%

99,0%


HPLC:


Szczegóły kontaktu
Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Lisa

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty

Oxandrolone / Anavar Positive Bodybuilding surowe proszki Anabolic CAS 53-39-4 99%

CAS 129954-34-3 Selank o wysokiej czystości do przeciwlękowych doustnych steroidów anabolicznych, łagodzi depresję

Sterydy wzrostowe ISO 9001 Dsip doustne steroidy anaboliczne CAS 62568-57-4

99% 10mg / Vialne doustne steroidy anaboliczne Peptydowy proszek hormonalny Gonadorelin

Minoxidil Surowe Proszki Anaboliczne Doustne Sterydy Anaboliczne Działanie Przeciwnadciśnieniowe CAS 38304-91-5

72-63-9 Doustne steroidy anaboliczne Methandienone / Dianabol dla wzrostu mięśni

Budowanie mięśni Prawne sterydy anaboliczne Nandrolon Fenylopropionian CAS 62-90-8