Shenzhen Simeiquan Biotechnology Co., Ltd.

Profesjonalny dostawca hormonu steroidowego z Chin

Obroty
Poprosić o wycenę -
Select Language
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
DomProduktyAnaboliczne steroidy androgenne

Surowy hormon anaboliczne steroidy androgenne, Dianabol 72-63-9 D-bol Sex Drugs Injectable Metandienone

Otrzymałem moje produkty, pakujesz się dyskretnie i perfekcyjnie, to naprawdę mnie zadziwiło .i zamówi od ciebie więcej tak szybko jak to możliwe. Tks!

—— Robet--Australia

Współpracowałem z tobą wiele razy, twoja jakość produktu jest tak wielka, dlatego wciąż kupuję produkty od ciebie. Dziękuję Ci

—— Richard---American

Cześć kolego, twoja najlepsza cena i produkt o wysokiej czystości jest tak konkurencyjny w moim kraju, to pozwoli mi zarobić dużo, moi klienci naprawdę to lubią.

—— Johnson---Canada

Im Online Czat teraz

Surowy hormon anaboliczne steroidy androgenne, Dianabol 72-63-9 D-bol Sex Drugs Injectable Metandienone

Surowy hormon anaboliczne steroidy androgenne, Dianabol 72-63-9 D-bol Sex Drugs Injectable Metandienone supplier Surowy hormon anaboliczne steroidy androgenne, Dianabol 72-63-9 D-bol Sex Drugs Injectable Metandienone supplier Surowy hormon anaboliczne steroidy androgenne, Dianabol 72-63-9 D-bol Sex Drugs Injectable Metandienone supplier Surowy hormon anaboliczne steroidy androgenne, Dianabol 72-63-9 D-bol Sex Drugs Injectable Metandienone supplier Surowy hormon anaboliczne steroidy androgenne, Dianabol 72-63-9 D-bol Sex Drugs Injectable Metandienone supplier

Duży Obraz :  Surowy hormon anaboliczne steroidy androgenne, Dianabol 72-63-9 D-bol Sex Drugs Injectable Metandienone

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia:CHINY
Nazwa handlowa:Simeiquan
Orzecznictwo:ISO9001
Numer modelu:72-63-9

Zapłata:

Minimalne zamówienie:10g
Szczegóły pakowania:dyskretne i bezpieczne pakiety
Czas dostawy:4-7 dni roboczych
Zasady płatności:T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply:50 kg / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Dostawa fabryki metandienonu CAS: 72-63-9
Badania: 98% EINECS: 200-787-2
Masa cząsteczkowa: 300,43512

Anaboliczne steroidy androgenne 72-63-9 D-bol Trenbolon w proszku Dianabol, surowe hormony Methandrostenolone Doustne steroidy

1. Szybki szczegół:

Nazwa produktu

Dostawa fabryki metandienonu

Inna nazwa

Dianabol

Numer rejestru CAS

72-63-9

EINECS

200-787-2

Formuła molekularna

C20H28O2

Waga molekularna

300,43512

Struktura molekularna

72-63-9 D-bol Trenbolon Powder Dianabol, Sterydy doustne z surowego hormonu Methandrostenolone

Temperatura topnienia

165-166 ° C

Specyficzna rotacja optyczna

+ 9,3 °

Analiza

98%

2. Opis produktu:

Dianabol, lub D-bol, jest silnym związkiem sterydowym zdolnym do wytwarzania dużych przyrostów masy mięśniowej. Jest to również jeden z najstarszych związków sterydów, a pomimo lat poprawy technologii sterydów, D-bol nadal jest powszechnie stosowany. Skutki uboczne stosowania D-bol są umiarkowane, chociaż są toksyczne dla wątroby, a wysokie dawki nie są zalecane. Dianabol jest często wykorzystywany przez kulturystów i sportowców do rozpoczynania przyrostów mięśni lub jako pomost pomiędzy cyklami innych leków w celu utrzymania zysków.

Dianabol to stara nazwa marki Ciba dla doustnego sterydowego metandrostenolonu. Jest pochodną testosteronu, wykazującego silne anaboliczne i umiarkowane właściwości androgenne. Ten związek został po raz pierwszy udostępniony w 1960 roku i szybko stał się najbardziej popularnym i powszechnie stosowanym sterydem anabolicznym we wszystkich formach lekkoatletycznych. Jest to prawdopodobnie spowodowane tym, że jest zarówno łatwy w użyciu, jak i niezwykle skuteczny. W USA produkcja Dianabol miała błyskawiczną historię, wybuchającą przez jakiś czas, a następnie szybko znikającą z pola widzenia. Wielu było nerwowych w późnych latach 80-tych, kiedy ostatni z amerykańskich leków generycznych został usunięty z półek aptecznych, społeczność medyczna nie znajdowała już legalnego zastosowania dla tego leku. Jednak fakt, że Dianabol od ponad 10 lat jest poza rynkiem USA, nie obniżył jego popularności. Pozostaje on najczęściej stosowanym sterydem doustnym na czarnym rynku w USA. Dopóki istnieją kraje produkujące ten steryd, prawdopodobnie tak pozostanie.

Podobnie jak testosteron i Anadrol 50, Dianabol jest silnym steroidem, ale także wywołuje zauważalne skutki uboczne. Na początek metandrostenolon jest dość estrogenny. Ginekomastia jest często problemem podczas leczenia i może pojawić się dość wcześnie w cyklu (szczególnie, gdy stosuje się wyższe dawki). Jednocześnie zatrzymywanie wody może stać się poważnym problemem, powodując znaczną utratę definicji mięśni zarówno podskórnej, jak i tłuszczowej. Osoby wrażliwe mogą zatem chcieć utrzymać estrogen pod kontrolą z dodatkiem antyestrogenu, takiego jak Nolvadex i / lub Proviron. Silniejsze leki Arimidex, Femara lub Aromasin (antiaromatase) będą lepszym wyborem, jeśli będą dostępne.

Ponadto, androgenne efekty uboczne są powszechne w przypadku tej substancji i mogą obejmować napady tłustej skóry, trądziku i wzrostu włosów / twarzy. Agresja może być również zwiększona za pomocą silnego steroidu takiego jak ten, więc rozsądnie byłoby nie pozwolić, aby twoje nastawienie zmieniało się na gorsze podczas cyklu. W przypadku Dianabol istnieje również możliwość pogorszenia stanu łysienia męskiego. Osoby wrażliwe mogą zatem chcieć uniknąć tego leku i wybrać łagodniejszy anabolik, taki jak Deca-Durabolin. Podczas gdy Dianabol przekształca się w bardziej skuteczny steroid poprzez interakcję z anzymem 5-alfa reduktazy (ten sam enzym odpowiedzialny za przekształcanie testosteronu w dihydrotestosteron), ma on bardzo małe powinowactwo do tego w organizmie człowieka. Metabolit androgenny 5alfa dihydrometandrostenolonu jest zatem wytwarzany tylko w ilościach śladowych w najlepszym przypadku. Dlatego użycie Proscar / Propecia nie służyłoby żadnemu prawdziwemu celowi.

Będąc umiarkowanie androgennym, Dianabol jest tak naprawdę tylko popularnym sterydem u mężczyzn. W przypadku stosowania przez kobiety możliwe są silne objawy wirylizacji. Niektórzy jednak eksperymentują z tym i uważają, że niskie dawki (5 mg) tego steroidu są niezwykle silne dla nowego wzrostu mięśni. Gdy podjęte, Dianabol będzie produkować wyjątkowe przyrosty masy i siły. Jego skuteczność jest często porównywana do innych silnych steroidów, takich jak testosteron i Anadrol 50, i jest również popularnym wyborem do celów łączenia. Dzienna dawka 20-40mg wystarcza, aby dać prawie każdemu dramatyczne rezultaty. Niektóre podejmują znacznie wyższe dawki, ale praktyka ta zwykle prowadzi do głębszego występowania efektów ubocznych. Ponadto dobrze łączy się z wieloma innymi sterydami. Należy zauważyć, że szczególnie dobrze miesza się z łagodnym anabolicznym Deca-Durabolin. Razem można się spodziewać wyjątkowych przyrostów mięśni i siły, a efekty uboczne nie są dużo gorsze, niż można oczekiwać od samego Dianabolu. Dla całej masy można stosować długo działający ester testosteronu, taki jak enantan. Przy podobnie wysokich właściwościach estrogenu / androgenów tego androgenu efekty uboczne mogą być ekstremalne przy takim połączeniu. Zyski byłyby również świetne, co zwykle czyni takie przedsięwzięcie opłacalnym dla użytkownika. Jak wspomniano wcześniej, można dodać leki pomocnicze w celu zmniejszenia skutków ubocznych związanych z tego rodzaju cyklem.

Aby wytrzymać podawanie doustne, ten związek jest alkilowany c17 alfa. Wiemy, że ta zmiana chroni lek przed dezaktywacją przez wątrobę (umożliwiając niemal całkowity dopływ leku do krwioobiegu), ale może również być toksyczny dla tego narządu. Długotrwałe narażenie na działanie alfa-alkilowanych c17 może powodować rzeczywiste uszkodzenia, a nawet rozwój niektórych rodzajów raka. Aby być bezpiecznym, można chcieć odwiedzić lekarza kilka razy podczas każdego cyklu, aby mieć oko na wartości enzymów wątrobowych. Cykle powinny być również krótkie, zwykle krótsze niż 8 tygodni, aby uniknąć zauważalnych uszkodzeń. Żółtaczka (niedrożność dróg żółciowych) jest zwykle pierwszą widoczną oznaką problemów z wątrobą i należy ją uważać. Ten stan powoduje niezwykłe zażółcenie skóry, ponieważ ciało ma problem z przetwarzaniem bilirubiny. Oprócz skóry białka oczu mogą również żółknąć, co jest wyraźnym wskaźnikiem kłopotów. W takim przypadku należy natychmiast przerwać stosowanie leku i udać się do lekarza. Jest to zwykle punkt, w którym można uniknąć dalszych trwałych uszkodzeń.

Warto również zauważyć, że metandrostenolon jest strukturalnie identyczny z boldenonem (EQ), z tym wyjątkiem, że zawiera on dodaną grupę alfa alkilową o C17 omówioną powyżej. Fakt ten wyraźnie pokazuje wpływ zmiany steroidu w taki sposób, ponieważ te dwa związki wydają się działać bardzo różnie w ciele. Główna odmienność wydaje się leżeć w skłonnościach do estrogennych efektów ubocznych, które wydają się znacznie bardziej widoczne w przypadku Dianabolu. W ten sposób znana jest łagodność, a zatem użytkownicy często przyjmują ten lek bez potrzeby stosowania antyestrogenu. Dianabol jest znacznie bardziej estrogenny nie dlatego, że jest łatwiej aromatyzowany, ponieważ w rzeczywistości 17-alfa-metylowa grupa i podwójne wiązanie c-2-2 spowalniają proces aromatyzacji. Problem polega na tym, że metandrostenolon przekształca się w aldehyd estrowy, bardziej biologicznie aktywną postać estrogenu niż zwykły estradiol. Ale Dianabol także wydaje się być znacznie silniejszy pod względem masy mięśniowej w porównaniu z boldenonem, wspierając pogląd, że estrogeny odgrywają ważną rolę w anabolizmie. W rzeczywistości boldenon i metandrostenolon różnią się tak bardzo potencjałem anabolicznym, że rzadko są spokrewnieni. W rezultacie stosowanie Dianabolu jest zwykle ograniczone do faz treningowych, podczas gdy Equipoise jest uważany za doskonały steryd sterylny do cięcia lub beztłuszczowej masy.

Okres półtrwania Dianabolu wynosi tylko około 3 do 4 godzin, w stosunkowo krótkim czasie. Oznacza to, że pojedynczy dzienny schemat dawkowania będzie dawał zróżnicowany poziom we krwi, z wzlotami i upadkami w ciągu dnia. Użytkownik ma również wybór, aby podzielić tabletki w ciągu dnia lub zabrać je wszystkie za jednym razem. Zalecano zwykle, aby je podzielić i spróbować uregulować stężenie we krwi. To jednak spowoduje niższy szczytowy poziom krwi, niż gdyby tabletki zostały zajęte na raz, więc może zaistnieć problem z tą opcją. Badacz sterydów, Bill Roberts, również wskazuje, że schemat dawkowania pojedynczego epizodu powinien mieć mniej dramatyczny wpływ na oś podwzgórze-przysadka-jądra, ponieważ jest wystarczający okres każdego dnia, w którym poziomy hormonów steroidowych nie są nadmiernie wyolbrzymione. Mam jednak wątpliwości, że hormonalna stabilność może być utrzymywana podczas takiego cyklu, ale zauważmy, że anegdotyczne dowody często podtrzymują pojedyncze dzienne dawki, aby były lepsze dla ogólnych wyników. Być może jest to lepsza opcja. Ponieważ wiemy, że stężenie we krwi osiąga wartość szczytową około 1,5 do 3 godzin po podaniu, możemy dalej zastanawiać się, kiedy najlepiej brać tabletki. Wydaje się logiczne, że przyjmowanie tabletek wcześniej, najlepiej przed treningiem, byłoby optymalne. Pozwoliłoby to znacznej liczbie godzin w ciągu dnia na metabolizm bogaty w androgeny, aby zwiększyć wchłanianie składników odżywczych, szczególnie krytycznych godzin po treningu.

3. COA i HPLC:

COA:

Nazwa produktu

Metandienon (Dianabol)

Wygląd

Biały krystaliczny proszek

Identyfikacja

IR, UV

Pozytywny

Rozpuszczalność

Praktycznie nierozpuszczalny w wodzie, rozpuszczalny w

Zgodne

96% etanol, w chloroformie i lodowatym kwasie octowym, słabo rozpuszczalny w eterze.

Oznaczenie (na suchej podstawie)

97,0 ~ 103,0%

98,30%

Strata przy suszeniu

0,5% maks

0,22%

Pozostałość przy zapłonie

0,2% maks

0,03%

Dokładny obrót

+ 7 ° ~ + 11 ° (1% m / v roztwór w 96% roztworze etanolu)

+ 9,3 °

Temperatura topnienia

163 ~ 167 ° C

164,5-1 165,5 ° C

Substancje pokrewne

Metylotestosteron: 0,5% maks

<0,5%

Wszelkie inne niewyszczególnione: 0,5% maks

<0,5%

Pozostałe rozpuszczalniki

Octan etylu: maks. 5000Ppm

210PPm

Metale ciężkie

≤ 20PPM

Odpowiadać

HPLC:

Iniekcyjne / doustne Metandienon / Dianabol / Methandrostenolone 72-63-9

4. Dodawanie informacji:

1) Kontakty z pytaniami
Email: maisie@ycphar.com
Chiński: Miss Wu + 86-18038176801
Angielski: Mercya + 86-18038176801
Skype: mercya.wu
2) Czas reakcji na zapytanie
W ciągu 48 godzin
3) Umowa
Umowa zostanie zawarta między kupującym a sprzedającym (Shenzhen Biotechnology Com., Ltd), może zostać zakończona przez e-mail, jest ważna.
4) Warunki płatności
Ostateczne warunki płatności zostaną uzgodnione i określone w umowie. Płatności można dokonywać przez: T / T, Western Union i Money Gram.
5) Dostawa
Po otrzymaniu i potwierdzeniu płatności, wyślemy produkt przez DHL, TNT, FEDEX, HKEMS, UPS, itp.
6) Seriale klientów
Nasze centrum serwisowe skontaktuje się z Tobą w sprawie statusu produktu i zamówienia i będzie obsługiwać każde Twoje zapytanie. Nasza firma ma zasady dotyczące zwrotów i wymiany, w celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres maisie@ycphar.com.
7) Polityka poufności i polityka prywatności
Nasza firma ściśle zachowa poufność informacji o klientach i zamówieniach. Jeśli będzie to konieczne, zostanie podpisana umowa o zachowaniu poufności.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Lisa

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty

Biały krystaliczny proszek Sterydy anaboliczne androgenne Testosteron propionian do kulturystyki

Epiandrosteronu Anaboliczne steroidy androgenne Hormon EPI CAS 481-29-8

DHEA Health Pharmaceuticals Dehydroepiandrosterone Raw Anaboliczny Androgenny Steroidowy Proszek Nandrolonowy Decanoate

Czystość 98,5% Furazabol / Miotolon Anaboliczne steroidy androgenne Proszek dla mężczyzny Kulturystyka

Olej Oxymetholone Anaboliczne steroidy androgenne Anadrol / Anapolon Biały surowy proszek

Methyltestosterone Powder Anaboliczne steroidy androgenne w proszku do poprawy płci człowieka

Zdrowy 1-dehydrotestosteron Anaboliczne steroidy androgenne CAS 846-48-0 Analiza 98.0%