Shenzhen Simeiquan Biotechnology Co., Ltd.

Profesjonalny dostawca hormonu steroidowego z Chin

Obroty
Poprosić o wycenę -
Select Language
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
DomProduktyHormony progesteronu

Hormon progesteronu steroidu medroksyprogesteronu Steryd MPA

Otrzymałem moje produkty, pakujesz się dyskretnie i perfekcyjnie, to naprawdę mnie zadziwiło .i zamówi od ciebie więcej tak szybko jak to możliwe. Tks!

—— Robet--Australia

Współpracowałem z tobą wiele razy, twoja jakość produktu jest tak wielka, dlatego wciąż kupuję produkty od ciebie. Dziękuję Ci

—— Richard---American

Cześć kolego, twoja najlepsza cena i produkt o wysokiej czystości jest tak konkurencyjny w moim kraju, to pozwoli mi zarobić dużo, moi klienci naprawdę to lubią.

—— Johnson---Canada

Im Online Czat teraz

Hormon progesteronu steroidu medroksyprogesteronu Steryd MPA

Hormon progesteronu steroidu medroksyprogesteronu Steryd MPA supplier Hormon progesteronu steroidu medroksyprogesteronu Steryd MPA supplier Hormon progesteronu steroidu medroksyprogesteronu Steryd MPA supplier Hormon progesteronu steroidu medroksyprogesteronu Steryd MPA supplier

Duży Obraz :  Hormon progesteronu steroidu medroksyprogesteronu Steryd MPA

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia:CHINY
Nazwa handlowa:SMQ
Orzecznictwo:ISO9001
Numer modelu:C24H34O4

Zapłata:

Minimalne zamówienie:10g
Cena:USD 1.059/g
Szczegóły pakowania:Torebka foliowa
Czas dostawy:1-3 dni robocze
Zasady płatności:T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply:50000 kg miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Octan medroksyprogesteronu Synonim: Octan hydroksymetyloprogesteronu
Badania: 98,5% Ref. Standard: USP
CAS: 71-58-9 Katalog: Hormony progesteronu

Własne wprowadzenie:
Nasza firma wykonuje tę linię od ponad 10 lat, mamy doświadczenie z produktem specjalnym, bezpieczną wysyłką i dużym sukcesem dla celników, zapraszamy do konsultacji:

Email: ariesfeng@ycphar.com
Sky: fxw06
Komórka: + 86-18038176806

1. Przegląd:

(1) Octan medroksyprogesteronu (INN, USAN, BAN), znany również jako octan 17α-hydroksy-6α-metyloprogesteronu i powszechnie określany skrótowo jako MPA, jest steroidowym progestagenem, syntetycznym wariantem hormonu steroidowego - progesteronu. Stosuje się go jako acontraceptywną, hormonalną terapię zastępczą i leczenie endometriozy, a także kilka innych wskazań.

(2) MPA jest silniejszą pochodną macierzystego związku medroksyprogesteronu (MP). Chociaż medroksyprogesteron jest czasem używany jako synonim octanu medroksyprogesteronu, prawie zawsze mówi się o MPA, a nie MP. Znajduje się na liście najważniejszych leków Światowej Organizacji Zdrowia, zawierającej listę najważniejszych leków potrzebnych w podstawowym systemie opieki zdrowotnej.
2. Wnioski:
(1) U kobiet, najczęściej stosowanym MPA jest doustny lub depot wstrzykiwany jako środek antykoncepcyjny, a także jako progestynowy składnik hormonalnej terapii zastępczej w okresie menopauzy w celu zapobiegania rozrostowi endometrium i rakowi. MPA stosuje się również jako leczenie przedendometriozą, bolesnym miesiączkowaniem i brakiem miesiączki. MPA wraz z innymi progestynami opracowano w celu umożliwienia przyjmowania hormonów doustnie, ponieważ progesteronu (hormonu wytwarzanego przez organizm ludzki) nie można było przyjąć doustnie przed opracowaniem procesu mikronizacji.
(2) W przypadku mężczyzn MPA zastosowano do kontrolowania niewłaściwych zachowań seksualnych w celu chemicznego kastrowania skazanych przestępców seksualnych. MPA jest niezwykle skutecznym środkiem antykoncepcyjnym, gdy stosuje się go w stosunkowo wysokich dawkach, aby zapobiec owulacji. Jest również stosowany w leczeniu łagodnego rozrostu gruczołu krokowego, jako paliatywnego stymulatora apetytu u pacjentów z nowotworem, oraz w dużych dawkach (800 mg na dzień) w leczeniu nowotworów zależnych od hormonów głównie piersi, ale także innych typów.
(3) Chociaż MPA nie jest stosowany w leczeniu padaczki, zmniejsza częstość napadów i nie oddziałuje z lekami przeciwpadaczkowymi. MPA nie zakłóca krzepnięcia krwi i wydaje się poprawiać parametry krwi u kobiet z niedokrwistością sierpowatokrwinkową. Podobnie, MPA nie wydaje się wpływać na metabolizm wątroby i może poprawić pierwotną marskość żółciową i przewlekłe aktywne zapalenie wątroby. Kobiety przyjmujące MPA mogą doświadczyć plamienia wkrótce po rozpoczęciu leczenia, ale zwykle nie są wystarczająco poważne, aby wymagać interwencji medycznej. Przy dłuższym stosowaniu może wystąpić brak miesiączki, co może powodować nieregularne miesiączki, które jest głównym źródłem niezadowolenia, chociaż oba mogą prowadzić do poprawy z niedoborem żelaza i ryzykiem zapalenia narządów miednicy mniejszej i często nie powodują przerwania leczenia. MPA jest również przepisywany w połączeniu z estrogenem, aby zapobiec rozrostowi błony śluzowej macicy u kobiet po menopauzie przechodzących hormonalną terapię zastępczą.
(4) MPA zostało również przepisane w hormonalnej terapii zastępczej dla osobników płci męskiej na żeńską ze względu na jej działanie antyandrogenowe i progestagenowe.  
3. Niekorzystne skutki:
(1) U kobiet najczęstszymi działaniami niepożądanymi są trądzik, zmiany w czasie menstruacji, senność i mogą powodować wady wrodzone, jeśli są przyjmowane przez kobiety w ciąży. Inne częste działania niepożądane obejmują tkliwość piersi, zwiększone owłosienie na twarzy, zmniejszone owłosienie na skórze głowy, trudności z opadaniem lub pozostawanie w stanie snu, ból brzucha oraz utratę lub wzrost masy ciała.
(2) Inicjatywa na rzecz zdrowia kobiet badała stosowanie MPA i skoniugowanych estrogenów końskich w porównaniu z placebo. Badanie zostało przedwcześnie zakończone po wykryciu wcześniej nieoczekiwanego ryzyka, w szczególności stwierdzeniu, że chociaż śmiertelność z jakiejkolwiek przyczyny nie była pod wpływem terapii hormonalnej, korzyści z hormonalnej terapii zastępczej (zmniejszone ryzyko złamania kości biodrowej, raka jelita grubego i trzonu macicy oraz wszystkich inne przyczyny śmierci) zostały zrównoważone przez zwiększone ryzyko choroby wieńcowej, raka piersi, udarów i zatorowości płucnej.
(3) W wysokich dawkach w leczeniu raka piersi MPA może powodować przyrost masy ciała, pogarszać cukrzycę i obrzęk (szczególnie twarzy). Działania niepożądane osiągają szczyt po pięciu tygodniach i zmniejszają się przy niższych dawkach. Mniej częste działania mogą obejmować zakrzepicę (choć nie jest jasne, czy to naprawdę ryzyko, nie można wykluczyć), bolesne oddawanie moczu, lęk, ból głowy, nudności i wymioty. W przypadku leczenia łagodnego rozrostu gruczołu krokowego, częstsze dolegliwości obejmują obniżenie libido, impotencję, zmniejszoną objętość glukozy, aw ciągu trzech dni kastrację chemiczną. MPA może powodować zmniejszenie gęstości kości, chociaż wydaje się, że jest odwracalny do normalnego poziomu nawet po latach użytkowania. W bardzo wysokich dawkach (stosowanych w leczeniu raka, nie w celu zapobiegania ciąży) MPA może powodować supresję nadnerczy i zakłócać metabolizm węglowodanów, ale nie powoduje cukrzycy.
(4) Pacjenci narażeni na progesterony wykazali wyższe odsetki zaburzeń narządów płciowych, niską wagę urodzeniową i zwiększoną ciążę ektopową, szczególnie gdy MPA stosuje się jako formę długotrwałej kontroli urodzeń po wstrzyknięciu. W przypadku stosowania jako forma wstrzykiwania antykoncepcji MPA może zmniejszyć płodność nawet o 10 miesięcy, dłużej trwając dla kobiet z nadwagą lub otyłych kobiet. W połączeniu ze skoniugowanymi estrogenami końskimi (Premarin), MPA jest związane ze zwiększonym ryzykiem raka piersi, otępienia i zakrzepu w oku. W połączeniu z estrogenami ogólnie MPA może zwiększać ryzyko choroby sercowo-naczyniowej, z silniejszym związkiem, gdy są stosowane przez kobiety po menopauzie, które również biorą CEE. Preparatu MPA nie zaleca się stosować przed pierwszą miesiączką ani przed zabiegiem lub w trakcie jego rekonwalescencji po zabiegu chirurgicznym. To właśnie z powodu tych nieoczekiwanych interakcji inicjatywa Women's Health Initiative została zakończona wcześnie z powodu dodatkowego ryzyka hormonalnej terapii zastępczej, powodując dramatyczny spadek zarówno nowych, jak i odnawiających recept na hormonoterapię.
(5) U niektórych pacjentów MPA powoduje objawy depresji, lęku i drażliwości.

4. COA:
 Długo aktywne hormony progesteronowe Proszek octanu medroksyprogesteronu 99% Surowiec farmaceutyczny

5. Przewaga konkurencyjna:
(1) Nasza firma jest profesjonalną, wiodącą fabryką w Chinach w dziedzinie farmacji od wielu lat. Obszary dostawy naszych produktów: USA, Wielka Brytania, Kanada, Australia, Brazylia, Rosja, Portugalia, Łotwa, Szwajcaria, Islandia, Ukraina, Niemcy, Francja, Holandia, Belgia, Peru, Szwecja, Nowa Zelandia, Republika Czeska, Litwa, Irlandia , Tunezja, Meksyk, Grecja, Portoryko, Tajlandia, Izrael i tak dalej.
Metoda płatności: T / T, Western union, Moneygram
(2) Dyskretny pakiet. Opakowanie najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom. Lub jeśli masz swój własny, idealny sposób, możesz to również wziąć pod uwagę.
(3) Najwyższa jakość. Wysoka jakość gwarantowana, po znalezieniu jakiegokolwiek problemu, pakiet zostanie przeładowany dla Ciebie.
(4) Wysyłka zabezpieczająca: Wysyłka ekspresowa (FedEx, UPS, DHL, EMS) drogą lotniczą. Najbardziej profesjonalny spedytor będzie dla ciebie polecany.
(5) Posiadamy zapasy, dzięki czemu możemy szybko dostarczyć w dniu otrzymania płatności.
(6) Gorący serwis po sprzedaży dla ciebie 24/7. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane na pierwszy tak szybko, jak to możliwe.
(7) Przy składaniu dużego zamówienia zostanie udzielona zniżka.
Szczegóły dostawy: Mamy szczególny sposób może wysyłać od 0,01 kg do 3,5 kg produktów na raz. Możemy zaoferować proszek do topienia w postaci płynnej usługi. I wysłać płyn w specjalnych butelkach. Zgodnie z Twoją prośbą i ilością, którą kupujesz, mamy kilka metod pakowania.

6. Relacja sprzedaży:
Bodybuilding Steroid Powder / Raw Hormone Powder / wzmacnia mięśnie Steroid w proszku:

Testosteron CAS: 58-22-0
Testosteron Enanthate CAS: 315-37-7
Testosteron Cypionate CAS: 58-20-8
Izocapronian testosteronu CAS: 15262-86-9
Dekanian testosteronu CAS: 5721-91-5
Undekanian testosteronu CAS: 5949-44-0
Propionian testosteronu CAS: 57-85-2
Testosteron octan CAS: 1045-69-8
Fenylopropionian testosteronu CAS: 1255-49-8
Sustanon250 Mieszanka testosteronowa / mieszana
Oxandrolon. (Anava.) CAS: 53-39-4
Oxymetholon. (Anadro.) CAS: 434-07-1
Stanozolo. (Winstro.) CAS: 10418-03-8
Metandieno .. (Danabo.) CAS: 72-63-9
Stanolon. (Dihydrotestosteron.) CAS: 521-18-6
Trenbolon Enanthate CAS: 472-61-546
Octan trenbolonu CAS: 10161-34-9
Cykloheksylometylometylen trenbolonu CAS: 23454-33-3
Octan methenolonu CAS: 434-05-9
Methenolone Enanthate CAS: 303-42-4
Propionian drostanolonu CAS: 521-12-0
Drostanolone Enanthate CAS: 472-61-1

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Lisa

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty

99% Płeć Kobieta Hormon Proszek Primobolan / Methenolone Acetate CAS434-05-9

Surowe steroidowe hormony progesteronu Furazabol 98% białego krystalicznego proszku

USP29 EP5.0 CP2005 Megestrol Acetate 99% Raw Steroid Powder White Crystalline Powder

Pharmaceutical Progesterone Hormones Estra-4,9-Diene-3,17-Dione Methylldienedione

Progesteron Methoxydienone Raw Steroid Powder Intermediate 2322-77-2

Nature USP31 Progesterone Hormones Estrone 98% White Crystalline Powder

Wysoka czystość octan medroksyprogesteronu CAS 71-58-9 dla zdrowia kobiet