Shenzhen Simeiquan Biotechnology Co., Ltd.

Profesjonalny dostawca hormonu steroidowego z Chin

Obroty
Poprosić o wycenę -
Select Language
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
DomProduktySterydy antyestrogenowe

Mesterolone Proviron Anti Estrogen Doustne steroidy anaboliczne Androviron

Otrzymałem moje produkty, pakujesz się dyskretnie i perfekcyjnie, to naprawdę mnie zadziwiło .i zamówi od ciebie więcej tak szybko jak to możliwe. Tks!

—— Robet--Australia

Współpracowałem z tobą wiele razy, twoja jakość produktu jest tak wielka, dlatego wciąż kupuję produkty od ciebie. Dziękuję Ci

—— Richard---American

Cześć kolego, twoja najlepsza cena i produkt o wysokiej czystości jest tak konkurencyjny w moim kraju, to pozwoli mi zarobić dużo, moi klienci naprawdę to lubią.

—— Johnson---Canada

Im Online Czat teraz

Mesterolone Proviron Anti Estrogen Doustne steroidy anaboliczne Androviron

Mesterolone Proviron Anti Estrogen Doustne steroidy anaboliczne Androviron supplier Mesterolone Proviron Anti Estrogen Doustne steroidy anaboliczne Androviron supplier Mesterolone Proviron Anti Estrogen Doustne steroidy anaboliczne Androviron supplier

Duży Obraz :  Mesterolone Proviron Anti Estrogen Doustne steroidy anaboliczne Androviron

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia:CHINY
Nazwa handlowa:SMQ
Orzecznictwo:ISO9001
Numer modelu:C20H32O2

Zapłata:

Minimalne zamówienie:10g
Cena:USD 3.934/g
Szczegóły pakowania:worek 1kg/folia
Czas dostawy:1-3 dni robocze
Zasady płatności:T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply:5000 kg na miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Mesterolone Synonim: Mesteranum, Mesterolon
Badania: 99% Ref. Standard: EP5
CAS: 1424-00-6 Adres e-mail: ariesfeng@ycphar.com
Niebo: fxw06

Własne wprowadzenie:
Nasza firma wykonuje tę linię od ponad 10 lat, mamy doświadczenie z produktem specjalnym, bezpieczną wysyłką i dużym sukcesem dla celników, zapraszamy do konsultacji:

Email: ariesfeng@ycphar.com
Sky: fxw06
Komórka: + 86-18038176806

1. Przegląd:
Mesterolone to doustny steryd anaboliczny, syntetyczny produkt męskiego hormonu testosteronu. Lek wykazał wartość w leczeniu mężczyzn z problemami zdrowia psychicznego, takich jak depresja, lęk i zaburzenia dwubiegunowe. Lek jest również powszechnie stosowany w leczeniu dysfunkcji seksualnych, w tym niskiej liczby plemników. Dodatkowo, mesterolon może zwiększać skuteczność innych steroidów.
2. Tło:
Mesterolon jest często stosowany jako środek antyestrogenowy i może być stosowany przez osoby, które miały słabą reakcję na leczenie testosteronem. Lek okazał się korzystny w leczeniu zaburzeń seksualnych, impotencji i niskiego libido. Mesterolon wiąże się z receptorami estrogenowymi, zmniejszając ich aktywność, co nie tylko zmniejsza produkcję estrogenu, ale także zachęca do naturalnej produkcji testosteronu w organizmie.

Pod koniec lat 70. lekarze, którzy przeprowadzili badania nad mesterolonem, doszli do wniosku, że lek może być stosowany w leczeniu depresji u niektórych mężczyzn. Pacjenci z objawami lękowymi i niską popędem płciowym odnotowali poprawę przy niskich dawkach sterydów. W trakcie badania wyższe dawki okazały się pomocne również u pacjentów z dystymią i depresją dwubiegunową.
3. Jak to działa:
Nazwa IUPAC dla Proviron to 1 alfa-metylo-17 beta-hydroksy-5 alfa-androstan-3-on, a masa cząsteczkowa tego leku na receptę wynosi 304.467 g / mol u podstawy. Ma molekularną formułę C20H32O2 i ma aktywną żywotność od ośmiu do dwunastu godzin, chociaż jej efekty mogą wystąpić do 24 godzin. Lek ma stosunek anaboliczno-androgenny 100-150: 30-40 i można go wykryć przez okres 5-6 tygodni.
4. Wykorzystanie:
(1) Mesterolon jest powszechnie stosowany do utrzymywania libido poza cyklem, a także względnie i przejściowo poprawia unaczynienie. Ten steroid stosuje się nawet w leczeniu mężczyzn cierpiących na impotencję lub brak testosteronu, niskie libido i zaburzenia erekcji. Ma również zdolność promowania ulepszonego uwalniania hormonu luteinizującego i hormonu folikulotropowego do stymulacji jąder, dzięki czemu można wytworzyć więcej testosteronu. Ten steroid jest dobrze tolerowany przez wątrobę i nie zaburza spermatogenezy. Proviron jest zalecany do leczenia upośledzonej aktywności fizycznej i koncentracji uwagi u mężczyzn w średnim i starszym wieku.
(2) Ten anaboliczny androgenny steryd ma zdolność silnego promowania bezpośredniej lipolizy, a nawet promowania większej ilości wolnego testosteronu przez jego wiązanie hormonów płciowych (SHBG). Silnie wiąże również receptory androgenowe i SHBG. Ten steroid może nawet działać w celu zwiększenia aktywności innych steroidów w cyklu sterydów anabolicznych poprzez zastąpienie wyższego odsetka SHBG w stanie wolnym i niezwiązanym, ze względu na jego niezwykle wysokie powinowactwo do białek wiążących plazmę, takich jak SHBG. Stosowanie tego leku jest również użyteczne w celu zmniejszenia skutków ubocznych estrogenów innych steroidów, takich jak zatrzymywanie wody, obniżony popęd płciowy, ginekomastia, itp., Ponieważ Proviron zapobiega powstawaniu estrogenu w pierwszej kolejności.
(3) Oprócz tego, ten steroid może być również stosowany do leczenia zmniejszonej wydajności, braku koncentracji, słabej pamięci, zaburzeń libido i potencji, drażliwości i zakłóceń snu. Jest także zalecany do leczenia depresyjnych nastrojów i ogólnych dolegliwości wegetatywnych, które często przypisywane są niedoborowi androgenów. Ten steryd anaboliczny może być również zalecany w przypadkach osłabionej siły, gdzie niedobór androgenów nie jest główną przyczyną.
(4) Proviron może prowadzić do dramatycznego wzrostu twardości i gęstości mięśni. Jest korzystny dla kulturystów i sportowców podczas przygotowań do zawodów, gdy szczególnie pożądany jest niższy poziom estrogenu / wysoki androgen. Proviron ma również zdolność do promowania rozwoju cech płciowych drugorzędowych u mężczyzn w przypadkach przedpogrzebowego hipogonadyzmu i stymulowania wzrostu, rozwoju i funkcji narządów docelowych zależnych od androgenów.
(5) Może być nawet zalecany do leczenia pacjentów, u których zdiagnozowano niepłodność i może być stosowany jako leczenie substytucyjne w przypadkach, w których utrata funkcji gonad nastąpiła po okresie dojrzewania. Szanse prokreacji można zwiększyć dzięki zastosowaniu tego steroidu, ponieważ Proviron może zwiększyć liczbę i jakość plemników.
5. Zalecana dawka:
Zalecana dawka to 25 mg trzy razy na dobę. Ten steroid może być stosowany przez długi czas, ponieważ nie jest związkiem 17a-alkilowanym. Niektórzy sportowcy mogą używać Proviron w codziennych dawkach 25-100 mg na dzień (dla mężczyzn) i 40-60 mg dziennie (dla kobiet).

6. Przewaga konkurencyjna:

(1) Nasza firma jest profesjonalną, wiodącą fabryką w Chinach w dziedzinie farmacji od wielu lat. Obszary dostawy naszych produktów: USA, Wielka Brytania, Kanada, Australia, Brazylia, Rosja, Portugalia, Łotwa, Szwajcaria, Islandia, Ukraina, Niemcy, Francja, Holandia, Belgia, Peru, Szwecja, Nowa Zelandia, Republika Czeska, Litwa, Irlandia , Tunezja, Meksyk, Grecja, Portoryko, Tajlandia, Izrael i tak dalej.
Metoda płatności: T / T, Western union, Moneygram
(2) Dyskretny pakiet. Opakowanie najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom. Lub jeśli masz swój własny, idealny sposób, możesz to również wziąć pod uwagę.
(3) Najwyższa jakość. Wysoka jakość gwarantowana, po znalezieniu jakiegokolwiek problemu, pakiet zostanie przeładowany dla Ciebie.
(4) Wysyłka zabezpieczająca: Wysyłka ekspresowa (FedEx, UPS, DHL, EMS) drogą lotniczą. Najbardziej profesjonalny spedytor będzie dla ciebie polecany.
(5) Posiadamy zapasy, dzięki czemu możemy szybko dostarczyć w dniu otrzymania płatności.
(6) Gorący serwis po sprzedaży dla ciebie 24/7. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane na pierwszy tak szybko, jak to możliwe.
(7) Przy składaniu dużego zamówienia zostanie udzielona zniżka.

Szczegóły dostawy: Mamy szczególny sposób może wysyłać od 0,01 kg do 3,5 kg produktów na raz. Możemy zaoferować proszek do topienia w postaci płynnej usługi. I wysłać płyn w specjalnych butelkach. Zgodnie z Twoją prośbą i ilością, którą kupujesz, mamy kilka metod pakowania.

7. Więcej pokrewnych:

Ciecz WTRYSKOWA

Imię

Specyfikacja

Dianabol 50

50 mg / ml

Dianabol 80

80 mg / ml

Winstrol 100 (Stanozolol)

100 mg / ml

Anadrol 50

50 mg / ml

Anavar 50

50 mg / ml

Deca 200

200 mg / ml

Deca 250

250 mg / ml

NPP 200

200 mg / ml

Nandrolon 200 (cyjanian nandrolonu)

200 mg / ml

Boldenone 200 (Boldenone Cypionate)

200 mg / ml

Boldenone 300 (Boldenone undecylenate)

300 mg / ml

Cypoject 250 (Testosteron Cypionate)

250 mg / ml

Enanject 250 (Testosteron Enanthate)

250 mg / ml

Enanject 600 (Testosteron Enanthate)

600 mg / ml

Propionat 100 (propionian testosteronu)

100 mg / ml

Propionat 200 (propionian testosteronu)

200 mg / ml

Sustanon 200

propionian testosteronu 24 mg / ml
fenylopropionian testosteronu 48 mg / ml
izokapronian testosteronu 48 mg / ml
dekanian testosteronu 80 mg / ml

Sustanon 250

250 mg / ml

Sustanon 300

300 mg / ml

Sustanon 400

400 mg / ml

Undecanoate 500 (Undecanoate testosteronu)

500 mg / ml

Trenabol 100 (baza trenbolowa)

100 mg / ml

Trenabolic 80 (octan trenbolonu)

80 mg / ml

Trenabolic 100 (octan trenbolonu)

100 mg / ml

Trenabolic 200 (octan trenbolonu)

200 mg / ml

Trenaject 60 (Trenbolone Enanthate)

60 mg / ml

Trenaject 100 (Trenbolon Enanthate)

100 mg / ml

Trenaject 150 (Trenbolon Enanthate)

150 mg / ml

Trenaject 200 (Trenbolon Enanthate)

200 mg / ml

Parabolone 50 (heksahydrobenzylokarboksylan trenbolonu)

50 mg / ml

Masteron 100 (propionian drostanolonu)

100 mg / ml

Masteron 200 (Drostanolone Enanthate)

200 mg / ml

Primoject 100 (Methenolone Enanthate)

100 mg / ml

TMT Blend 375

Trenbolon Enanthate 125 mg / ml
Drostanolon Enanthate 125mg / ml
Testosteron Enanthate 125mg / ml

TM Blend 500

Trenbolon Enanthate 250mg / ml
Drostanolon Enanthate 250mg / ml

ORAL LIQUID

Imię

Specyfikacja

Dianabol 50

50 mg / ml

Winstrol 25 (Stanozolol)

25 mg / ml

Anadrol 50

50 mg / ml

Anavar 20

20 mg / ml

Clomid 50 (cytrynian Clomiphene)

50 mg / ml

Nolvadex 20 (cytrynian tamoksyfenu)

20 mg / ml

Armidex 5 (Anastrozole)

5 mg / ml

Femara 5 (Letrozole)

5 mg / ml

Proviron 50 (Mesterolone)

50 mg / ml

Jesteśmy prawdziwym i legalnym dostawcą surowych proszków steroidowych, dostarczamy również sterydy do wstrzykiwań luzem, dostarczane są sterydy z mieszankami niestandardowymi.
Używamy wyłącznie zatwierdzonych olejów farmaceutycznych, które utrzymują USP / EP i proszki (API) zatwierdzone przez USP / BP.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Lisa

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty

Miejscowe leki przeciwbólowe Benzokaina Antygen estrogenowy do znieczulenia miejscowego Lek przeciwbólowy

Surowy proszek o wysokiej czystości Tamoksyfen Citrate Nolvadex do sterydów anty-estrogenowych

Cytrynian Clomiphene Anti Estrogen Clomid sterydy Musclebuilding Clomifene Citrate

Antygen estrogenowy Nolvadex Dianabol w proszku Anastrozol do suplementu diety CAS 120511-73-1

Surowe antyestrogeny Steroidy Cytrynian sildenafilu Viagra do poprawy jakości CAS171599-83-0

Antym estrogen cytrynian tamoksyfenu Nolvadex Dianabol Powder CAS107868-30-4

Cytrynian tamoksyfenu Przeciw estrogenom Steroidy Nolvadex do kulturystyki 54965-24-1