Shenzhen Simeiquan Biotechnology Co., Ltd.

Profesjonalny dostawca hormonu steroidowego z Chin

Obroty
Poprosić o wycenę -
Select Language
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
DomProduktyHormony progesteronu

Pharmaceutical Intermediate Megestrol Acetate krystaliczny proszek 57-83-0

Otrzymałem moje produkty, pakujesz się dyskretnie i perfekcyjnie, to naprawdę mnie zadziwiło .i zamówi od ciebie więcej tak szybko jak to możliwe. Tks!

—— Robet--Australia

Współpracowałem z tobą wiele razy, twoja jakość produktu jest tak wielka, dlatego wciąż kupuję produkty od ciebie. Dziękuję Ci

—— Richard---American

Cześć kolego, twoja najlepsza cena i produkt o wysokiej czystości jest tak konkurencyjny w moim kraju, to pozwoli mi zarobić dużo, moi klienci naprawdę to lubią.

—— Johnson---Canada

Im Online Czat teraz

Pharmaceutical Intermediate Megestrol Acetate krystaliczny proszek 57-83-0

Duży Obraz :  Pharmaceutical Intermediate Megestrol Acetate krystaliczny proszek 57-83-0

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia:CHINY
Orzecznictwo:ISO9001; ISO14000

Zapłata:

Minimalne zamówienie:1kg
Cena:USD775/kg
Szczegóły pakowania:100 g / worek, 500 g / worek, 1 kg / worek
Czas dostawy:1-3 dni robocze
Zasady płatności:T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply:100 kg / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
CAS:: 57-83-0 Badania:: 98%

Pharmaceutical Intermediate Megestrol Acetate krystaliczny proszek 57-83-0

Szybki szczegół:

Nazwa produktu

Progesteron

Inna nazwa

pregn-4-eno-3,20-dion; P4

Numer rejestru CAS

57-83-0

Formuła molekularna

C21H30O2

Waga molekularna

314,46

Wygląd

Biały lub prawie biały krystaliczny proszek

Struktura molekularna

Analiza

99%

Opis:

Progesteron jest hormonem, który występuje naturalnie w organizmie. Można go również wykonać w laboratorium.
"Progestyna" jest ogólnym terminem dla substancji, która powoduje niektóre lub wszystkie biologiczne efekty progesteronu. Termin "progestyna" jest czasem używany w odniesieniu do progesteronu wytworzonego w laboratorium, który jest w doustnych środkach antykoncepcyjnych i hormonalnej terapii zastępczej. Jednak wszystkie produkty zawierające progesteron i progestyny ​​są wytwarzane w laboratorium. Termin "naturalny progesteron" jest naprawdę nieprawidłowy. "Naturalne progesterony", w tym produkty na receptę Crinone i Prometrium, są wytwarzane z substancji zwanej diosgeniną, która jest izolowana od dzikiego pochrzynu lub soi. W laboratorium składnik ten przekształca się w pregnenolon, a następnie w progesteron. Ludzkie ciało nie jest w stanie wytworzyć progesteronu z diosgeniny, więc zjedzenie dzikiego ignamu lub soi nie zwiększy poziomu progesteronu.
Produkty zawierające progesteron dostępne bez recepty (OTC) nie mogą zawierać stężeń progesteronu zgodnie z etykietą. Zgodnie z raportem brytyjskim, słoiki dwufuntowe z kremu Progest zastosowane w badaniu klinicznym zawierały 100 mg progesteronu na uncję, a nie 465 mg, które twierdzi producent.
Miejscowe produkty progesteronowe (preparaty stosowane na skórę) sprzedawane jako kosmetyki nie wymagają zatwierdzenia przez FDA przed wprowadzeniem do obrotu. Obecnie nie ma ograniczeń co do ilości progesteronu dozwolonego w produktach kosmetycznych. W 1993 r. FDA zaproponowała zasadę ograniczania produktów kosmetycznych zawierających progesteron do maksymalnego poziomu 5 mg / uncję, z etykietą produktu zalecającą użytkownikom, aby nie przekraczali 2 uncji miesięcznie. Ale ta zasada nigdy nie została sfinalizowana.

Podanie:

Kobiety przyjmują progesteron doustnie w celu indukcji miesiączki; oraz leczenie nieprawidłowego krwawienia z macicy związanego z zaburzeniami równowagi hormonalnej oraz ciężkimi objawami zespołu napięcia przedmiesiączkowego (PMS). Progesteron jest również stosowany w połączeniu z hormonem estrogenu do "przeciwstawiania się estrogenowi" w ramach hormonalnej terapii zastępczej. Jeśli estrogen jest podawany bez progesteronu, estrogen zwiększa ryzyko raka macicy.
Progesteron stosuje się również w celu złagodzenia objawów odstawienia po zaprzestaniu podawania niektórych leków (benzodiazepin).
Krem progesteronowy jest czasem stosowany w hormonalnej terapii zastępczej i leczeniu objawów menopauzy, takich jak uderzenia gorąca. Miejscowo stosowany progesteron jest również stosowany w leczeniu lub zapobieganiu niektórym alergiom, w których rolę odgrywają hormony; i do leczenia wzdęcia, tkliwości piersi, zmniejszonego popędu płciowego, depresji, zmęczenia, guzowatych (włóknisto-torbielowatych) piersi, bólów głowy, niskiego poziomu cukru we krwi, zwiększonego krzepnięcia krwi, bezpłodności, drażliwości, utraty pamięci, poronień, kruche kości (osteoporozy), utraty młodsze kobiety, objawy PMS, problemy z tarczycą, "mgliste myślenie", macica, mięśniaki macicy, retencja wody, przyrost masy ciała i podrażnienie pochwy (stwardnienie liszajowskie sromu).
Żel progesteronowy jest czasem stosowany wewnątrz pochwy w celu rozszerzenia szyjki macicy (dojrzewanie szyjki macicy), leczenia bólu piersi u kobiet z nienowotworową chorobą sutka oraz zapobiegania i leczenia nieprawidłowego zgrubienia wyściółki macicy (przerost endometrium).
Progesteron jest również stosowany dopochwowo lub przez wstrzyknięcie w leczeniu niepłodności i objawów (PMS).

Wykorzystanie i dozowanie

USTAMI:

W przypadku hormonalnej terapii zastępczej: 200 mg mikronizowanego progesteronu (Prometrium) na dzień przyjmuje się zwykle przez 12 dni w cyklu 25-dniowym z 0,625 mg skoniugowanych estrogenów.

STOSOWANY DO SKÓRY:

W przypadku uderzeń gorąca i innych objawów menopauzy: 20 mg kremu progesteronowego (co odpowiada 1/4 łyżeczce kremu progestagenowego) Najczęściej stosuje się codziennie w miejscach obrotowych na ciele, w tym na ramionach, udach lub piersiach.

WEWNĄTRZ VAGINY:

W przypadku bólu piersi związanego z nienowotworową chorobą sutka: typową dawkę 4 g kremu pochwy zawierającego 2,5% naturalnego progesteronu umieszcza się w pochwie od 19 do 25 dnia 28-dniowego cyklu.

W celu przywrócenia miesiączki u kobiet, które nie osiągnęły menopauzy: jeden aplikator (90 mg) żelu progesteronowego (Crinone 4% lub 8%) jest zazwyczaj umieszczany w pochwie co drugi dzień przez 6 dni w miesiącu.

W przypadku hormonalnej terapii zastępczej, jeden aplikator (90 mg) żelu progesteronowego (Crinone 4% lub 8%) jest zazwyczaj umieszczany w pochwie w dniach 17, 19, 21, 23, 25 i 27 cyklu 28-dniowego z 0,625 mg sprzężonych koni estrogenów.

W celu zmniejszenia krwawienia z pochwy i odwrócenia zgrubienia wyściółki macicy u kobiet przed menopauzą z rozrostem endometrium nienowotworowym: stosowano dawkę 100 mg kremu progesteronowego umieszczonego w pochwie dziennie od 10 dnia do 25 dnia cyklu 28-dniowego.

Skutki uboczne:

Produkty na receptę progesteronu, które zostały zatwierdzone przez Food and Drug Administration (FDA) są bezpieczne dla większości ludzi, gdy są używane z poradą i opieką personelu medycznego. Jednak progesteron może powodować wiele działań niepożądanych, w tym zaburzenia żołądkowe, zmiany w apetycie, zwiększenie masy ciała, zatrzymanie płynów i obrzęk (obrzęk), zmęczenie, trądzik, senność lub bezsenność, alergiczne wysypki skórne, pokrzywkę, gorączkę, ból głowy, depresję, dyskomfort piersi lub powiększenie, zespół podobny do PMS, zmienione cykle menstruacyjne, nieregularne krwawienie i inne działania niepożądane.

Specjalne środki ostrożności i ostrzeżenia:

• Ciąża i karmienie piersią: Wewnątrzpochodny żel progesteronowy jest LIKWIDNIE BEZPIECZNY, gdy jest stosowany jako element leczenia niepłodności. Ale nie używaj progesteronu inaczej. Najlepiej nie stosować progesteronu, jeśli karmisz piersią. Zbyt mało wiadomo o tym, jak może to wpłynąć na niemowlę karmiące.
• Choroba tętnic: nie należy stosować progesteronu w przypadku choroby tętnic.
• Rak piersi: Unikaj stosowania, chyba że zostaniesz o to poproszony przez swojego dostawcę opieki zdrowotnej.
• Depresja: najpierw uzyskaj poradę od lekarza, zanim zastosujesz progesteron, jeśli masz teraz poważną depresję lub historię poważnej depresji.
• Choroba wątroby: Progesteron może pogorszyć chorobę wątroby. Nie używaj go.
• Krwawienie z pochwy: jeśli masz niezdiagnozowane krwawienie z pochwy, nie stosuj progesteronu.

COA

Przedmiotów

Dane techniczne

Wyniki

Wygląd

Biały lub prawie biały krystaliczny proszek lub bezbarwne kryształy

Prawie biały krystaliczny proszek

Rozpuszczalność

Praktycznie nierozpuszczalny w wodzie, rozpuszczalny w etanolu, słabo rozpuszczalny w acetonie i oleju tłuszczowym

Zgodny

Identyfikacja

IR: Jest zgodny ze spektrum referencyjnym

Zgodny

TLC: Zgodne

Zgodny

Specyficzna rotacja optyczna

+ 186 ° do + 194 ° (obliczone na podstawie suchej)

+ 190 °

Substancje pokrewne

Całkowite zanieczyszczenia: ≤ 0,8%

Zanieczyszczenie A: ≤0,5%

Zanieczyszczenie B: ≤0,5%

Zanieczyszczenie C: ≤0,5%

Zanieczyszczenie D: ≤0,5%

Zanieczyszczenie E: ≤0,5%

Zanieczyszczenie F: ≤0,5%

Zanieczyszczenie G: ≤0,5%

(Pojedyncze niezidentyfikowane zanieczyszczenia): ≤0,10%

Całkowite zanieczyszczenia: 0,1%

Zanieczyszczenie A: <0,05%

Zanieczyszczenie B: <0,05%

Zanieczyszczenie C: 0,13%

Zanieczyszczenie D: <0,05%

Zanieczyszczenie E: <0,05%

Zanieczyszczenie F: <0,05%

Zanieczyszczenie G: <0,05%

<0,05%

Strata przy suszeniu

≤0,5%

0,3%

Test (UV)

97,0% do 103,0% (obliczono na podstawie suchej)

99%

Substancja nierozpuszczalna

Nie obserwuje się znaczących ciał obcych

Zgodny

Resztkowe rozpuszczalniki

Metylobenzen: ≤ 890 ppm

Cykloheksanon: ≤200 ppm

Etanol: ≤ 1000 ppm

24 ppm

27 ppm

166 ppm

Czystość mikrobiologiczna

Całkowita liczba bakterii tlenowych: ≤100CFU / g

<5CFU / g

Łączna liczba pleśni i drożdży: ≤ 100CFU / g

Kontrolowane bakterie: E. coli, Salmonella, P. Aeruginosa, Staphylococcus nieobecny w 10 g próbki

<5CFU / g

Nieobecny

Nasze atuty:

1. Wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach.

2. Zapewniamy profesjonalną obsługę.

3. Wystarczająco dużo towaru i szybka dostawa.

4. Zapewniamy bezpieczną i skuteczną metodę wysyłki.

5. Szybka reakcja na e-maile lub problemy.

Dostępne numery śledzenia do USA:

EE689150169CN

EE689150084CN

EE750056148CN

EE689151059CN

EA211716874HK

3.

Miejsce pochodzenia:

Chiny

Nazwa handlowa:

NANJIAN

Orzecznictwo:

ISO9001, ISO14000, KOSHER

Numer modelu:

57-83-0

4.

Minimalna ilość zamówienia:

10 gramów

Cena £:

negocjacja

Szczegóły pakowania:

1 kg / worek, 100 gramów / worek, 10 gramów / worek

Czas dostawy:

1-3 dni

Zasady płatności:

T / T, Western union, Money gram

Możliwość zasilania:

100 kg / tydzień

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Lisa

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty

99% Płeć Kobieta Hormon Proszek Primobolan / Methenolone Acetate CAS434-05-9

Surowe steroidowe hormony progesteronu Furazabol 98% białego krystalicznego proszku

USP29 EP5.0 CP2005 Megestrol Acetate 99% Raw Steroid Powder White Crystalline Powder

Pharmaceutical Progesterone Hormones Estra-4,9-Diene-3,17-Dione Methylldienedione

Progesteron Methoxydienone Raw Steroid Powder Intermediate 2322-77-2

Nature USP31 Progesterone Hormones Estrone 98% White Crystalline Powder

Wysoka czystość octan medroksyprogesteronu CAS 71-58-9 dla zdrowia kobiet