Shenzhen Simeiquan Biotechnology Co., Ltd.

Profesjonalny dostawca hormonu steroidowego z Chin

Obroty
Poprosić o wycenę -
Select Language
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
DomProduktyHormony progesteronu

Antiprogestogeny Mifepristone Megestrol Acetate 98% Czystość 84371-65-3

Otrzymałem moje produkty, pakujesz się dyskretnie i perfekcyjnie, to naprawdę mnie zadziwiło .i zamówi od ciebie więcej tak szybko jak to możliwe. Tks!

—— Robet--Australia

Współpracowałem z tobą wiele razy, twoja jakość produktu jest tak wielka, dlatego wciąż kupuję produkty od ciebie. Dziękuję Ci

—— Richard---American

Cześć kolego, twoja najlepsza cena i produkt o wysokiej czystości jest tak konkurencyjny w moim kraju, to pozwoli mi zarobić dużo, moi klienci naprawdę to lubią.

—— Johnson---Canada

Im Online Czat teraz

Antiprogestogeny Mifepristone Megestrol Acetate 98% Czystość 84371-65-3

Duży Obraz :  Antiprogestogeny Mifepristone Megestrol Acetate 98% Czystość 84371-65-3

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia:CHINY
Orzecznictwo:ISO9001; ISO14000

Zapłata:

Minimalne zamówienie:100g
Cena:USD459/100g
Szczegóły pakowania:100 g / worek, 500 g / worek, 1 kg / worek
Czas dostawy:1-3 dni robocze
Zasady płatności:T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply:100 kg / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
CAS:: 84371-65-3 Badania:: 98%

Antiprogestogeny Mifepristone Megestrol Acetate 98% Czystość 84371-65-3

Szybki szczegół:

Nazwa produktu

Mifepristone

Inna nazwa

RU-486; Diwodorek mifepristonu

Numer rejestru CAS

84371-65-3

Formuła molekularna

C29H35NO2

Waga molekularna

429,59

Wygląd

Jasnożółty proszek

Struktura molekularna

Analiza

98,5%

Opis:

Mifepriston (lub RU-486) ​​jest syntetycznym związkiem steroidowym o właściwościach antyprogesteronu i antyglukokortykoidów. Związek jest 19-nor steroidem z podstawieniami w pozycjach C11 i C17 (17 beta-hydroksy-11-beta- [4-dimetyloamino fenylo] 17-alfa [1-propynylo] estra-4,9-dien-3-onu) , który antagonizuje działanie kortyzolu w sposób konkurencyjny na poziomie receptora.

Mifepriston jest antagonistą receptora progesteronu stosowanym jako środek poronny w pierwszych miesiącach ciąży, a w mniejszych dawkach jako antykoncepcja doraźna. Jest również silnym antagonistą receptora glukokortykoidów i był czasami stosowany w opornym na leczenie zespole Cushinga (z powodu ektopowego / nowotworowego wydzielania ACTH / kortyzolu). Podczas wczesnych prób znany był jako RU-38486 lub po prostu RU-486, jego oznaczenie w firmie Roussel Uclaf, która zaprojektowała lek. Lek początkowo udostępniono we Francji, a następnie w innych krajach - często wśród kontrowersji. Jest sprzedawany pod nazwami handlowymi Korlym i Mifeprex, zgodnie z Pomarańczową Księgą FDA.

Mifepriston był pierwszym antyprogestagenem, który został opracowany i był szeroko oceniany pod kątem jego stosowania jako środka poronnego. Pierwotnym celem dla grupy badawczej było jednak odkrycie i rozwój związków o właściwościach przeciwgrukokortykoidowych. Te właściwości antygrypkokortykoidowe są bardzo interesujące w leczeniu ciężkich zaburzeń nastroju i psychozy, chociaż przegląd opublikowanych artykułów był niejednoznaczny pod względem ich skuteczności i rozważał zastosowanie tych leków w zaburzeniach nastroju na etapie "proof of concept". Znajduje się na liście najważniejszych leków Światowej Organizacji Zdrowia.

Stosowanie:

Wszystkie metody aborcji w pierwszym trymestrze ciąży wiążą się z niewielkim ryzykiem niepowodzenia przerwania ciąży. Ryzyko aborcji chirurgicznej wynosi około 0,23%, a aborcja medyczna wynosi od 0,1% do 1,4% (w zależności od zastosowanego leczenia i doświadczenia ośrodka).

Medyczna aborcja przy użyciu mifepristonu i prostaglandyny to najskuteczniejsza metoda aborcji w ciąży trwająca krócej niż 7 tygodni.

Konwencjonalne aspiracje próżniowe poniżej 7 tygodni mają wyższą awaryjność niż w późniejszych ciążach. Protokoły powinny obejmować badanie aspiratu pod kątem obecności ciążowej i / lub kontrolnej oceny ludzkiej gonadotropiny w surowicy, aby zapewnić zakończenie poronienia.

Wczesne zasysanie próżniowe z zastosowaniem rygorystycznego protokołu (który obejmuje powiększenie aspirowanego materiału i wskazania do monitorowania surowicy? HCG) może być stosowane w czasie ciąży poniżej 7 tygodni, chociaż dane sugerują, że wskaźnik niepowodzenia jest wyższy niż w przypadku aborcji medycznej.

Medyczna aborcja przy użyciu mifepristonu i prostaglandyny nadal jest odpowiednią metodą dla kobiet w 7-9-tygodniowym okresie ciąży.

Niekorzystne skutki

Nie przeprowadzono długoterminowych badań oceniających potencjał rakotwórczy mifepristonu. Jest to zgodne z wytycznymi ICH, które nie wymagają badań rakotwórczości w lekach niegenotoksycznych przeznaczonych do podawania przez mniej niż 6 miesięcy.

Ekspozycja noworodków na pojedynczą dużą dawkę mifepristonu u szczurów nie wiązała się z żadnymi problemami reprodukcyjnymi, chociaż długotrwała ekspozycja nowonarodzonych szczurów na mifepriston w niskich dawkach wiązała się z strukturalnymi i czynnościowymi nieprawidłowościami reprodukcyjnymi.

Badania teratologiczne na myszach, szczurach i królikach wykazały teratogenność u królików, ale nie u szczurów i myszy. Częstość wad wrodzonych u niemowląt narażonych w macicy na mifepriston i mizoprostol jest bardzo niska i może być spowodowana samym tylko mizoprostolem.

Po podsumowaniu przeprowadzonym po wprowadzeniu leku na rynek około 1,52 miliona kobiet, które otrzymały mifepriston do kwietnia 2011 r. W Stanach Zjednoczonych, 14 zmarło po złożeniu wniosku. Osiem z tych przypadków było związanych z posocznicą; pozostałych sześciu miało różne przyczyny, takie jak narkomania i podejrzenia o morderstwo. Inne incydenty zgłoszone do FDA obejmowały 612 nieletnich hospitalizacji, 339 transfuzji krwi, 48 ciężkich zakażeń i 2 207 (0,15%) zdarzeń niepożądanych łącznie.

Nasze atuty:

1. Wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach.

2. Zapewniamy profesjonalną obsługę.

3. Wystarczająco dużo towaru i szybka dostawa.

4. Zapewniamy bezpieczną i skuteczną metodę wysyłki.

5. Szybka reakcja na e-maile lub problemy.

Dostępne numery śledzenia do USA:

EE689150169CN

EE689150084CN

EE750056148CN

EE689151059CN

EA211716874HK

3.

Miejsce pochodzenia:

Chiny

Nazwa handlowa:

NANJIAN

Orzecznictwo:

ISO9001, ISO14000, KOSHER

Numer modelu:

84371-65-3

4.

Minimalna ilość zamówienia:

10 gramów

Cena £:

negocjacja

Szczegóły pakowania:

1 kg / worek, 100 gramów / worek, 10 gramów / worek

Czas dostawy:

1-3 dni

Zasady płatności:

T / T, Western union, Money gram

Możliwość zasilania:

100 kg / tydzień

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Lisa

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty

99% Płeć Kobieta Hormon Proszek Primobolan / Methenolone Acetate CAS434-05-9

Surowe steroidowe hormony progesteronu Furazabol 98% białego krystalicznego proszku

USP29 EP5.0 CP2005 Megestrol Acetate 99% Raw Steroid Powder White Crystalline Powder

Pharmaceutical Progesterone Hormones Estra-4,9-Diene-3,17-Dione Methylldienedione

Progesteron Methoxydienone Raw Steroid Powder Intermediate 2322-77-2

Nature USP31 Progesterone Hormones Estrone 98% White Crystalline Powder

Wysoka czystość octan medroksyprogesteronu CAS 71-58-9 dla zdrowia kobiet