Shenzhen Simeiquan Biotechnology Co., Ltd.

Profesjonalny dostawca hormonu steroidowego z Chin

Obroty
Poprosić o wycenę -
Select Language
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Dom

Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

Otrzymałem moje produkty, pakujesz się dyskretnie i perfekcyjnie, to naprawdę mnie zadziwiło .i zamówi od ciebie więcej tak szybko jak to możliwe. Tks!

—— Robet--Australia

Współpracowałem z tobą wiele razy, twoja jakość produktu jest tak wielka, dlatego wciąż kupuję produkty od ciebie. Dziękuję Ci

—— Richard---American

Cześć kolego, twoja najlepsza cena i produkt o wysokiej czystości jest tak konkurencyjny w moim kraju, to pozwoli mi zarobić dużo, moi klienci naprawdę to lubią.

—— Johnson---Canada

Im Online Czat teraz

Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

Linia produkcyjna profilu Łączna wartość inwestycji w majątek trwały firmy osiągnęła milion juanów, ze standardową konstrukcją GMP od testu do produkcji, zaawansowany sprzęt, kompletne wyposażenie 10000 metrów kwadratowych warsztatów produkcyjnych; ma doskonały system zapewnienia jakości i doskonały system kontroli jakości;

Mają wiele zestawów wysokociśnieniowej chromatografii cieczowej, chromatografii gazowej i analizatora UV z wysokoefektywnym spektrofotometrem o wysokiej czułości, do analizy i kontroli produktów. Firma przeszła certyfikację systemu jakości ISO9001.

OEM / ODM profilu Iniekcyjny olej sterydowy:

Peptydy:

Surowe proszki steroidowe:

Profil R&D

Najsilniejszy anaboliczny steroid jest w pełni świadomy, że nie ma żadnych skrótów do jakości. Posiadamy kompletny system QA i QC. Kiedy kupujesz produkty tego rodzaju, ważne jest, aby nie ryzykować, dlatego właśnie surowce do naszych produktów i gotowych produktów są w pełni badane przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń. Surowce używane w naszych produktach przechodzą kompletne i rygorystyczne procedury testowe, zanim zostaną one wycofane z produkcji.

Procedury testowania:

Fabryka ma setki testów, które są używane do określenia czystości, takich jak spektrofotometr HPLC, GC i UV do analizy i kontroli produktów. Potencjał i jakość materiałów i produktów końcowych, z których wszystkie wykorzystują najnowocześniejszy sprzęt, który zapewnia pełną dokładność.

Testowanie produktu:

Wszyscy w Super Steroids dążą do spełnienia lub przekraczania oczekiwań klientów i dążą do ciągłego doskonalenia zarówno jakości, jak i obsługi naszego produktu, aby w dłuższej perspektywie osiągnąć znacznie wyższy poziom w różnych aspektach firmy.

W dowolnym momencie produkcji można przetestować produkt. Jeśli nie spełnia on wymogów prawnych, partia jest natychmiast wycofywana, a na końcowych etapach produkcji produkt musi przejść ostateczne procedury kontroli jakości, zanim będzie mógł otrzymać klasyfikację "przejściową", która zwalnia ją do sprzedaży.

Laboratorium:

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Lisa

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Zobacz więcej O nas :  O nas   Kontrola jakości